Kalendarium

<< Maj 2018 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

MCK SOKÓŁ TV

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków pn. "Człowiek, wiedza, twórcze działanie...".

Odsłon180Zobacz więcej ...
29. edycja Regionalnego Konkursu na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

Do udziału w Konkursie, którego głównym celem jest podtrzymywanie, kultywowanie ludowych ...

Odsłon219Zobacz więcej ...
Tradycja przez Pokolenia - Na Spiszu

TRADYCJA PRZEZ POKOLENIA to zainicjowany w 2013 cykl spotkań w formie ...

Odsłon294Zobacz więcej ...
I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych PER ORGANO A QUATTRO MANI

I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych PER ORGANO A QUATTRO MANI 

Festiwal ...

Odsłon359Zobacz więcej ...
5. Studium Folklorystyczne - taniec Krakowiaków

Krótka relacja z egzaminu z tańca regionalnego Krakowiaków.

 

 

Odsłon526Zobacz więcej ...

MISTRZOWIE Z UCZNIAMI

 

Adamczyk Jadwiga z Nowego Sącza - skrzypce, basy, I nagroda (2001), II nagroda (2002)
Barycz Tomasz ze Starego Sącza - skrzypce, II nagroda (2002, 2003)
Bochnia Beata z Biecza - śpiew, II nagroda (2000)
Brach Barbara z Lipinek - śpiew, II nagroda (2002, 2008), I nagroda (2003), III nagroda (2005, 2007), wyróżnienie (2009, 2010)
Bryniak Sławomir z Łososiny Dolnej - trąbka, klarnet, II nagroda (2003, 2009, 2010), I nagroda (2005, 2007, 2012, 2014), III nagroda (2011, 2016, 2017)
Cichoń Iwona z Łukowicy - skrzypce, III nagroda (2013)
Ciężadlik Stanisław z Mszany Dolnej - skrzypce, III nagroda (1989), nagroda (1992)
Curzydło Wincenty ze Słopnic - klarnet, II nagroda (2002)
Duda Marek ze Starego Sącza - skrzypce, basy, II nagroda (2003, 2009, 2011), I nagroda (2005, 2007)
Dudka Stanisław z Piwnicznej - skrzypce, basy, I nagroda (2006)

Drabik Jakub z Kamienicy - skrzypce, II nagroda
Filas Andrzej z Nowego Sącza - trąbka, III nagroda (2012, 2013, 2015), wyróżnienie (2011), dyplom uczestnictwa (2014)
Foszczyński Józef z Janowic - skrzypce, I nagroda (1986)
Franczak Maria ze Starej Wsi - śpiew, wyróżnienie (2007, 2008, 2014), III nagroda (2009)
Fryc Marian z Podegrodzia - skrzypce, III nagroda (1986)
Gad Maria z Lipnicy Wielkiej - śpiew, III nagroda (1999)
Gomulec Anna z Frycowej – skrzypce, III nagroda (2016)
Grucela Edward z Piwnicznej - skrzypce, basy, trembita, I nagroda (1998, 2000), II nagroda (2005)
Guzik Anna z Biecza - śpiew, II nagroda (2000)
Hebda Władysław z Przyszowej - śpiew, III nagroda (2006)
Horowski Grzegorz z Popardowej - klarnet, II nagroda (2013)
Jędrzejek Dorota z Sowlin – skrzypce, II nagroda (2016)
Józefowski Józef z Rojówki - skrzypce, II nagroda (2003, 2005)
Kaczmarczyk Dariusz ze Skawicy - II nagroda (2012)
Kaczor Bronisław z Poręby Wielkiej - skrzypce, basy, śpiew, I nagroda (2008), wyróżnienie (2010, 2011), II nagroda (2013, 2016), III nagroda (2012, 2015, 2017)
Kapera Maria z Makowicy - śpiew, II nagroda (2003)
Kasieczka Rafał z Klęczan - śpiew, wyróżnienie (2000, 2005, 2009), II nagroda (2006)
Kęska Jan ze Słopnic - skrzypce, I nagroda (2001)
Kożuch Marek z Długołęki - trąbka, II nagroda (2008)
Krzysztofiak Franciszek z Bielska-Białej - skrzypce, I nagroda (2008)
Kuczaj Jadwiga z Pisarzowej - śpiew, III nagroda (2014)

