Kalendarium

<< Październik 2018 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

MCK SOKÓŁ TV

IV Kongres Kultury Regionów

IV Kongres Kultury Regionów - zwiastun

Odsłon137Zobacz więcej ...
8. Festiwal KinoJazda 2018 - relacja

8. Festiwal KinoJazda 2018 - relacja

Odsłon41Zobacz więcej ...
Koncerty Wolności - relacja

9 września w pięciu miejscowościach Małopolski: Brzesku, Dobczycach, ...

Odsłon86Zobacz więcej ...
IV Zjazd Karpacki

IV ZJAZD KARPACKI w 80. rocznicę Święta Gór w Nowym Sączu - wydarzenie ...

Odsłon195Zobacz więcej ...
5 edycja Studium Kapelmistrzowskiego - egzamin

Zainaugurowaną we wrześniu 2016 roku 5 edycję Studium Kapelmistrzowskiego ukończyło 23 absolwentów, ...

Odsłon97Zobacz więcej ...

GRUPY ŚPIEWACZE

Dorośli:


BABIOGÓRZANIE z Makowa Podhalańskiego - wyróżnienie (2013/k), II nagroda (2012/k), III nagroda (2015/k, 2016/k, 2017/k)
BŁANKOWIANY z Piwnicznej Zdroju - II nagroda (2011), I nagroda (2012), wyróżnienie (2016/k, 2017)
BYSTRZANKI z Bystrej - III nagroda (2007), wyróżnienie (2008), dyplom uczestnictwa (2012)
CIEŚLICA z Zawoi - III nagroda (2017/k)
CYRWONE KOROLE z Kamienicy - III nagroda (2015/k, 2016/k)
DOLINA POPRADU z Piwnicznej Zdroju - III nagroda (1998, 2001), I nagroda (1992, 1999/k, 2000, 2001/k, 2006/m, 2008/m, 2009, 2011/m, 2014/k, 2017/k), II nagroda (1999/m, 2008/k, 2016/k), nagroda główna „Złoty Słowik” (2011/k, 2013/m, 2015/m)
DZIEWCZYNY BABCI ANTONINY z Pisarzowej - wyróżnienie (2014)
GORCE z Kamienicy - I nagroda (2007/k, 2012/k), nagroda główna „Złoty Słowik” (2014/k), III nagroda (2016/m, 2017/k)
GÓRALE ŁĄCCY z Łącka - III nagroda (2017)
JAKUBKOWIANKI z Łososiny Dolnej - II nagroda (1998), dyplom uczestnictwa (2017)
JUZYNA z Zawoi - III nagroda (2016/k)
Józef i Maciej Stawiarscy z Piwnicznej Zdroju - III nagroda (2015)
KAMIONCZANKI z Kamionki Wielkiej - II nagroda (1987, 1992, 1994, 1996, 2001, 2002, 2006), III nagroda (1988, 1998, 1999), I nagroda (2003), nagroda główna „Złoty Słowik” (2007), wyróżnienie (2015, 2016), dyplom uczestnictwa (2017)
KIJEM WORCI z Pisarzowej – wyróżnienie (2016/m), dyplom uczestnictwa (2017/m)
KIYRPECKI z Łącka – II nagroda (2016/k), dyplom uczestnictwa (2017/m)
KOBYLANIE z Kobylanki - I nagroda (2009), II nagroda (2015), III nagroda (2013), dyplom uczestnictwa (2014), wyróżnienie (2016)
KONINIANKI z Koniny - wyróżnienie (2014), II nagroda (2013), III nagroda (2012)
KOWALNIA ze Stróż - I nagroda (2007), III nagroda (2010), dyplom uczestnictwa (2014/k), wyróżnienie (2016/k)
KROŚNIOKI z Krasnego Potockiego - III nagroda (2007)
KULIŻANKI z Łososiny Dolnej - III nagroda (1998) 
LACHY z Nowego Sącza - I nagroda (2012), wyróżnienie (2011/k), dyplom uczestnictwa (2014/m, 2017)
LIMANOWIANIE z Limanowej – II nagroda (2016/k), wyróżnienie (2017)
LIPINIACY z Lipinek - III nagroda (2001, 2002), II nagroda (2003, 2005, 2009, 2010), I nagroda (2007)
LIPNICZANIE z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - III nagroda (2014/m), I nagroda (2013/k, 2015/k), II nagroda (2009/k, 2011, 2012/k, 2016/m)
ŁUŻNA z Łużnej - wyróżnienie (1999, 2001), II nagroda (2000) 
