Kalendarium

<< Luty 2018 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

MCK SOKÓŁ TV

5. Studium Folklorystyczne - taniec Krakowiaków

Krótka relacja z egzaminu z tańca regionalnego Krakowiaków.

 

 

Odsłon64Zobacz więcej ...
MY, MAŁOPOLANIE
MY, MAŁOPOLANIE - koncert laureatów 40. Małopolskiego Festiwalu ...
Odsłon463Zobacz więcej ...
III Kongres Kultury Regionów

III Kongres Kultury Regionów

NOWORODAK, czyli transmisyjna płodność dziedzictwa ...
Odsłon1069Zobacz więcej ...
Karpaty OFFer 2017

IX Międzynarodowy Multimedialny Festiwal Sztuki - Małopolska Karpaty OFFer

Odsłon799Zobacz więcej ...
Konferencja prasowa

Konferencja prasowa przed koncertem Szczawnickiego Chóru Kameralnego

Odsłon721Zobacz więcej ...

ŚPIEWACY SOLIŚCI

Adamczyk Marta z Milika - I nagroda (1990, 1991, 1992), III nagroda (1993)
Bania Maria z Wójtowej - I miejsce (2006), III nagroda (2008), II nagroda (2009, 2011), wyróżnienie (2012), dyplom uczestnictwa (2014)
Bednarz Marta z Koniny - III nagroda (2013, 2014), dyplom uczestnictwa (2017)
Bochenek Katarzyna z Mystkowa - II nagroda (2007)
Bochnia Beata z Biecza - II nagroda (2000), I nagroda (2001, 2007, 2017)
Bołoz Mariola z Piwnicznej-Zdroju - wyróżnienie (2013)
Bołoz Patrycja z Łomnicy-Zdroju - III nagroda (2014)
Bołoz Paulina z Łomnicy-Zdroju - II nagroda (2014)
Borucka Michalina z Siekierczyny - I nagroda (1996, 2000, 2001)
Bukowiec Piotr z Męciny - I nagroda (2007)
Bulanda Katarzyna z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - III nagroda (2008)
Bulanda Magdalena z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - I nagroda (2008, 2015), II nagroda (2010, 2014), III nagroda (2011)
Buś Daniel z Lipinek - II nagroda (2007, 2008)
Buś Kamil z Lipinek - II nagroda (2007, 2008, 2009)
Cedziło Alicja z Kamienicy - wyróżnienie (2014,  2015)
Ceremuga Natalia z Juszczyna - III nagroda (2015), II nagroda (2017)
Chmielowska Emilia z Lipnicy Wielkiej - III nagroda (2016)
Chmielowska Karolina z Lipnicy Wielkiej - III nagroda (2013, 2014)

Chmielowska Krystyna z Lipnicy Wielkiej - III nagroda (2017)
Chmielowska Wiktoria z Lipnicy Wielkiej - II nagroda (2015), I nagroda (2016)
Chowaniak Władysława z Zawoi - II nagroda (2015)
Chrustek Sabina z Mszany Dolnej - dyplom uczestnictwa (2014)
Ciągło Dawid z Podegrodzia - I nagroda (2011), II nagroda (2015)
Cichórz Antonina z Poręby Wielkiej - II nagroda (1986)
Cieżak Małgorzata z Mszany Dolnej - dyplom uczestnictwa (2014), III nagroda (2015)
Cionek Maria z Lipinek - I nagroda (2003, 2005), II nagroda (2008), III nagroda (2009)
Ciuła Rozalia z Pisarzowej - III nagroda (1994)
Czech Artur z Jurkowa - III nagroda (1988)
Czech Dawid z Lipinek - III nagroda (2008), II nagroda (2009)
Czech Oktawia z Lipinek -III nagroda (2008)
Czech Olga z Lipinek - III nagroda (2005, 2007, 2010), II nagroda (2008, 2009)
Czeluśniak Elżbieta z Wójtowej - II nagroda (2003)
Czeluśniak Emilia z Wójtowej - II nagroda (2008, 2009, 2006, 2011, 2012), III nagroda (2007), I nagroda (2013), nagroda główna „Złoty Słowik” (2015)
Denis Magdalena z Zawoi - wyróżnienie (2016)
Duda Krystyna z Podegrodzia - I nagroda (1988, 1989, 1993)
Dudek Magdalena z Makowicy - wyróżnienie (2011), II nagroda (2012)
Dziedzic Barbara z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - wyróżnienie (1996)
Firlit Dominik z Lipinek - III nagroda (2005)
Filipiak Maria z Mszany Dolnej - dyplom uczestnictwa (2014)
Franczak Maria ze Starej Wsi k/Limanowej - II nagroda (2003, 2007), wyróżnienie (2006, 2014), III nagroda (2008, 2011), I nagroda (2009)
Franczyk Mieczysław ze Zbludzy - I nagroda (1999)
Franos Katarzyna z Lipnicy Wielkiej - wyróżnienie (2013)
Frasunek Marzena z Pisarzowej - wyróżnienie (1994)
Gad Danuta z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - I nagroda (1996, 1998, 2000)
Gad Tomasz z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - III nagroda (1996)
Gajkowska Iwona z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - II nagroda (1999, 2002)
Gawlak Iwona z Mordarki - III nagroda (2012), wyróżnienie (2015)
Głąb Ilona z Lipnicy Wielkiej - III nagroda (1999)
Gomulec Anna z Frycowej - wyróżnienie (2014)
Góralik Iwona z Olszówki - II nagroda (2009)
Groń Tomasz z Łęki - I nagroda (2012)
Gucwa Wanda z Jastrzębi - I nagroda (1999)
Gucwa Weronika z Piwnicznej-Zdroju - III nagroda (2013), I nagroda (2015)
Guzik Anna z Biecza - III nagroda (2001), II nagroda (2002)
Hebda Władysław z Przyszowej - III nagroda (2003, 2006), II nagroda (2007)