Kubasiak Wojciech z Suchej-Beskidzkiej - skrzypce, I nagroda (2017)
Kulig Piotr z Roztoki Ryterskiej - skrzypce, basy, I nagroda (2005), II nagroda (2011)
Kurzeja Franciszek z Kiczni - skrzypce, I nagroda (1999)
Kurzeja Jan z Kiczni - skrzypce, I nagroda (2002)
Kwoka Andrzej z Nowego Sącza - klarnet, I nagroda (1986, 2006, 2008), II nagroda (1987, 1989), nagroda (1988, 1990), III nagroda (2002, 2003, 2010)
Kwoka Roman z Krużlowej Wyżnej - klarnet, III nagroda (2003), II nagroda (2005)
Lulek Piotr /senior/ z Kasiny Wielkiej - skrzypce, wyróżnienie (1982)
Łukasik Małgorzata z Nowego Sącza - skrzypce, I nagroda (2003), II nagroda (2006)
Matusik Maciej z Nowego Sącza - trąbka, III nagroda (2014, 2016)
Mikulska Marta z Nowego Sącza - skrzypce, I nagroda (2005)
Mordarski Ludwik z Limanowej - skrzypce, nagroda (1990)
Nawara Jan z Olszówki - skrzypce, I nagroda (2010), II nagroda (2012)

Nowak Aleksander z Osielca - heligonka, II nagroda (2017)
Nowak Julian z Nowego Sącza - skrzypce, III nagroda (1987), nagroda (1989)
Nowak Maria z Osielca – śpiew, III nagroda (2016), II nagroda (2017)
Olesiak Jonasz z Nowego Sącza - klarnet, wyróżnienie (2013)
Poradowski Ryszard z Frycowej - klarnet, I nagroda (2001), II nagroda (2003, 2006, 2007), III nagroda (2005)
Repetowski Krzysztof z Nowego Sącza - klarnet, II nagroda (2006, 2012, 2013), I nagroda (2009), III nagroda (2011, 2015, 2017)
Rusiecki Jakub z Rabki-Zdroju - skrzypce, I nagroda (2011), III nagroda (2014), II nagroda (2015), nagroda główna „Złoty Listek” (2016)
Rzeźnik Dariusz z Piwnicznej Zdroju - heligonka, I nagroda (2015)
Słaby Jarosław z Mystkowa - skrzypce, wyróżnienie (2010)
Stożek Barbara z Mszany Dolnej - śpiew, II nagroda (2008, 2012), III nagroda (2009, 2011, 2015), wyróżnienie (2013, 2014)
Szabla Jan z Niskowej - trąbka, klarnet, I nagroda (1986, 1987, 1989, 2005) nagroda (1988, 1990, 1991), III nagroda (2012)
Szczurek Krystyna ze Skawicy - śpiew, II nagroda (2015)
Szkarłat Tadeusz z Łososiny Dolnej - trąbka, wyróżnienie (1986), II nagroda (1998)
Tabaszewski Marian z Nowego Sącza - heligonka, I nagroda (2002)
Trojan Józef z Kamionki Wielkiej - skrzypce, basy, wyróżnienie (2001), III nagroda (2002, 2017), I nagroda (2003, 2005), II nagroda (2016)
Waligóra Antoni z Łososiny Górnej - skrzypce, II nagroda (1993)
Wastag Marek z Brzeznej - skrzypce sekund, basy, klarnet, II nagroda (2001, 2002, 2005, 2006, 2008, 2009), I nagroda (2003, 2010, 2012, 2014, 2016)
Wielgus Tadeusz z Nowego Sącza - heligonka, III nagroda (2009, 2010), II nagroda (2014)


 

 

Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.