Kalendarium

<< Listopad 2017 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

MCK SOKÓŁ TV

MY, MAŁOPOLANIE
MY, MAŁOPOLANIE - koncert laureatów 40. Małopolskiego Festiwalu ...
Odsłon67Zobacz więcej ...
III Kongres Kultury Regionów

III Kongres Kultury Regionów

NOWORODAK, czyli transmisyjna płodność dziedzictwa ...
Odsłon693Zobacz więcej ...
Karpaty OFFer 2017

IX Międzynarodowy Multimedialny Festiwal Sztuki - Małopolska Karpaty OFFer

Odsłon379Zobacz więcej ...
Konferencja prasowa

Konferencja prasowa przed koncertem Szczawnickiego Chóru Kameralnego

Odsłon378Zobacz więcej ...
Święto Dzieci Gór 2017

25. Święto Dzieci Gór (18 filmów)

Odsłon617Zobacz więcej ...

INSTRUMENTALIŚCI

Adamczyk Hubert z Poręby Wielkiej - skrzypce, II nagroda (2014), III nagroda (2016)
Adamczyk Karol z Poręby Wielkiej - skrzypce, II nagroda (2012), I nagroda (2015)
Adamczyk Maria z Poręby Wielkiej - skrzypce, wyróżnienie (2016)
Aleksander Paweł z Rąbkowej - trąbka, II nagroda (2007)
Banach Paweł z Łącka - fujarka, III nagroda (2011)
Bandyk Natalia z Łącka - skrzypce, I nagroda (2014), III nagroda (2016)
Baran Arkadiusz z Nawojowej - klarnet, II nagroda (2002), I nagroda (2003)
Bargieł Mateusz ze Stronia - trąbka, II nagroda (2009), III nagroda (2011), dyplom uczestnictwa (2014)
Bartusiak Maria z Frycowej – skrzypce, III nagroda (2015)
Biel Stanisław ze Szczereża - klarnet, wyróżnienie (1992), III nagroda (1993), II nagroda (1993)
Bocheński Edward z Nowego Sącza - heligonka, nagroda specjalna (1998), III nagroda (1999, 2000, 2011, 2014), II nagroda (2001, 2007) 
Bocheński Tadeusz z Tychów - skrzypce, wyróżnienie (1986), III nagroda (2001) 
Bocheński Tomasz z Krynicy - skrzypce, klarnet, I nagroda (1984, 1986) 
Bogaczyk Kinga z Łomnicy-Zdroju - skrzypce, wyróżnienie (2012)
Bogucki Wojciech z Podegrodzia - listek, trembita, dudy, fujarka, I nagroda (2005)
Broda Piotr z Limanowej - skrzypce, wyróżnienie (2014)
Broński Piotr z Bobowej - harmonijka ustna, wyróżnienie (2013)
Bryniak Sławomir z Łososiny Dolnej - trąbka, III nagroda (1998), nagroda główna „Złote Skrzypce” (2015)
Bryniak Sylwester z Łososiny Dolnej - klarnet, nagroda im. Rudolfa Józefowskiego (2007), III nagroda (2010)
Bryniak Wojciech z Łososiny Dolnej - klarnet, III nagroda (2015)
Buczek Piotr z Piwnicznej-Zdroju – trembita, III nagroda (2016)
Burdacki Jakub z Brzeznej - klarnet, II nagroda (2014), wyróżnienie (2016)
Cedzidło Izabela z Kamienicy - skrzypce, II nagroda (2012, 2013, 2015), III nagroda (2014, 2016)
Cedzidło Patryk z Kamienicy - skrzypce, III nagroda (2015)
Ceremuga Faustyna z Juszczyna - skrzypce, II nagroda (2015), dyplom uczestnictwa (2016)
Ceremuga Kacper z Juszczyna - skrzypce, I nagroda (2012)
Chronowski Kazimierz z Nawojowej - harmonijka ustna, I nagroda (2007), II nagroda (2010), wyróżnienie (2012)
Ciągło Czesław z Podegrodzia - harmonijka ustna, III nagroda (2007, 2008, 2009, 2010), wyróżnienie (2011)
Cichoń Iwona z Łukowicy - skrzypce, wyróżnienie (2014), III nagroda (2012, 2015)
