Kalendarium

<< Kwiecień 2018 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

MCK SOKÓŁ TV

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków pn. "Człowiek, wiedza, twórcze działanie...".

Odsłon22Zobacz więcej ...
29. edycja Regionalnego Konkursu na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

Do udziału w Konkursie, którego głównym celem jest podtrzymywanie, kultywowanie ludowych ...

Odsłon95Zobacz więcej ...
Tradycja przez Pokolenia - Na Spiszu

TRADYCJA PRZEZ POKOLENIA to zainicjowany w 2013 cykl spotkań w formie ...

Odsłon140Zobacz więcej ...
I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych PER ORGANO A QUATTRO MANI

I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych PER ORGANO A QUATTRO MANI 

Festiwal ...

Odsłon209Zobacz więcej ...
5. Studium Folklorystyczne - taniec Krakowiaków

Krótka relacja z egzaminu z tańca regionalnego Krakowiaków.

 

 

Odsłon361Zobacz więcej ...

2014

NAGRODA GŁÓWNA za całokształt pracy artystycznej oraz przekazywanie młodszemu pokoleniu tradycji pisankarskich
Zofia GESZEJTER - KARWAT z Tuchowa
Zdzisław BANAŚ z Nieczajnej Górnej
Maciej STECZ z Tarnowa
 
KATEGORIA: PISANKA TRADYCYJNA - DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI

I MIEJSCE
Ewa ŁAZOWSKA z Dąbrowy Tarnowskiej
Karol STROŃSKI z Dąbrowy Tarnowskiej
Stefan STROŃSKI z Dąbrowy Tarnowskiej
Miłosława STRZELCZYK z Tuchowa
Michał STRZELCZYK Tuchowa
Kinga ŚWIĘCH z Zalasowej
Katarzyna ŻUREK z Przyborowa
Karolina CHODACKA z Przyborowa
Zuzanna ŻAK z Radłowa
Anetta ŻUREK z Wał Rudy
Wioletta CHRABĄSZCZ ze Słupca
Dorota CHRABĄSZCZ ze Słupca
 
KATEGORIA: PISANKA WSPÓŁCZESNA - DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI

Martyna KROK z Zalipia
Joanna KROK z Zalipia
Beata GRYZ z Zalipia
Wanda RACIA z Zalipia
 
KATEGORIA: PISANKA TRADYCYJNA I WSPÓŁCZESNA - DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI
Jolanta MATURA z Dołów
Dorota FIDOWICZ z Ryglic
Agnieszka SZYNAL z Ryglic
 
KATEGORIA: PISANKA TRADYCYJNA, WSPÓŁCZESNA I PLASTYKA OBRZĘDOWA - DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI
Stefania FIDOWICZ z Ryglic
 
KATEGORIA: PISANKA TRADYCYJNA I PLASTYKA OBRZĘDOWA - DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI
Krystyna PIĄTEK z Ryglic
Dorota KISIEL - SZYNAL z Kowalowej
Anna CHRABĄSZCZ ze Słupca
 
KATEGORIA: PISANKA TRADYCYJNA - DZIECI
Michał ŻUREK z Przyborowa
Aleksandra MAZIARKA z Lubczy
Bartłomiej GILSKI z Lubczy
 
KATEGORIA: PISANKA TRADYCYJNA - MŁODZIEŻ
Edyta ŻUREK z Woli Radłowskiej
 
KATEGORIA: STÓŁ WIELKANOCNY
Koło Rękodzieła Artystycznego z Zalasowej
 
KATEGORIA: STOISKO WIELKANOCNE
Ośrodek Kultury w Ryglicach
Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Szerzynach

Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.