Kalendarium

<< Kwiecień 2018 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

MCK SOKÓŁ TV

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków pn. "Człowiek, wiedza, twórcze działanie...".

Odsłon33Zobacz więcej ...
29. edycja Regionalnego Konkursu na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

Do udziału w Konkursie, którego głównym celem jest podtrzymywanie, kultywowanie ludowych ...

Odsłon104Zobacz więcej ...
Tradycja przez Pokolenia - Na Spiszu

TRADYCJA PRZEZ POKOLENIA to zainicjowany w 2013 cykl spotkań w formie ...

Odsłon156Zobacz więcej ...
I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych PER ORGANO A QUATTRO MANI

I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych PER ORGANO A QUATTRO MANI 

Festiwal ...

Odsłon225Zobacz więcej ...
5. Studium Folklorystyczne - taniec Krakowiaków

Krótka relacja z egzaminu z tańca regionalnego Krakowiaków.

 

 

Odsłon378Zobacz więcej ...

2015

KATEGORIA:  DOROSŁYCH ZESPOŁÓW PREZENTUJĄCYCH FORMY AUTENTYCZNE


NAGRODA GŁÓWNA KRAKOWSKI WIANEK
Zespół Pieśni i Tańca ŁĄKTA z Łąkty Górnej, gm. Żegocina, pow. bocheński

za program: ŁĄKIECKIE SOBÓTKI


I MIEJSCE
Zespół Regionalny BISKUPIANIE z Biskupic Radłowskich, gm. Radłów, pow. tarnowski

za program: JAK MY STASKA KRZCILI, A KOWOLE W KARCMIE SIE BAWILI

KATEGORIA: DOROSŁYCH ZESPOŁÓW PREZENTUJĄCYCH FORMY ARTYSTYCZNIE OPRACOWANE


I MIEJSCE
Zespół Regionalny SCUROSKO MAGIERECKA ze Szczurowej, gm. Szczurowa, pow. brzeski
za program: W KUKIEŁKOWEJ BUDZIE

KATEGORIA: KAPELE LUDOWE – DOROSŁE


I MIEJSCE 
Kapela Ludowa GROBLANIE z Grobli, gm. Drwinia, pow. bocheński
Druga Kapela SIEDLECKA z Siedlca, gm. Bochnia, pow. bocheński



KATEGORIA:  INSTRUMENTALISTÓW – DOROŚLI

NAGRODA GŁÓWNA KRAKOWSKI WIANEK
Marcin KORBUT z Siedlca, gm. Bochnia, pow. bocheński (KLARNET)
 
I MIEJSCE 
Paweł OPYD z Siedlca, gm. Bochnia, pow. bocheński (HELIGONKA) 



KATEGORIA: GRUPY ŚPIEWACZE - DOROSŁE


I MIEJSCA
Męska Grupa Śpiewacza BOLĘCANIE z Bolęcina, gm. Trzebinia, pow. chrzanowski
Kobieca Grupa Śpiewacza ZZA LASU z Zalasowej, gm. Ryglice, pow. tarnowski
Kobieca Grupa Śpiewacza KGW WOLANKI z Woli Radłowskiej, gm. Radłów, pow. tarnowski
Kobieca Grupa Śpiewacza GWOŹDZIEC z Gwoźdźca, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski



KATEGORIA: GRUPY ŚPIEWACZE - MŁODZIEŻ


I MIEJSCA
Chłopięca Grupa Śpiewacza przy ZF BOBROWIANIE z Bobrownik Wielkich, gm. Żabno, pow. tarnowski
Dziewczęca Grupa Śpiewacza MŁODE SIEDLECANKI z Siedlca, gm. Bochnia, pow. bocheński


KATEGORIA: ŚPIEWAK LUDOWY – DOROŚLI


NAGRODA GŁÓWNA KRAKOWSKI WIANEK
Krzysztof RYNDAK z Siedliszowic, gm. Żabno, pow. tarnowski


I MIEJSCA
Katarzyna CHODOŃ z Krakowa, gm. Kraków, pow. krakowski
Halina BIELIŃSKA z Zalasowej, gm. Ryglice, pow. tarnowski



KATEGORIA: ŚPIEWAK LUDOWY – MŁODZIEŻ


I MIEJSCE
Sylwia CABAJ z Gręboszowa, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski

KATEGORIA: MISTRZ – UCZEŃ
I MIEJSCE
Anna WENC – ZABAWA z Zalasowej, gm. Ryglice, pow. tarnowski  (MISTRZ – SKRZYPCE)
UCZEŃ: Sebastian GROCH z Zalasowej (SKRZYPCE)
 

Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.