Citak Szymon z Kamienicy – skrzypce, II nagroda (2016)
Citak Wojciech z Kamienicy – heligonka, II nagroda (2016)
Cudek Bogusław ze Szczyrzyca - trąbka, II nagroda (2001)
Cudek Sławomir ze Szczyrzyca - skrzypce, wyróżnienie (1989, 1990), II nagroda (1992)
Cudek Wiesław ze Szczyrzyca - heligonka, II nagroda (2008)
Curzydło Daniel z Mordarki - skrzypce, I nagroda (2005)
Duda Marek ze Starego Sącza - skrzypce, II nagroda (2003, 2005, 2008)
Dudzik Joanna z Łostówki – skrzypce, II nagroda (2016)
Dudzik Kacper z Kamienicy - fujarka, okaryna, II nagroda (2016)
Dudzik Marian z Kamienicy - okaryna, fujarka, III nagroda (2001, 2014, 2015, 2016), II nagroda (2013)
Dudzik Patrycja z Łostówki – skrzypce, II nagroda (2016)
Ferenc Tomasz z Bochni - klarnet, II nagroda (2001)
Ficek Łukasz ze Skawicy – heligonka, III nagroda (2015)
Florek Monika z Łomnicy-Zdroju - skrzypce, wyróżnienie (2014)
Frączek Stanisław z Juraszowej - III nagroda (2007), nagroda specjalna (2008, 2010), II nagroda (2009)
Fryc Marian z Niskowej - skrzypce, I nagroda (1984, 1985, 1990), II nagroda (1986, 1987, 1998), nagroda specjalna (1999)
Frys Mateusz z Jodłownika - heligonka, wyróżnienie (2010)
Gasek Adam ze Skawicy - skrzypce, wyróżnienie (2012)
Gawlak Iwona z Mordarki - fujarka, dyplom uczestnictwa (2014)
Golonka Witold z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - klarnet, III nagroda (2010)
Góra Antoni z Białej Wyżnej - skrzypce, heligonka, III nagroda (1993)
Górski Kacper z Polnej - skrzypce, II nagroda (2013)
Górski Wojciech z Polnej - klarnet, III nagroda (2009), II nagroda (2013)
Grochowski Jarosław z Chomranic - trąbka, III nagroda (2007)
Groń Sylwester z Łososiny Dolnej - klarnet, II nagroda (2003) 
Grucela Edward z Piwnicznej Zdroju - skrzypce, fujarka pasterska, trembita, okaryna, róg pasterski, III nagroda (1987), I nagroda (1989, 2003, 2014), II nagroda (2001, 2011, 2012), nagroda specjalna za wieloletnią popularyzację tradycji muzycznej Górali Nadpopradzkich (2016)
Gurbowicz Mateusz z Nowego Sącza - skrzypce, III nagroda (2002, 2003), nagroda poza regulaminowa (2005, 2006)
Gurgul Izabela z Długołęki-Świerkli - skrzypce, II nagroda (2010, 2011), III nagroda (2012, 2013, 2014) 
Guzik Jakub z Juszczyna - heligonka, skrzypce, II nagroda (2010), I nagroda (2011, 2013)
Guzik Samuel z Juszczyna - heligonka, II nagroda (2010), I nagroda (2011, 2013, 2015)
Guzik Tomasz z Zawoi - skrzypek, I nagroda (2002)
Halama Marian z Koniny - skrzypce, I nagroda (1998, 2002), II nagroda (2001) 
Haza Bartosz z Nawojowej - klarnet, III nagroda (2009)
Hebda Jerzy z Przyszowej – heligonka, III nagroda (2015)
Janus Bartłomiej z Mystkowa - skrzypce, III nagroda (2014)
Jabcoń Wojciech z Juszczyna – skrzypce, III nagroda (2016)
Jędryczka Andrzej z Przysiek - cymbały, II nagroda (2013)
Jędryczka Andrzej z Trzcinicy - cymbały, II nagroda (2006,2009), III nagroda (2010), I nagroda (2011)
Jędrzejek Dorota z Sowlin - skrzypce, nagroda im. Rudolfa Józefowskiego (2014), I nagroda (2012)
