Kalendarium

<< Maj 2018 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

MCK SOKÓŁ TV

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków pn. "Człowiek, wiedza, twórcze działanie...".

Odsłon165Zobacz więcej ...
29. edycja Regionalnego Konkursu na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

Do udziału w Konkursie, którego głównym celem jest podtrzymywanie, kultywowanie ludowych ...

Odsłon207Zobacz więcej ...
Tradycja przez Pokolenia - Na Spiszu

TRADYCJA PRZEZ POKOLENIA to zainicjowany w 2013 cykl spotkań w formie ...

Odsłon281Zobacz więcej ...
I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych PER ORGANO A QUATTRO MANI

I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych PER ORGANO A QUATTRO MANI 

Festiwal ...

Odsłon347Zobacz więcej ...
5. Studium Folklorystyczne - taniec Krakowiaków

Krótka relacja z egzaminu z tańca regionalnego Krakowiaków.

 

 

Odsłon506Zobacz więcej ...

2009

KATEGORIA PISANKA TRADYCYJNA - DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI
Krzysztof BUGNO  z  Rzepiennika  Strzyżewskiego
Zofia GESZEJTER - KARWAT z  Tuchowa
Maciej STRZELCZYK z  Tuchowa
Miłosława STRZELCZYK - Tuchów
Stefan STROŃSKI  z  Dąbrowy Tarnowskiej
Joanna KROK z  Zalipia
Katarzyna ŻUREK z  Borzęcina
Helena ZIMOWSKA z  Krasnego Potockiego
Anetta ŻUREK  z Wał Rudy
Anna MLECZKO z  Radłowa
Dorota FIDOWICZ z  Ryglic
Stefania FIDOWICZ z  Ryglic
Dorota KISIEL - SZYNAL z  Ryglic
Krystyna PIĄTEK z Ryglic


KATEGORIA PISANKA WSPÓŁCZESNA - DOROŚLI TWÓRCY LUDOWI

Dorota PACANOWSKA z  Tarnowa
Barbara WOJTAROWICZ z Woli Dębińskiej
Anna CHRABĄSZCZ ze  Słupca
Grażyna ORSZUŁ ze Słupca


KATEGORIA PISANKA TRADYCYJNA - DZIECI I MŁODZIEŻ
Paulina MAŚLANKA z  Rzepiennika Strzyżewskiego
Magdalena BUGNO z  Rzepiennika Strzyżewskiego
Jolanta BUGNO z Rzepiennika Strzyżewskiego
Michał STRZELCZYK z Tuchowa
Arkadiusz ORSZUŁ  ze  Słupca
Maria GUMIŃSKA z Dąbrowy Tarnowskiej
Marta GUMIŃSKA z Dąbrowy Tarnowskiej
Karol STROŃSKI z Dąbrowy Tarnowskiej
Bartłomiej ŻUREK z Borzęcina
Mateusz DUCH z Borzęcina
Karolina CHODACKA z Borzęcina
Gabrysia PRZESŁAWSKA z Borzęcina
Edyta ŻUREK z Woli Radłowskiej
Artur ŻUREK z Woli Radłowskiej
Anna ŁASKAWSKA z  Rzepiennika Strzyżewskiego
Katarzyna GOGOLA z Rzepiennika Strzyżewskiego
Małgorzata KIEŁTYKA z  Rzepiennika Strzyżewskiego
Izabella BĄK z Rzepiennika Strzyżewskiego
Renata CHRABĄSZCZ ze Słupca
Magdalena GUMIŃSKA z Dąbrowy Tarnowskiej
Mateusz BOROWIEC z Łęki Siedleckiej
Hubert i Mateusz PLEBANEK z Ryglic


KATEGORIA PISANKA WSPÓŁCZESNA - DZIECI I MŁODZIEŻ

Witold WĄTROBA z Ryglic
Beata MAKOWIEC z Tarnowa
Norbert ORSZUŁ ze Słupca


KATEGORIA PLASTYKA OBRZĘDOWA - PALMY - DZIECI I MŁODZIEŻ
Anna KLUCZNIK z  Ryglic
Agnieszka KUMIĘGA z  Ryglic
Agnieszka SIKORA z Ryglic
Elżbieta JANUŚ z Ryglic
KATEGORIA STOISKO
Ośrodek Kultury w Ryglicach
 
KATEGORIA STOŁY WIELKANOCNE
Gminny Ośrodek Kultury w Rzepienniku Strzyżewskim z/s w Rzepienniku Suchym

Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.