Kalendarium

<< Listopad 2017 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

MCK SOKÓŁ TV

MY, MAŁOPOLANIE
MY, MAŁOPOLANIE - koncert laureatów 40. Małopolskiego Festiwalu ...
Odsłon69Zobacz więcej ...
III Kongres Kultury Regionów

III Kongres Kultury Regionów

NOWORODAK, czyli transmisyjna płodność dziedzictwa ...
Odsłon698Zobacz więcej ...
Karpaty OFFer 2017

IX Międzynarodowy Multimedialny Festiwal Sztuki - Małopolska Karpaty OFFer

Odsłon379Zobacz więcej ...
Konferencja prasowa

Konferencja prasowa przed koncertem Szczawnickiego Chóru Kameralnego

Odsłon380Zobacz więcej ...
Święto Dzieci Gór 2017

25. Święto Dzieci Gór (18 filmów)

Odsłon617Zobacz więcej ...

Relacja z egzaminu na 5. Studium Folklorystyczne

Relacja z egzaminu na 5. Studium Folklorystyczne

2 i 12 września br. w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Saczu odbyły się egzaminy kwalifikacyjne na 5. edycję Studium Folklorystycznego. 

2 września komisja w składzie: Małgorzata Kalarus – Zastępca Dyrektora (przewodnicząca) oraz Maria Brylak-Załuska (etnograf), Wiesława Hazuka (choreograf), Jadwiga Adamczyk (muzyk) i Marta Smólczyńska (sekretarz) do grona studentów zakwalifikowała 29 osób.
 
Dla kandydatów, którzy z ważnych powodów nie mogli stawić się na egzaminie w dniu 2 września - a swoją nieobecność zgłosili i usprawiedliwili we wcześniejszym piśmie skierowanym do Dyrektora Antoniego Malczaka - ustalono drugi termin egzaminu wstępnego na dzień 12 września

Komisja egzaminacyjna powołana przez Dyrektora Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ: Małgorzata Kalarus – Zastępca Dyrektora (przewodnicząca) oraz Maria Brylak-Załuska (etnograf), Jadwiga Adamczyk (muzyk), Marek Harbaczewski(choreograf) i Marta Smólczyńska (sekretarz), sprawdziła orientację w dziedzinie kultury ludowej kandydatów, ich umiejętności rytmiczno-taneczne oraz predyspozycję i motywację do prowadzenia zespołu regionalnego.

Jej decyzją w gronie Słuchaczy 5. Studium Folklorystycznego znalazło się ostatecznie 35 osób.  
 
Pełna Lista Kandydatów (w kolejności alfabetycznej):

 

1.
Bogusław Banaś
2.
Wiesława Boruta
3.
Magdalena Bulanda
4. Katarzyna Chodoń
5. Andrzej Ciężadlik
6. Agnieszka Curzydło-Podgórny
7.
Paweł Dąbrowski
8.
Maciej Dziubas
9. Karolina Fic
10.
Patryk Grzędziak
11.
Teresa Gut-Siuty
12.
Krzysztof Kosecki
13.
Michał Kowal
14.
Tobiasz Krzysztof
15.
Halina Machel-Gaura
16. Dorota Marek
17.
Alicja Masny
18.
Joanna Michalik
19.
Agata Mika
20.
Zofia Mikołajczyk
21.
Anna Olesińska
22.
Katarzyna Pazgan
23.
Karolina Piechówka
24.
Paulina Pochroń
25.
Katarzyna Słabaś
26. Paulina Sobol
27.
Mariusz Solarz
28.
Zofia Sowa
29.
Anna Stanuch
30.
Anna Surówka
31.
Mateusz Szczurek
32. Grzegorz Tokarczyk
33.
Patrycja Wojtarowicz
34.
Aleksandra Zoń
35. Monika Zych
 
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
 
02.09.2017
 
12.09.2017
Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.