Jop Karolina ze Starego Sącza - skrzypce, dyplom uczestnictwa (2014)
Józefowski Józef z Rojówki - skrzypce, II nagroda (2003)
Judka Stanisław z Dobrej - klarnet, fujarka, okaryna, II nagroda (1987, 1998, 1990), I nagroda (1989, 1992, 1993) 
Jurkowski Jerzy z Mokrej Wsi – skrzypce, dyplom uczestnictwa (2012, 2015, 2016)
Kaczmarczyk Angelika ze Skawicy - heligonka , II nagroda (2011), III nagroda (2012)
Kaczmarczyk Dariusz ze Skawicy - heligonka, I nagroda (2008)
Kaczmarczyk Szymon ze Skawicy - heligonka, I nagroda (2008), II nagroda (2011)
Kaczor Bronisław z Poręby Wielkiej - skrzypce, II nagroda (1986, 1998, 2002, 2005, 2007, 2012, 2016), I nagroda (1999, 2010), III nagroda (1987, 2013),nagroda główna „Złote Skrzypce” (2014)
Kantor Kazimierz z Dębicy - skrzypce, II nagroda (2000, 2001, 2002, 2006), III nagroda (2003, 2005, 2007, 2009), nagroda specjalna (2008)
Kęska Jan ze Słopnic - skrzypce, II nagroda (1991, 1993, 1999), wyróżnienie (1992, 2013)
Kocoń Agnieszka z Michalczowej – skrzypce, III nagroda (2010)
Kolasa Krystian z Naszacowic - trąbka, II nagroda (2012, 2015)
Kołodziej Stanisław z Krynicy - skrzypce, II nagroda (1988)
Kopera Eugeniusz z Brzysk - skrzypce, I nagroda (2006, 2008, 2014), II nagroda (2011), nagroda główna „Złote Skrzypce” (2012)
Kosecka Marta z Rojówki - skrzypce, I nagroda (2013, 2015)
Kosecki Krzysztof z Rojówki - trąbka, wyróżnienie (2013)
Kostrzewa Michał z Brzeznej - klarnet, II nagroda (2016)
Kostrzewa Piotr z Brzeznej – trąbka, wyróżnienie (2016)
Kowalik Łukasz z Frycowej - klarnet, II nagroda (2015)
Kożuch Marek ze Świerkli - trąbka, II nagroda (2002) 
Krasińska Katarzyna z Jasiennej - klarnet, III nagroda (2013), wyróżnienie (2015), dyplom uczestnictwa (2014)
Kruczek Konrad z Mszalnicy - klarnet, III nagroda (2008)
Krzysztof Józef z Mszany Górnej - skrzypce, II nagroda (1984,1988), I nagroda (1987), III nagroda (1992)
Krzysztofiak Andrzej z Koniny – skrzypce, II nagroda (2010, 2014), I nagroda (2012, 2015)
Krzysztofiak Franciszek z Koniny, mieszkający w Bielsku Białej - skrzypce, II nagroda (2008), I nagroda (2013)
Kubasiak Wojciech z Suchej Beskidzkiej – skrzypce, I nagroda (2015)
Kubisz Patryk z Łyczanej - klarnet, II nagroda (2006), III nagroda (2008)
Kucia Karolina z Nowego Sącza - skrzypce, II nagroda (2008)
Kulig Andrzej z Bilska - harmonijka ustna, I nagroda (1999) 
Kulig Józef z Młodowa - skrzypce, wyróżnienie (1987) 
Kulig Julia z Piwnicznej-Zdroju - skrzypce, wyróżnienie (2016)
Kulig Piotr z Roztoki Ryterskiej - skrzypce, piszczałka, gęśle, wyróżnienie (2008), II nagroda (2012, 2013)
Kulpa Anna z Frycowej - skrzypce, III nagroda (2005), II nagroda (2006)
Kunicki Grzegorz ze Stronia - klarnet, III nagroda (2007)
Kurek Sławomir z Wilkowiska - skrzypce, III nagroda (2013, 2014)
Kurzeja Franciszek z Kiczni - skrzypce, I nagroda (1987), wyróżnienie specjalne (2011)
Kurzeja Jan z Kiczni - skrzypce, II nagroda (2002)
Kurzeja Monika z Kiczni - skrzypce, I nagroda (2002)
