Kalendarium

<< Lipiec 2018 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

MCK SOKÓŁ TV

26. Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych ŚWIĘTO DZIECI GÓR

26. edycja Festiwalu ŚWIĘTO DZIECI GÓR odbędzie się w dniach 22 - 29 lipca 2018 r. w Nowym ...

Odsłon59Zobacz więcej ...
Bajdurek 2018

33. Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK

Odsłon56Zobacz więcej ...
8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków pn. "Człowiek, wiedza, twórcze działanie...".

Odsłon325Zobacz więcej ...
29. edycja Regionalnego Konkursu na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

Do udziału w Konkursie, którego głównym celem jest podtrzymywanie, kultywowanie ludowych ...

Odsłon342Zobacz więcej ...
Tradycja przez Pokolenia - Na Spiszu

TRADYCJA PRZEZ POKOLENIA to zainicjowany w 2013 cykl spotkań w formie ...

Odsłon468Zobacz więcej ...

2012

KATEGORIA: PISANKA TRADYCYJNA - DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI
Grażyna BERGER z Dąbrowy Tarnowskiej
Helena ZIMOWSKA z Krasnego Potockiego
Magdalena BUGNO z Rzepiennika Strzyżewskiego
Anna MLECZKO z Radłowa
Krystyna PIĄTEK z Ryglic
Dorota KISIEL - SZYNAL z Kowalowej
Zuzanna ŻAK z Radłowa
Anetta ŻUREK z Wał Rudy
Miłosława STRZELCZYK
Zofia GESZEJTER - KARWAT z Tuchowa
Lubosz KARWAT z Tuchowa
Katarzyna ŻUREK z Borzęcina
Małgorzata GUMIŃSKA z Dąbrowy Tarnowskiej
Wioleta CHRABĄSZCZ z Słupca
Katarzyna NIEMIEC z Ryglic
Zofia KOSOWSKA z Ryglic
Krzysztof BUGNO z Rzepiennika Strzyżewskiego
 
KATEGORIA: PISANKA WSPÓŁCZESNA - DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI
Joanna KROK z Zalipia
Wiesława SMOŁA z Tarnowa
 
KATEGORIA: PISANKA TRADYCYJNA I WSPÓŁCZESNA - DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI
Jolanta MATURA z Dołów
Stefania FIDOWICZ z Ryglic
Dorota FIDOWICZ z Ryglic
 
KATEGORIA: PLASTYKA OBRZĘDOWA - DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI

Stanisława MAJDA ze Świniarska
Agnieszka MAZIARKA z Ryglic
Anna CHRABĄSZCZ ze Słupca
 
KATEGORIA: PISANKA TRADYCYJNA I WSPÓŁCZESNA - DZIECI MŁODZIEŻ
Karolina KARWAT z Tuchowa
Robert KARWAT z Tuchowa
Karol STROŃSKI z Dąbrowy Tarnowskiej
Mateusz DUCH ze Szczepanowa (GOK w Borzęcinie)
Gabriela PRZESŁAWSKA ze Szczepanowa (GOK w Borzęcinie)
Michał ŻUREK ze Szczepanowa(GOK w Borzęcinie)
Karolina CHODACKA ze Szczepanowa(GOK w Borzęcinie)
Wiktoria RECHUL z Borzecina(GOK w Borzęcinie)
Dominka BANAŚ z Borzęcina(GOK w Borzęcinie)
Edyta i Artur ŻUREK z Woli Radłowskiej
Dorota CHRABĄSZCZ ze Słupca
Renata CHRABĄSZCZ ze Słupca
Małgorzata KIEŁTYKA z GOK w Rzepienniku Strzyżewskim
Patryk PTAK z GOK w GOK w Rzepienniku Strzyżewskim
Anna POCIECHA z GOK w Rzepienniku Strzyżewskim
Sylwia BRYNDAL z GOK w Rzepienniku Strzyżewskim
Jolanta BUGNO z GOK w Rzepienniku Strzyżewskim
Przemysław i Kacper PRZEPIÓRA z GOK w Rzepienniku Strzyżewskim
Wiktoria i Arkadiusz GĘBAROWSCY z GOK w Rzepienniku Strzyżewskim
Aleksandra GALAS z OK w Ryglicach
Norbert LISAK z OK w Ryglicach
Mateusz i Marcin PSIODA z OK w Ryglicach
Kacper SKOWRON z OK w Ryglicach
Wojciech TROJANOWSKI z OK w Ryglicach
Edyta ZABAWA z OK w Ryglicach
Mariusz PIĄTEK z OK w Ryglicach
Anna SOWA z Turzy (Bursa Międzyszkolna w Tarnowie)
Ewelina BAJOREK z GOK w Rzepienniku Strzyżewskim
Sylwia JĘDRUSIAK z GOK w Rzepienniku Strzyżewskim
 
KATEGORIA: PALMA WIELKANOCNA - DZIECI, MŁODZIEŻ
Katarzyna KUREK z Ryglic
Adrian KARAŚ z GOK w Rzepienniku Strzyżewskim
Zofia i Julia MRUK z GOK w Rzepienniku Strzyżewskim
Kinga KORDZIKOWSKA z GOK w Rzepienniku Strzyżewskim
Justyna JANUS z GOK w Rzepienniku Strzyżewskim
Grzegorz LESZKIEWICZ z GOK w Rzepienniku Strzyżewskim
Zuzanna SŁOWIK z Rzepiennika Strzyżewskiego
Iwona WAL z GOK w Rzepienniku Strzyżewskim
Agnieszka SŁOWIK z GOK w Rzepienniku Strzyżewskim
Patryk PODOBIŃSKI z GOK w Rzepienniku Strzyżewskim
Urszula BĄK z GOK w Rzepienniku Strzyżewskim
Paulina BĄK z GOK w Rzepienniku Strzyżewskim
Adam MAZIARKA z OK w Ryglicach
Aleksandra MAZIARKA z OK w Ryglicach
Dominika KISIEL z OK w Ryglicach
Patrycja KUMIEGA z OK w Ryglicach
Kamil KRZYWOŃ z OK w Ryglicach
Angelika MARCINEK z OK w Ryglicach
Mateusz SIKORA z OK w Ryglicach
Dominika SKOWRON z OK w Ryglicach
 
KATEGORIA: STÓŁ WIELKANOCNY I STOISKO WIELKANOCNE
Stowarzyszenie SREBRNE SKRONIE z Tarnowa
 
KATEGORIA: STÓŁ WIELKANOCNY

Koło Rękodzieła Artystycznego z Zalasowej
 
KATEGORIA: STOISKO WIELKANOCNE
Ośrodek Kultury w Ryglicach
Gminny Ośrodek Kultury w Rzepienniku Strzyżewski

Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.