MIODUSZYNA z Zembrzyc - wyróżnienie (2010, 2011, 2012)
MSZALNICZANIE z Mszalnicy – II nagroda (2016/k, 2017/k)
MSZANICANKI z Mszany Dolnej - III nagroda (2012, 2013), wyróżnienie (2015), dyplom uczestnictwa (2017)
NASZA SKAWICA ze Skawicy - wyróżnienie (2017)
NAWOJOWIACY z Nawojowej - II nagroda (1993, 2002, 2006, 2016/k), III nagroda (2008), dyplom uczestnictwa (2014)
NISKOWIOKI z Niskowej - III nagroda (2009)
NISKOWIONKI z Niskowej - wyróżnienie (2015)
PIEKIEŁKO z Piekiełka – II nagroda (2007)
PIYROGI ŁOMNICOŃSKIE z Łomnicy-Zdroju - nagroda pozaregulaminowa za wierność tradycji wspólnego śpiewania pokoleń starszych i młodszych (2013), II nagroda (2012), dyplom uczestnictwa (2014)
PODEGRODZCY CHŁOPCY z Podegrodzia - I nagroda (1999, 2000, 2001, 2003, 2008, 2014, 2016), nagroda główna „Złoty Słowik” (2005, 2010, 2012)
PODEGRODZIE (kobieca) z Podegrodzia - II nagroda (2005, 2008, 2017), I nagroda (2006, 2009, 2011)
PODEGRODZKIE DZIOPY z Podegrodzia - II nagroda (2014, 2015, 2016)
POGÓRZANIE z Gorlic - II nagroda (1999, 2003), III nagroda (2014)
POGÓRZANIE z Jastrzębi - II nagroda (1999)
PORĘBIANKI z Poręby Wielkiej - I nagroda (1986, 1987, 1988, 1999, 2000), II nagroda (1989, 2002, 2005)
PORĘBIAŃSKI RÓD z Poręby Wielkiej - III nagroda (2013), II nagroda (2012), dyplom uczestnictwa (2014)
PREHYBIANIE z Gołkowic - dyplom uczestnictwa (2016)
PTASZKOWIANKI z Ptaszkowej - II nagroda (2014)
SENIOR z Dębicy - III nagroda (2000, 2001, 2002, 2005, 2010, 2012), II nagroda (2003, 2008, 2009, 2011, 2017), I nagroda (2006, 2013), wyróżnienie (2015, 2016), dyplom uczestnictwa (2014)
SIEDLECANKI z Siedlca - I nagroda (2000, 2001)
SKALNIK z Kamionki Wielkiej - I nagroda (2003, 2011/m), III nagroda (2011), wyróżnienie (2017)
SŁOMCANKI z Mszany Dolnej - wyróżnienie (2010), II nagroda (2011), dyplom uczestnictwa (2014, 2016)
SŁOPNICKI ZBYRCOK ze Słopnic - III nagroda (2014)
SPOD KICEK z Mordarki - II nagroda (1994, 1999, 2000, 2001/k, 2010/m), I nagroda (2001/m), III nagroda (2015/k, 2017/k), wyróżnienie (2016/k)
STAROŚCINY ECHA JAWORZA z Ptaszkowej - III nagroda (2017)
STAWIARSKICH z Piwnicznej Zdroju - I nagroda (2008)
ŚWARNI OJCE z Sadku-Kostrzy - wyróżnienie (2012), II nagroda (2017/m)
TĘGOBORZE z Tęgoborza - III nagroda (2013/k, 2014/k)
TURBACYKI z Koninek - I nagroda (1989), III nagroda (2002)
WILKOWICANIE z Wilkowiska - wyróżnienie (2016/k), III nagroda (2017/k)
WÓJTOWIACY z Wójtowej - III nagroda (2006, 2007, 2009), wyróżnienie (2008, 2013), dyplom uczestnictwa (2012, 2014, 2016, 2017)
ZAGÓRZANKI z Mszany Dolnej - III nagroda (2002, 2008), II nagroda (2003, 2005, 2006, 2007)
ZAWOJANKI z Zawoi - III nagroda (2010, 2012, 2016), II nagroda (2013), wyróżnienie (2015), dyplom uczestnictwa (2014)
ZBYRCOK z Juszczyna - II nagroda (2010/k), I nagroda (2010/m, 2012/m, 2013/k, 2014/m, 2015/k, 2017/k), III nagroda (2011/m), nagroda główna „Złoty Słowik” (2016/m)
ZIEMIA SUSKA z Suchej Beskidzkiej - wyróżnienie (2012/k, 2017), I nagroda (2009/m, 2010/k), II nagroda (2009/k), dyplom uczestnictwa (2012/m, 2016/k)
Z GMINY NIEDŹWIEDŹ - wyróżnienie (2017)
ZR DOLINA SŁOMKI ze Stroniea - dyplom uczestnictwa (2017)