Hołczyńska Józefa z Zawoi - dyplom uczestnictwa (2017)
Janus Jakub z Mystkowa - III nagroda (2014)

Janus Katarzyna z Ptaszkowej - III nagroda (2017)
Jarzębak Karolina z Kokuszki - II nagroda (2013, 2014, 2015)
Jasiński Jakub z Męciny - I nagroda (2013), II nagroda (2015)
Jędrzejek Zuzanna z Limanowej - I nagroda (2011)
Józefowski Józef z Rojówki - II nagroda (1991)
Kaciczak-Domagała Anna z Poręby Wielkiej - II nagroda (2014), III nagroda (2012, 2013), wyróżnienie (2015), I nagroda (2016)
Kaleta Ilona z Sadku-Kostrzy - II nagroda (2012)
Kałużny Anna z Łącka - II nagroda (2014)
Kamińska Monika z Lipinek - III nagroda (2010)
Kasieczka Dominik z Klęczan - I nagroda (2009)

Kawalec Kacper z Nowego Sacza - dyplom uczestnictwa (2017)
Klekot Anna z Łużnej - wyróżnienie (1990)
Kocemba Janina z Kamionki Wielkiej - wyróżnienie (1987, 2015), III nagroda (1998), I nagroda (1999, 2002), II nagroda (2007)
Kogut Anna z Nowego Sącza - II nagroda (2012)
Kokoszka Helena z Porąbki k/Dobrej - II nagroda (2001), III nagroda (2002)
Koral Józef ze Stadeł - nagroda główna „Złoty Słowik” (2007), I nagroda (2014)
Koralik Jolanta z Jasiennej - II nagroda (1999)

Koralik Joanna z Łyczanej - III nagroda (2017)
Kowal Władysław z Lipinek - II nagroda (2003)

Kowalik Robert z Bączej-Kuniny - II nagroda (2017)
Kowalska-Wicherek Anna z Makowa Podhalańskiego – III nagroda (2012), wyróżnienie (2013), dyplom uczestnictwa (2014), II nagroda (2017)
Kozera Kazimiera z Nawojowej - II nagroda (1993)

Krzyśko Wiktoria z Łącka - II nagroda (2017)
Kubasiak Wojciech z Suchej Beskidzkiej - II nagroda (2010)
Kuczaj Emilia z Pisarzowej - II nagroda (2010)
Kulpa Anna z Frycowej - II nagroda (2006)
Kumor Magdalena z Niskowej - III nagroda (2000)
Lang Sylwia z Lipinek - I nagroda (2005)
Latko Rozalia z Klęczan - III nagroda (2013)
Liszka Marzena ze Stronia - III nagroda (2014)
Lorek Mariola z Przyszowej - wyróżnienie (2015, 2017), II nagroda (2016)
Lubera Antonina z Pisarzowej - I nagroda (1990)
Luksa Ilona z Nawojowej - II nagroda (2008)

Lupa Justyna z Męciny - III nagroda (2017)

