Kalendarium

<< Luty 2018 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

MCK SOKÓŁ TV

MY, MAŁOPOLANIE
MY, MAŁOPOLANIE - koncert laureatów 40. Małopolskiego Festiwalu ...
Odsłon416Zobacz więcej ...
III Kongres Kultury Regionów

III Kongres Kultury Regionów

NOWORODAK, czyli transmisyjna płodność dziedzictwa ...
Odsłon1032Zobacz więcej ...
Karpaty OFFer 2017

IX Międzynarodowy Multimedialny Festiwal Sztuki - Małopolska Karpaty OFFer

Odsłon763Zobacz więcej ...
Konferencja prasowa

Konferencja prasowa przed koncertem Szczawnickiego Chóru Kameralnego

Odsłon690Zobacz więcej ...
Święto Dzieci Gór 2017

25. Święto Dzieci Gór (18 filmów)

Odsłon934Zobacz więcej ...

2009

KATEGORIA PISANKA TRADYCYJNA - DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI
Krzysztof BUGNO  z  Rzepiennika  Strzyżewskiego
Zofia GESZEJTER - KARWAT z  Tuchowa
Maciej STRZELCZYK z  Tuchowa
Miłosława STRZELCZYK - Tuchów
Stefan STROŃSKI  z  Dąbrowy Tarnowskiej
Joanna KROK z  Zalipia
Katarzyna ŻUREK z  Borzęcina
Helena ZIMOWSKA z  Krasnego Potockiego
Anetta ŻUREK  z Wał Rudy
Anna MLECZKO z  Radłowa
Dorota FIDOWICZ z  Ryglic
Stefania FIDOWICZ z  Ryglic
Dorota KISIEL - SZYNAL z  Ryglic
Krystyna PIĄTEK z Ryglic


KATEGORIA PISANKA WSPÓŁCZESNA - DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI

Dorota PACANOWSKA z  Tarnowa
Barbara WOJTAROWICZ z Woli Dębińskiej
Anna CHRABĄSZCZ ze  Słupca
Grażyna ORSZUŁ ze Słupca


KATEGORIA PISANKA TRADYCYJNA - DZIECI I MŁODZIEŻ
Paulina MAŚLANKA z  Rzepiennika Strzyżewskiego
Magdalena BUGNO z  Rzepiennika Strzyżewskiego
Jolanta BUGNO z Rzepiennika Strzyżewskiego
Michał STRZELCZYK z Tuchowa
Arkadiusz ORSZUŁ  ze  Słupca
Maria GUMIŃSKA z Dąbrowy Tarnowskiej
Marta GUMIŃSKA z Dąbrowy Tarnowskiej
Karol STROŃSKI z Dąbrowy Tarnowskiej
Bartłomiej ŻUREK z Borzęcina
Mateusz DUCH z Borzęcina
Karolina CHODACKA z Borzęcina
Gabrysia PRZESŁAWSKA z Borzęcina
Edyta ŻUREK z Woli Radłowskiej
Artur ŻUREK z Woli Radłowskiej
Anna ŁASKAWSKA z  Rzepiennika Strzyżewskiego
Katarzyna GOGOLA z Rzepiennika Strzyżewskiego
Małgorzata KIEŁTYKA z  Rzepiennika Strzyżewskiego
Izabella BĄK z Rzepiennika Strzyżewskiego
Renata CHRABĄSZCZ ze Słupca
Magdalena GUMIŃSKA z Dąbrowy Tarnowskiej
Mateusz BOROWIEC z Łęki Siedleckiej
Hubert i Mateusz PLEBANEK z Ryglic


KATEGORIA PISANKA WSPÓŁCZESNA - DZIECI I MŁODZIEŻ

Witold WĄTROBA z Ryglic
Beata MAKOWIEC z Tarnowa
Norbert ORSZUŁ ze Słupca


KATEGORIA PLASTYKA OBRZĘDOWA - PALMY - DZIECI I MŁODZIEŻ
Anna KLUCZNIK z  Ryglic
Agnieszka KUMIĘGA z  Ryglic
Agnieszka SIKORA z Ryglic
Elżbieta JANUŚ z Ryglic
KATEGORIA STOISKO
Ośrodek Kultury w Ryglicach
 
KATEGORIA STOŁY WIELKANOCNE
Gminny Ośrodek Kultury w Rzepienniku Strzyżewskim z/s w Rzepienniku Suchym

Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.