Kalendarium

<< Listopad 2017 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

MCK SOKÓŁ TV

MY, MAŁOPOLANIE
MY, MAŁOPOLANIE - koncert laureatów 40. Małopolskiego Festiwalu ...
Odsłon69Zobacz więcej ...
III Kongres Kultury Regionów

III Kongres Kultury Regionów

NOWORODAK, czyli transmisyjna płodność dziedzictwa ...
Odsłon698Zobacz więcej ...
Karpaty OFFer 2017

IX Międzynarodowy Multimedialny Festiwal Sztuki - Małopolska Karpaty OFFer

Odsłon379Zobacz więcej ...
Konferencja prasowa

Konferencja prasowa przed koncertem Szczawnickiego Chóru Kameralnego

Odsłon382Zobacz więcej ...
Święto Dzieci Gór 2017

25. Święto Dzieci Gór (18 filmów)

Odsłon618Zobacz więcej ...

2015

W KATEGORII : PISANKA TRADYCYJNA – DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI
I MIEJSCE   

Małgorzata GUMIŃSKA z Dąbrowy Tarnowskiej
Wioletta CHRABĄSZCZ ze Słupca
Dorota  CHRABĄSZCZ ze Słupca
Stefan STROŃSKI z Dąbrowy Tarnowskiej
Krystyna WENC -  SZATKO ze Śmigna
Anna MOTYKA z Otfinowa
Anna BUGNO z Rzepiennika Suchego
Anetta ŻUREK z Woli Radłowskiej
Anna Mleczko z Radłowa
W KATEGORII : PISANKA WSPÓŁCZESNA – DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI
I MIEJSCE
Maciej STECZ z Tarnowa
Joanna KROK z Zalipia
Barbara WOJTAROWICZ z Woli Dębińskiej



W KATEGORII : PISANKA TRADYCYJNA I WSPÓŁCZESNA - DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI
I MIEJSCE

Jolanta MATURA z Dołów


W KATEGORII : PISANKA TRADYCYJNA, PISANKA WSPÓŁCZESNA I PLASTYKA OBRZĘDOWA - DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI
I MIEJSCE

Anna CHRABĄSZCZ ze Słupca


W KATEGORII : PISANKA WSPÓŁCZESNA I PLASTYKA OBRZĘDOWA – DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI
I MIEJSCE

Stanisława MAJDA ze Świniarska

W KATEGORII : PLASTYKA OBRZĘDOWA – DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI
I MIEJSCE

Małgorzata ZAJĄC z Moszczenicy

W KATEGORII : PISANKA TRADYCYJNA  – DZIECI
I NAGRODA

Gabriela BĄK z Rzepiennika Suchego
Julia WAWRZON ze Skrzyszowa
Patrycja MACHOTA z Ryglic
 Marcin HELIZANOWICZ z Zalasowej
Marcelina MALIG z Ryglic
Ronja SZYCH – KARWAT z Tuchowa

W KATEGORII : PISANKA TRADYCYJNA I PLASTYKA OBRZĘDOWA  – DZIECI
I NAGRODA

Karolina DŁUSKA z Szerzyn
Emilia DŁUSKA z Szerzyn

W KATEGORII : PISANKA WSPÓŁCZESNA  – DZIECI
I NAGRODA

Paweł TRÓJNIAK z Zalipia


W KATEGORII : PISANKA TRADYCYJNA – MŁODZIEŻ
I NAGRODA

Edyta ŻUREK z Woli Radłowskiej
Artur ŻUREK z Woli Radłowskiej
Michał ŻUREK ze Szczepanowa
Maria SWORNIOWSKA z Borzęcina
Wiktoria RECHUL z Borzęcina
Aleksandra KOZIOŁ z Borzęcina
Justyna MAREK Borzęcina
Natalia MAREK Borzęcina
Weronika WESOŁOWSKA z Borzęcina
Anna SWORNIOWSKA z Borzęcina
Oliwia PIOTROWSKA z Borzęcina
Dominika BANAŚ z Borzęcina
Olga GRUCA z Lisiej Góry
Sylwia BRYNDAL z Rzepiennika Suchego
Małgorzata KIEŁTYKA z Rzepiennika Suchego
Jolanta BUGNO z Rzepiennika Suchego

W KATEGORII : PISANKA WSPÓŁCZESNA  - MŁODZIEŻ
I NAGRODA

Wojciech TROJANOWSKI z Ryglic

W KATEGORII : PISANKA TRADYCYJNA,  WSPÓŁCZESNA, PIECZYWO I PLASTYKA OBRZĘDOWA – MŁODZIEŻ
I NAGRODA

Justyna PODSADA ze Szczucina

W KATEGORII : STÓŁ WIELKANOCNY
I MIEJSCE

Koło Rękodzieła Artystycznego z Zalasowej
Zespół Folklorystyczny OTFINOWIANIE z Otfinowa

W KATEGORII : STOISKO WIELKANOCNE
I MIEJSCE

Gminny Ośrodek Kultury w Rzepienniku Strzyżewskim z siedzibą Rzepienniku Suchym
Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni
Dorota KISIEL – SZYNAL z Kowalowej
Krystyna PIĄTEK z Ryglic

Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.