Łabuz Bernadetta z Mszany Dolnej - dyplom uczestnictwa (2017)
Łabuz Urszula z Mszany Dolnej - dyplom uczestnictwa (2014, 2017), III nagroda (2015)
Łysek Anna z Mszany Dolnej - wyróżnienie (2015), dyplom uczestnictwa (2017)
Malczak Agata z Maciejowej - III nagroda (2015)
Malisz Maria z Gorlic - wyróżnienie (1986) II nagroda (1990, 2003), III nagroda (1991)
Master Joanna z Suchej Beskidzkiej - nagroda główna „Złoty Słowik” (2010), I nagroda (2012), III nagroda (2016)
Maślanka-Pazgan Maria z Piwnicznej-Zdroju - III nagroda (2015)
Mętel Emilia z Zawoi - wyróżnienie (2016)
Michalik Karolina z Lipnicy Wielkiej - I nagroda (2015, 2017)
Migacz Leszek z Niskowej - I nagroda (2015, 2017)
Matusik Marta z Suchej Beskidzkiej - I nagroda (2010, 2012)
Miłkowska Jolanta z Jasiennej - I nagroda (1993)
Miłkowska-Koralik Jolanta z Łyczanej - wyróżnienie (2013)
Mirek Bartosz z Homrzysk - wyróżnienie (2003)
Mirek Genowefa z Kąśnej Górnej - I nagroda (1999)
Mirek Zuzanna z Juszczyna – II nagroda (2016)
Miśkowicz Maria ze Zbludzy - III nagroda (2007, 2009)
Mordarska Katarzyna z Przyszowej - I nagroda (2008), III nagroda (2012)
Mosurek Piotr z Nowego Sącza - I nagroda (2014)
Murzydło Sylwia z Janczowej - III nagroda (2001)
Myjak Faustyna z Kiczni - III nagroda (2016)
Nalepka Lidia z Kowalowej - wyróżnienie (2000)
Nawalaniec Katarzyna z Podegrodzia - II nagroda (1989)
Nowak Aniela z Kamionki Wielkiej - I nagroda (1998), II nagroda (1992, 1994), wyróżnienie specjalne (1996), III nagroda (1999)
Nowak Karolina z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - II nagroda (2002)

Nowak Maroa z Osielca - II nagroda (2017)
Ogorzałek Jakub z Mystkowa - I nagroda (2008)
Olszak Dawid z Podegrodzia - III nagroda (2008, 2009, 2011)
Olszak Patrycja z Podegrodzia - II nagroda (2012)
Olszak Zbigniew z Mokrej Wsi - I nagroda (2003), nagroda główna „Złoty Słowik” (2005)
Opiela Magdalena z Przyszowej - III nagroda (2014)
Osierda Maria z Tęgoborza - II nagroda (1999, 2001), I nagroda (2000, 2002, 2005, 2007), III nagroda (2013), wyróżnienie (2011, 2012), dyplom uczestnictwa (2014)
Pacholarz Maria z Tęgoborza - III nagroda (2001)
Palki Aleksandra z Dobrej - wyróżnienie (2011)

Pasiut Małgorzata z Podrzecza - III nagroda (2017)
Pęksa Joanna z Janczowej - II nagroda (2002)

Pogwizd Patrycja z Zabrzeży - III nagroda (2017)
Polak Sabina z Suchej Beskidzkiej - I nagroda (2011), II nagroda (2013)
Polaszek Weronika z Lipinek - III nagroda (2005)
Poręba Grzegorz z Męciny - II nagroda (2010), I nagroda (2011), III nagroda (2014)
Postrożny Jadwiga z Limanowej - nagroda specjalna (2009)
Potaczek Dorota z Łostówki - III nagroda (2016)
Potaczek Joanna z Łostówki – II nagroda (2016), III nagroda (2017)
Pyrtek Maria z Bystrej Podhalańskiej - III nagroda (2007), dyplom uczestnictwa (2012)
Pytel Paulina z Makowicy - I nagroda (2007, 2010), III nagroda (2009), wyróżnienie (2016)
Pyznar Stanisław ze Strzeszyna - II nagroda (2003) 
Ruchała Anna z Mystkowa - II nagroda (2008), III nagroda (2011)

Rusnarczyk Justyna z Kamienicy - III nagroda (2017)
Rząca Stanisław z Łużnej - I nagroda (1990, 1991, 1992), II nagroda (1996)
Serafin Jan z Łużnej - II nagroda (1990)

Sewiło Witold z Szyku - I nagroda (2017)
Siedlarz Barbara z Nawojowej - wyróżnienie (1990), I nagroda (1991)

