Kalendarium

<< Maj 2018 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

MCK SOKÓŁ TV

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków pn. "Człowiek, wiedza, twórcze działanie...".

Odsłon185Zobacz więcej ...
29. edycja Regionalnego Konkursu na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

Do udziału w Konkursie, którego głównym celem jest podtrzymywanie, kultywowanie ludowych ...

Odsłon226Zobacz więcej ...
Tradycja przez Pokolenia - Na Spiszu

TRADYCJA PRZEZ POKOLENIA to zainicjowany w 2013 cykl spotkań w formie ...

Odsłon302Zobacz więcej ...
I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych PER ORGANO A QUATTRO MANI

I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych PER ORGANO A QUATTRO MANI 

Festiwal ...

Odsłon364Zobacz więcej ...
5. Studium Folklorystyczne - taniec Krakowiaków

Krótka relacja z egzaminu z tańca regionalnego Krakowiaków.

 

 

Odsłon530Zobacz więcej ...

2013

KATEGORIA: ZESPOŁY PREZENTUJĄCE FORMY AUTENTYCZNE


NAGRODA GŁÓWNA KRAKOWSKI WIANEK
Zespół Folklorystyczny GWOŹDZIEC z Gwoźdźca (program: PRZEPROWADZINY)


I MIEJSCE
Zespół Regionalny OTFINOWIANIE z Otfinowa (program: EJ SOBÓTKO, SOBÓTECKO) - kwalifikacja na Małopolski Przegląd Obrzędów, Obyczajów i  Zwyczajów Ludowych POGÓRZAŃSKIE GODY w Łużnej, w 2014r.
Zespół Regionalny PORĄBCOKI z Porąbki Uszewskiej (program: BOŚ SIE JESCE NIE WYDAŁA) - kwalifikacja na Małopolski Przegląd Obrzędów, Obyczajów i  Zwyczajów Ludowych POGÓRZAŃSKIE GODY w Łużnej, w 2014r.


 
KATEGORIA: MŁODZIEŻOWE ZESPOŁY PREZENTUJĄCE FORMY AUTENTYCZNIE OPRACOWANE


I MIEJSCE
Zespół Regionalny POJAWIANIE z Pojawia (program: POJAWSKO POTAŃCÓWKA)



KATEGORIA: DOROSŁE KAPELE LUDOWE
Kapela Ludowa Dębińskiego Centrum Kultury w Jastwi


 
KATEGORIA: INSTRUMENTALISTA
Bogusław WÓJCIK z Porąbki Uszewskiej(fujarka) - kwalifikacja na Ogólnopolski Konkurs Gawędziarzy, Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych, Drużbów i Starostów Weselnych „SABAŁOWE BAJANIA w Bukowinie Tatrzańskiej, w 2013 r.


 
KATEGORIA: GRUPY ŚPIEWACZE
Męska Grupa Śpiewacza JASTRZĘBIANIE z Jastrzębi - kwalifikacja na Ogólnopolski Konkurs Gawędziarzy, Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych, Drużbów i Starostów Weselnych „SABAŁOWE BAJANIA w Bukowinie Tatrzańskiej, w 2013 r.
Męska Grupa Śpiewacza BOLĘCANIE z Bolęcina - kwalifikacja na Ogólnopolski Konkurs Gawędziarzy, Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych, Drużbów i Starostów Weselnych „SABAŁOWE BAJANIA w Bukowinie Tatrzańskiej, w 2013 r.


 
KATEGORIA: ŚPIEWAK LUDOWY


I MIEJSCE
Krzysztof RYNDAK z Siedliszowic - kwalifikacja na Ogólnopolski Konkurs Gawędziarzy, Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych, Drużbów i Starostów Weselnych „SABAŁOWE BAJANIA w Bukowinie Tatrzańskiej, w 2013 r.
Zofia ROGALA z Modlniczki (Tomaszowice) - kwalifikacja na Ogólnopolski Konkurs Gawędziarzy, Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych, Drużbów i  Starostów Weselnych „SABAŁOWE BAJANIA w Bukowinie Tatrzańskiej, w 2013 r.

Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.