Lebdowicz Aleksander z Piwnicznej-Zdroju - heligonka, III nagroda (1990), II nagroda (1992,1 993, I nagroda (1994 ,1998, 1999, 2001, 2003, 2005)
Liberda Danuta z Pisarzowej - skrzypce, wyróżnienie (1990), I nagroda (1994)
Liszka Maciej ze Stronia - trembita, wyróżnienie (2013), II nagroda (2015)
Liszka Marzena ze Stronia - skrzypce, III nagroda (2007), I nagroda (2008, 2012), II nagroda (2011, 2015)
Lorczyk Magdalena ze Skrudziny - skrzypce, dyplom uczestnictwa (2014)
Lorek Hubert z Krasnego Potockiego - klarnet, I nagroda (2015)
Łabuz Tomasz z Łostówki - skrzypce, II nagroda (2015)
Łukasik Małgorzata z Nowego Sącza - skrzypce, I nagroda (2000, 2001), nagroda im. Rudolfa Józefowskiego (2000)
Majcher Zofia z Nowego Sącza - skrzypce, III nagroda (2013)
Majewska Magdalena z Kamienicy - skrzypce, wyróżnienie (2016)
Marek Wojciech ze Skawicy - heligonka, wyróżnienie (2015)
Maślanka Wiktoria z Piwnicznej-Zdroju - skrzypce, II nagroda (2013, 2014), III nagroda (2015), I nagroda (2016)
Matuła Antoni z Brunar - klarnet, III nagroda (1993) 
Matuła Jan z Brunar - harmonijka ustna, I nagroda (1990,2001), III nagroda (1996), II nagroda (1998,2000)
Matusiewicz Gabriela z Łącka - skrzypce, wyróżnienie (2014)
Matusik Bogdan z Nowego Sącza - klarnet, III nagroda (1991) 
Matusik Marta z Suchej Beskidzkiej - skrzypce i heligonka, II nagroda (2013)
Matyaszek Łucja z Długołęki-Świerkli - skrzypce, III nagroda (2013, 2016), dyplom uczestnictwa (2014)
Mąka Edward z Limanowej - heligonka, III nagroda (2005, 2009, 2011), II nagroda (2006, 2008), wyróżnienie (2007, 2010), dyplom uczestnictwa (2014)
Michalik Leopold z Jastrzębi - skrzypce, I nagroda (1999) 
Mikusz Stanisław ze Złotnego - skrzypce, wyróżnienie (1988) 
Misiura Jan z Poręby Wielkiej - skrzypce, III nagroda (1986, 1987, 1989), wyróżnienie (1988)
Nawara Bogusław z Olszówki - skrzypce, III nagroda (2011)
Nawara Konrad z Olszówki - skrzypce, I nagroda (2010)
Nawara Marcin z Olszówki - skrzypce, I nagroda (2008)
Niżnik Dawid z Olszówki - skrzypce, wyróżnienie (2010)
Nowak Agnieszka z Podrzecza - klarnet, skrzypce, nagroda im. Rudolfa Józefowskiego (2011), I nagroda (2013)
Nowak Kacper z Piwnicznej-Zdroju - skrzypce, III nagroda, (2014, 2016), II nagroda (2015)
Nowak Karolina z Janowic - skrzypce, wyróżnienie (2013), dyplom uczestnictwa (2014)
Obrzut Dominika ze Stróż - skrzypce III nagroda (2012), klarnet III nagroda (2013)
Obrzut Marcelina ze Stróż - skrzypce, II nagroda (2007), III nagroda (2010), I nagroda (2012)
Obrzut Władysław ze Stróż - heligonka, I nagroda (2010, 2013, 2015), III nagroda (2012)
Ogrodzka Marcelina ze Stronia - skrzypce, wyróżnienie (2012)
Olesiak Jonasz z Nowego Sącza - klarnet, I nagroda (2011), dyplom uczestnictwa (2014)
Olszak Zbigniew z Mokrej Wsi - listek, wyróżnienie (2001), II nagroda (2003,2005)
Opoka Karol ze Stronia - klarnet, III nagroda (2012)
Orzeł Piotr z Nowego Sącza - skrzypce, III nagroda (2012)
Pabiś Aleksander z Szalowej - klarnet, III nagroda (1998)
