Kalendarium

<< Listopad 2017 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

MCK SOKÓŁ TV

MY, MAŁOPOLANIE
MY, MAŁOPOLANIE - koncert laureatów 40. Małopolskiego Festiwalu ...
Odsłon36Zobacz więcej ...
III Kongres Kultury Regionów

III Kongres Kultury Regionów

NOWORODAK, czyli transmisyjna płodność dziedzictwa ...
Odsłon675Zobacz więcej ...
Karpaty OFFer 2017

IX Międzynarodowy Multimedialny Festiwal Sztuki - Małopolska Karpaty OFFer

Odsłon362Zobacz więcej ...
Konferencja prasowa

Konferencja prasowa przed koncertem Szczawnickiego Chóru Kameralnego

Odsłon365Zobacz więcej ...
Święto Dzieci Gór 2017

25. Święto Dzieci Gór (18 filmów)

Odsłon603Zobacz więcej ...

DRUŻBOWIE I STAROSTOWIE WESELNI

 

Adamek Mariusz z Marcinkowic - III nagroda (2016)
Babik Antoni z Gostwicy - III nagroda (2007)
Bernasiewicz Paweł z Grybowa - III nagroda (2008, 2012), wyróżnienie (2010), II nagroda (2011)
Broński Piotr z Bobowej - II nagroda (2013, 2015), III nagroda (2014)
Bugański Bronisław z Nawojowej - III nagroda (2000)
Ciągło Dawid z Podegrodzia - II nagroda (2013), I nagroda (2014, 2016)
Cudek Wiesław z Pogorzan - III nagroda (1990)
Ćwiklik Marcin z Gabonia - III nagroda (2015), wyróżnienie (2016)
Czapka Aleksander z Wójtowej - III nagroda (2007, 2011), wyróżnienie (2014)
Duda Marek z Wilkowiska – dyplom uczestnictwa (2016)
Fiut Mariusz z Nowego Sącza - wyróżnienie (1990), III nagroda (2003)
Franczyk Mieczysław ze Zbludzy - I nagroda + siekierka (1998, 2001, 2003), II nagroda (1993, 2012), I nagroda (1996, 2006, 2009)
Gad Tomasz z Lipnicy Wielkiej - I nagroda (2012, 2015)
Golonka Tadeusz z Makowicy - II nagroda (2007, 2009), III nagroda (2010, 2012)
Górka Bolesław z Pisarzowej - II nagroda (1994)
Górka Sylwester z Mszalnicy - II nagroda (2001)
Górski Władysław z Pisarzowej - III nagroda (1990)
Gucwa Józef ze Stróż - nagroda główna "Złota Siekierka" (2007), II nagroda (2010)
Hałgas Daniel ze Strzeszyna - II nagroda (2003)
Haraf Stanisław z Jastrzębi - I nagroda + siekierka (1999)
Janik Józef z Bobowej - I nagroda + siekierka (1990)
Janowiec Paweł z Kamionki Wielkiej - wyróżnienie (1991)
Kasieczka Rafał z Klęczan - I nagroda + siekierka (1999), III nagroda (2000, 2005, 2013), II nagroda (2001, 2002, 2003, 2010), I nagroda (2006, 2008), nagroda główna „Złota Siekierka” (2012, 2016)
Kostrzewa Adam z Polnej - II nagroda (1989), wyróżnienie (1990), III nagroda (1992, 1993, 1996)
Kowal Władysław z Lipinek - II nagroda (2001)
Król Andrzej z Olszanki - II nagroda (2001, 2006), III nagroda (2002, 2003)
Kukla Jan z Zagórzan - wyróżnienie (1989, 1991), II nagroda (1993)
Kulig Tomasz z Piwnicznej Zdroju - wyróżnienie (2011), III nagroda (2012)
Kurcab Jerzy z Woli Łużańskiej - I nagroda + siekierka (1989, 2000, 2002), II nagroda (1999)
Lorek Jan z Przyszowej - III nagroda (2003, 2005, 2011, 2015), wyróżnienie (2012), II nagroda (2016)