Grupa KGW z Kamienicy - III nagroda (2003)
Grupa KGW z Klęczan - III nagroda (2009), wyróżnienie (2010)
Grupa KGW z Makowicy - II nagroda (2003, 2006, 2007, 2010/m), III nagroda (2009, 2012), wyróżnienie (2016)
Grupa KGW z Piekiełka - II nagroda (2003, 2006)
Grupa KGW z Porąbki k/Dobrej - II nagroda (2001), I nagroda (2006)
Grupa KGW z Tabaszowej - wyróżnienie (2000)
Grupa KGW z Tęgoborza - III nagroda (1998, 1999, 2001, 2009, 2012), II nagroda (2000), I nagroda (2002, 2005, 2007)
Grupa KGW z Zasadnego - III nagroda (2003)
Grupa KGW ze Słopnic - wyróżnienie (2003)
Grupa KGW ze Stadeł - dyplom uczestnictwa (2017)
Grupa KGW ze Starej Wsi k/Limanowej - II nagroda (2003, 2006, 2009), III nagroda (2007)
Grupa KGW ze Szczawy - II nagroda (2003), III nagroda (2007)
Grupa KGW ze Zbludzy - III nagroda (2003, 2007), wyróżnienie (2009)

Grupa kobieca z Brunar - III nagroda (1999)
Grupa kobieca z Bystrej Podhalańskiej - wyróżnienie (2005)
Grupa kobieca z Klęczan - dyplom uczestnictwa (2012)
Grupa kobieca z Kowalowej - III nagroda (2000)
Grupa kobieca z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - wyróżnienie (1992), III nagroda (1999, 2002), I nagroda (2000), II nagroda (2000, 2001)
Grupa kobieca z Makowicy - wyróżnienie (2011)
Grupa kobieca z Młodowa - wyróżnienie (2000), III nagroda (2006)
Grupa kobieca z Niedźwiedzia - udział (1998), III nagroda (2001)
Grupa kobieca z Zawoi-Gołyni - I nagroda (2005)
Grupa kobieca ze Szczawnika k/Muszyny - wyróżnienie (1989)
Grupa łemkowska z Uścia Gorlickiego - wyróżnienie (1989)

Grupa męska z Brunar - II nagroda (2000)
Grupa męska z Klęczan - III nagroda (2006)
Grupa męska z Kobylanki - II nagroda (2003, 2007), I nagroda (2005), III nagroda (2008)
Grupa męska z Makowicy - III nagroda (2006, 2011), wyróżnienie (2007), dyplom uczestnictwa (2012)

Grupa mieszana z Wójtowej - III nagroda (2000)
Grupa mieszana z Koniny - wyróżnienie (2003)
Grupa z Laskowej - wyróżnienie (1991)
Grupa z Roztoki Ryterskiej - III nagroda (1991)
Grupa Zespołu Szkół Rolniczych z Nawojowej - I nagroda (1989,1991)
 
 
Młodzież:

GORCANIE z Niedźwiedzia - III nagroda (2011), wyróżnienie (2012)
JUZYNA z Zawoi - I nagroda (2002), III nagroda (2012/dz, 2012/ch)
MAŁA ZIEMIA SUSKA z Suchej Beskidzkiej - I nagroda (2010)
MALI MĘCINIANIE z Męciny - II nagroda (2012)
MYSTKOWIANIE z Mystkowa - II nagroda (2003, 2007), III nagroda (2005, 2010/dz), I nagroda (2006, 2008), wyróżnienie (2012)
NAWOJOWIACY z Nawojowej - I nagroda (2007/dz, 2009/dz)
PIECUCHY z Nawojowej - II nagroda (2001, 2003, 2009), I nagroda (2007), wyróżnienie (2010)
PNIOKI z Sadku-Kostrzy - II nagroda (2012/dz)
PODEGRODZIE z Podegrodzia - II nagroda (2009/ch, 2012/dz), I nagroda (2011/dz)
ZBÓJNIK ze Skawicy - I nagroda (2008, 2011/dz), II nagroda (2011/ch)
NISKOWIANIE z Niskowej - II nagroda (2008/dz), III nagroda (2009/dz, 2010/dz), wyróżnienie (2010/ch)
LIPNICZANIE z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - II nagroda (2008, 2010/ch), I nagroda (2009/dz, 2010/dz, 2012/dz)
SPOD KICEK z Mordarki - III nagroda (2008)

Grupa młodzieżowa z Biecza - II nagroda (2002)

 

Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.