Pawlak Hubert z Jankowej - trąbka, III nagroda (2013)
Pazdan Zofia z Janowic - skrzypce, III nagroda (2013), wyróżnienie (2014)
Plata Małgorzata ze Starego Sącza - skrzypce, wyróżnienie (2013)
Plata Robert z Niskowej - heligonka, II nagroda (2011)
Plechta Sabina z Łącka - fujarka, I nagroda (2000)
Polak Dominik z Juszczyna - heligonka, wyróżnienie (2016)
Polak Paweł z Juszczyna - heligonka, II nagroda (2015)
Południak Adam z Nawojowej - klarnet, II nagroda (2003)
Poradowska Marta z Frycowej - skrzypce, I nagroda (2000, 2003, 2007), II nagroda (2002, 2010), nagroda im. Rudolfa Józefowskiego (2003)
Poręba Konrad z Małej Wsi – heligonka, I nagroda (2007, 2009, 2015), II nagroda (2011), nagroda im. Rudolfa Józefowskiego (2012)
Porębski Czesław ze Słopnic - skrzypce, II nagroda (1991,1993)
Prusak Joanna z Piątkowej - skrzypce, II nagroda (2007)
Pruś Krzysztof z Trzcinicy - cymbały, II nagroda (2001) 
Ptak Ewa z Tęgoborza - skrzypce, nagroda im. Rudolfa Józefowskiego (2009), I nagroda (2011)
Pyrek Monika z Piątkowej - skrzypce, III nagroda (2009)
Pyzik Katarzyna z Mystkowa - skrzypce, III nagroda (2008)
Rej Alicja z Łomnicy-Zdroju - skrzypce, III nagroda (2014, 2015), dyplom uczestnictwa (2016)
Repetowski Krzysztof z Nowego Sącza - klarnet, wyróżnienie (2012)
Różyński Józef z Bochni - heligonka, I nagroda (2000, 2001)
Rusnarczyk Ewa z Łącka - skrzypce, II nagroda (2006)
Ryt Jan z Suchej Beskidzkiej - dudy, okaryna , I nagroda (2012), nagroda im. Rudolfa Józefowskiego (2010)
Rzeźnik Dariusz z Piwnicznej-Zdroju - heligonka, III nagroda (2013, 2014), wyróżnienie (2012), I nagroda (2016)
Salamon Apolinary z Kłodnego - harmonijka ustna, heligonka, II nagroda (1991, 1992, 2000, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2009), III nagroda (1999, 2001), dyplom uczestnictwa (2014)
Sarecki Jarosław z Januszowej - heligonka, III nagroda (2002), II nagroda (2005), I nagroda (2006)
Semla Justyna z Jankowej - skrzypce, II nagroda (2009)
Sędzik Aneta z Siołkowej - skrzypce, I nagroda (2013), wyróżnienie (2016)
Siedlarz Magdalena z Królowej Górnej – skrzypce, wyróżnienie (2015)
Siemiączko Roman z Nowego Sącza - skrzypce, III nagroda (1991) 
Słaby Jarosław z Mystkowa - skrzypce, II nagroda (2007)
Smaciarz Paweł z Niedźwiedzia – skrzypce, wyróżnienie (2015, 2016)
Smyda Marek z Kokuszki - heligonka, wyróżnienie (1992) 
Sowa Aleksandra z Dąbrowy - skrzypce, wyróżnienie (2013)
Sowa Jan z Nowego Sącza - trąbka, skrzypce, heligonka, II nagroda (2002), III nagroda (1991,2000,2005,2006), wyróżnienie (2001) 
Stach Władysław z Tęgoborza - heligonka, III nagroda (1999), I nagroda (1991, 1992, 1993, 1994, 1998, 2000, 2002, 2005), II nagroda (1996, 2001, 2007, 2011), wyróżnienie (2012)
Stachoń Natalia z Podegrodzia - skrzypce, II nagroda (2013, 2014), wyróżnienie (2016)
Stawiarski Maciej z Piwnicznej-Zdroju - trembita, okaryna, heligonka, I  nagroda (2006, 2008, 2009), II nagroda (2011), wyróżnienie (2014), III nagroda (2012, 2016)