Łysak Edward z Roztoki Ryterskiej - III nagroda (2009), wyróżnienie (2013)
Matuła Jan z Brunar - III nagroda (1990, 1991, 1999), II nagroda (1992, 1998, 2000)
Matuła Stanisław z Brunar - III nagroda (1989, 1999), II nagroda (1990, 1991, 1992, 2001), wyróżnienie (1993)
Pajor Jan z Rąbkowej - III nagroda (1999)
Pierzga Paweł z Zabrzeży - II nagroda (1992)
Pławecki Piotr ze Starej Wsi - I nagroda (2014)
Prusak Jan z Łososiny Dolnej - II nagroda (1989, 1993, 2001), I nagroda + siekierka (1998, 2002), I nagroda (2005)
Repetowski Piotr z Iwkowej - III nagroda (2015)
Rząca Stanisław z Łużnej - I nagroda + siekierka (1989, 1990, 1991), II nagroda (1992, 1996)
Salamon Apolinary z Kłodnego - II nagroda (1991), wyróżnienie (1998), III nagroda (1999, 2000, 2001)
Sarata Adam z Łosia k/Krynicy - I nagroda + siekierka (1989, 1992) II nagroda (1993)
Siemiączko Roman z Nowego Sącza - II nagroda (1991)
Smołkowicz Edward z Gorlic - wyróżnienie (1989)
Sowa Andrzej z Marcinkowic - II nagroda (1989)
Stosur Damian z Łukowicy - II nagroda (2016)
Szurek Marian z Zagórzan - wyróżnienie (1989)
Tabaszewski Marian z Nowego Sącza - I nagroda + siekierka (1989, 1990, 1994), II nagroda (1991, 1993, 1996, 2000)
Tokarczyk Józef z Mordarki - I nagroda + siekierka (1990, 1992, 1993, 1994, 1999, 2000, 2001), II nagroda (1991, 2005, 2007), nagroda główna „Złota Siekierka” (2008, 2011, 2013), I nagroda (2010)
Tokarczyk Stanisław z Nawojowej - II nagroda (2016)
Tomalski Kazimierz z Łużnej - II nagroda (1990)
Turski Wiesław z Łużnej - III nagroda (1998), II nagroda (2002, 2003)
Uryga Adam z Pisarzowej - II nagroda (1994)
Wąs Marcin z Jankowej – wyróżnienie (2016)
Wąsowicz Łukasz z Chomranic - II nagroda (2012, 2014), III nagroda (2013, 2015, 2016)
Wielgus Tadeusz z Nowego Sącza - II nagroda (2015)
Wiewióra Mieczysław z Klęczan - wyróżnienie (2010)
Wilk Jacek z Woli Marcinkowskiej - III nagroda (2002, 2005), II nagroda (2006), I nagroda (2007)
Woźniak Tadeusz z Witowic Dolnych - nagroda główna „Złota Siekierka” (2006), I nagroda (2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2015, 2016), II nagroda (2014)
Wójtowicz Józef ze Słopnic - I nagroda + siekierka (1991, 1993, 1996), II nagroda (1999), III nagroda (2001, 2013)
Zagórski Władysław z Brunar- II nagroda (1999, 2000), wyróżnienie (2001)
Źrałka Stanisław z Piwnicznej Zdroju - II nagroda (2001), I nagroda (2008, 2011, 2013)
Żydek Kazimierz z Wójtowej - I nagroda + siekierka (2000, 2003), wyróżnienie specjalne (2010)
Żywczak Stanisław z Piwnicznej Zdroju - I nagroda + siekierka (1993), II nagroda (1998)

Łysak Edward i Polakiewicz Władysław z Roztoki Ryterskiej - III nagroda (1991,2000)
Papież Kazimierz i Wójtowicz Józef ze Słopnic - I nagroda + siekierka (1993)
Wiktor Stanisław i Gurgul Zygmunt z Laskowej - III nagroda (1990)

 

 


 

Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.