Siedlarz Faustyna z Ptaszkowej - dyplom uczestnictwa (2017)
Siemiączko Roman z Nowego Sącza - III nagroda (1991)
Sikorska Katarzyna z Piwnicznej-Zdroju - II nagroda (2013), III nagroda (2012), I nagroda (2014, 2016)
Słaby Monika z Mystkowa - II nagroda (2006), I nagroda (2007)
Słowakiewicz Kazimiera z Gorlic - I nagroda (1989), II nagroda (1990)
Smaga Jacek ze Stróży - III nagroda (2014), I nagroda (2012)
Smołkowicz Edward z Gorlic - III nagroda (1989, 1990)
Smyda Magdalena z Piwnicznej-Zdroju - wyróżnienie (2016), dyplom uczestnictwa (2017)
Socha Zbigniew z Wójtowej - III nagroda (2006)
Sowa Filip z Lipnicy Wielkiej - wyróżnienie (2000)
Stanek Renata z Nawojowej - II nagroda (1990)
Stanisz Teresa z Młynnego - III nagroda (2002), II nagroda (2003, 2006), I nagroda (2007)
Stopa Irena z Jordanowa - III nagroda (2014, 2017), wyróżnienie (2015), II nagroda (2016)
Stożek Barbara z Mszany Dolnej - III nagroda (2003, 2007, 2008, 2017), II nagroda (2005, 2006, 2015), I nagroda (2009), wyróżnienie (2011, 2012, 2013), dyplom uczestnictwa (2014)
Sułkowski Wojciech z Podegrodzia - I nagroda (2013, 2016), III nagroda (2010, 2015), II nagroda (2012)
Szafrańska Agnieszka z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - II nagroda (2002)
Szafrańska Gabriela z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - I nagroda (2002)
Szafrańska Izabella z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - I nagroda (2001)
Szczepaniak Karolina z Kamienicy - II nagroda (2016)

Szczepaniak Mateusz z Kamienicy - III nagroda (2017)
Sztuczka Marcelina z Łomnicy-Zdroju - III nagroda (2015)
Szurek Marian z Zagórzan - III nagroda (1990, 1991, 1992)
Śledź Jakub z Podegrodzia - II nagroda (2014)
Świstak Halina z Dobrej - I nagroda (2001)
Talar Emilia z Łącka - I nagroda (2014, 2016)
Tokarczyk Anna z Mordarki - I nagroda (1993),
Tokarczyk Józef z Mordarki - I nagroda (1992, 1994), II nagroda (1993)
Tokarczyk Katarzyna z Mordarki - I nagroda (1991)
Tokarczyk Stanisław z Nawojowej - III nagroda (1993, 2014)
Tokarz Dorota z Nowego Sącza - III nagroda (2013, 2014, 2015, 2016, 2017)
Tomalski Kazimierz z Łużnej - II nagroda (1989,1990), III nagroda (1996)

Tomasiak Katarzyna z Piwnicznej-Zdroju - dyplom uczestnictwa (2017)
Trybus Karol z Lipinek - III nagroda (2003)
Trzaskoś Barbara z Lipinek -III nagroda (2003)
Tumidajewicz Franciszka z Wójtowej - I nagroda (1999), II (2000), III nagroda (2001, 2006)
Turek Stefania z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - II nagroda (2000)
Turski Wiesław z Łużnej - II nagroda (1989, 2000, 2001), III nagroda (1991, 1998, 2002)
Uryga Justyna z Nawojowej - wyróżnienie (2003)
Uryga Małgorzata z Nawojowej - wyróżnienie (2010)
Waląg Henryk z Łużnej - III nagroda (1998)
Wąsowicz Gabriela z Sadku-Kostrzy - III nagroda (2012)
Wielopolski Stanisław z Zagórzan - II nagroda (1991), III nagroda (1990, 1992), wyróżnienie (1993)
Woźniak Urszula z Pisarzowej - III nagroda (2015)

Woźniak Urszula z Męciny - dyplom uczestnictwa (2017)
Zaczek Karolina z Łabowej - wyróżnienie (2016), dyplom uczestnictwa (2017)
Zaczyk Justyna z Żeleźnikowej Małej - II nagroda (2005)
Zastępa Katarzyna z Gorlic - II nagroda (2001), III nagroda (2003), dyplom uczestnictwa (2014)
Ziobrowska Maria z Kamionki Wielkiej - wyróżnienie (1987), III nagroda (1999, 2003), II nagroda (2002)
Zieleń Sabina z Lipnicy Wielkiej - dyplom uczestnictwa (2014)
Zoń Mirosław ze Starej Wsi - wyróżnienie (2011)
Żydek Kazimierz z Wójtowej - III nagroda (2001)

 

Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.