Kalendarium

<< Maj 2018 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

MCK SOKÓŁ TV

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków pn. "Człowiek, wiedza, twórcze działanie...".

Odsłon165Zobacz więcej ...
29. edycja Regionalnego Konkursu na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

Do udziału w Konkursie, którego głównym celem jest podtrzymywanie, kultywowanie ludowych ...

Odsłon207Zobacz więcej ...
Tradycja przez Pokolenia - Na Spiszu

TRADYCJA PRZEZ POKOLENIA to zainicjowany w 2013 cykl spotkań w formie ...

Odsłon281Zobacz więcej ...
I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych PER ORGANO A QUATTRO MANI

I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych PER ORGANO A QUATTRO MANI 

Festiwal ...

Odsłon347Zobacz więcej ...
5. Studium Folklorystyczne - taniec Krakowiaków

Krótka relacja z egzaminu z tańca regionalnego Krakowiaków.

 

 

Odsłon506Zobacz więcej ...

2013

KATEGORIA: PISANKA TRADYCYJNA - DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI
Ewa ŁAZOWSKA z Dąbrowy Tarnowskiej
Krystyna PIĄTEK z Ryglic
Dorota KISIEL - SZYNAL z Kowalowej
Anetta ŻUREK z Wał Rudy
Stefan Stroński z Dąbrowy Tarnowskiej
Wioletta CHRABĄSZCZ ze Słupca
Dorota CHRABĄSZCZ ze Słupca
Katarzyna ŻUREK z Przyborowa
Agnieszka MAZIARKA z Lubczy
Miłosława STRZELCZYK z Tuchowa
Małgorzata GUMIŃSKA z Dąbrowa Tarnowska
Mateusz DUCH z Szczepanowa
Katarzyna NIEMIEC z Ryglic
Zofia KOSOWSKA z Zalasowej
Wioletta ZAJĄC ze Swoszowej
 
KATEGORIA: PISANKA WSPÓŁCZESNA - DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI
Anna CHRABĄSZCZ ze Słupca
Joanna KROK z Zalipia
Dorota PACANOWSKA z Tarnowa
Wiesława SMOŁA z Tarnowa
Barbara WOJTAROWICZ z Woli Dębińskiej
Edyta ZIĘCINA - ŁABNO z Tarnowa
Wanda RACIA z Zalipia
Natalia ZABAWA z Ryglic
 
KATEGORIA: PISANKA TRADYCYJNA I WSPÓŁCZESNA - DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI
Stefania FIDOWICZ z Ryglic
Dorota FIDOWICZ z Ryglic
 
KATEGORIA: PLASTYKA OBRZĘDOWA - DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI
Stanisława MAJDA z Chełmca
 
KATEGORIA: PISANKA TRADYCYJNA - DZIECI, MŁODZIEŻ
Karolina CHODACKA z e Szczepanowa
Karol STROŃSKI z Dąbrowy Tarnowskiej
Edyta ŻUREK z Wał Rudy
Artur ŻUREK z Wał Rudy
Bartłomiej ŻUREK z Przyborowa
Gabriela PRZESŁAWSKA ze Szczepanowa
Renata CHRABĄSZCZ ze Słupca
Michał ŻUREK ze Szczepanowa
Gabriela KULIG z Ryglic
Michał GALUS z Ryglic
 
KATEGORIA: PLASTYKA OBRZĘDOWA - DZIECI, MŁODZIEŻ

Kamil KRZYWOŃ z Ryglic
 
KATEGORIA: STÓŁ WIELKANOCNY
Stowarzyszenie SREBRNE SKRONIE z Tarnowa
 
KATEGORIA: STOISKO WIELKANOCNE
Ośrodek Kultury w Ryglicach

Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.