Stec Iwona z Piątkowej - skrzypce, I nagroda (2008)
Stożek Barbara z Mszany Dolnej - fujarka, III nagroda (2005, 2008, 2009), wyróżnienie (2006, 2007, 2010), II nagroda (2011), dyplom uczestnictwa (2012)
Syjud Andrzej z Zalesia - piszczałka, dyplom uczestnictwa (2012)
Szabla Jan z Niskowej - trąbka, I nagroda (1998)
Szafrańska Gabriela z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - skrzypce, I nagroda (1999,2001), II nagroda (2007)
Szczepaniak Adrian z Nawojowej - klarnet, III nagroda (2009), wyróżnienie (2010)
Szkarłat Paweł z Brzeznej – skrzypce, III nagroda (2016)
Szwala Jakub z Wierchomli Małej – heligonka, I nagroda (2016)
Ścianek Władysław ze Zbludzy - skrzypce, I nagroda (1996,1998) 
Świerczek Ewelina z Męciny - skrzypce, III nagroda (2009)
Święch Antoni z Łużnej - skrzypce, wyróżnienie (1991)
Tabaszewski Franciszek z Miłkowej mieszkający w Gdańsku - heligonka, II nagroda (1996), I nagroda (2007, 2009, 2011, 2013)
Tabaszewski Jan z Nowego Sącza - heligonka, wyróżnienie (1982), I nagroda (1986, 1987, 1989, 1991, 1996, 1998, 2000), II nagroda (1999) 
Tabaszewski Marian z Nowego Sącza - heligonka, I nagroda (1989, 1991, 1993, 1994, 1999, 2000, 2001, 2003, 2005, 2007, 2009, 2011), II nagroda (1990, 1996, 1998), nagroda główna „Złote Skrzypce” (2013)
Talar Filip z Łącka - skrzypce, II nagroda (2013)
Talar Krzysztof z Łącka - skrzypce, dyplom uczestnictwa (2014)
Tobiasz Krzysztof z Mszany Górnej - skrzypce, wyróżnienie (2016)
Tokarczyk Anna z Mordarki - skrzypce, I nagroda (1992), II nagroda (1994)
Tokarczyk Józef z Mordarki - heligonka, wyróżnienie (2013, 2014), III nagroda (2015), II nagroda (2016)
Trojan Józef z Kamionki Wielkiej - skrzypce, II nagroda (2001, 2003, 2009, 2011, 2014), III nagroda (2002), I nagroda (2005, 2012, 2016), nagroda główna „Złote Skrzypce” (2007)
Wacławik Izabela z Raby Niżnej - skrzypce, I nagroda (2012)
Waligóra Antoni z Łososiny Górnej - skrzypce, I nagroda (1992) 
Wastag Marek z Brzeznej - klarnet, nagroda główna „Złote Skrzypce” (2006), I nagroda (2009, 2012, 2016)
Wąchała Albert z Zasadnego - skrzypce, wyróżnienie (2016)
Wielgus Tadeusz z Nowego Sącza - heligonka, III nagroda (1986, 1990), II nagroda (1991, 1998, 1999, 2000, 2005, 2009, 2010, 2013), I nagroda (1993, 1994, 2002, 2006, 2011, 2014), nagroda główna „Złote Skrzypce” (2016)
Więcławek Anna z Kamienicy - skrzypce, III nagroda (2016)
Wiktor Przemysław z Nawojowej - klarnet, okaryna, III nagroda (2002,2003), II nagroda (2005)
Wilczyńska Jolanta z Łukowicy - skrzypce, wyróżnienie (2012), II nagroda (2013), III nagroda (2015)
Wilk Arkadiusz z Przyszowej - klarnet, II nagroda (2003), I nagroda (2005)
Wojakowski Jakub z Niedźwiedzia - heligonka, wyróżnienie (2015)
Wojtanek Tadeusz z Zembrzyc - heligonka, II nagroda (2009)
Wojtas Łucja z Kamienicy - skrzypce, wyróżnienie (2016)
Wojtaszek Stanisław z Biesnej - skrzypce, III nagroda (2001)
Woźniak Aleksandra z Witowic Dolnych – skrzypce, III nagroda (2015)
Woźny Gabriel z Juszczyna - heligonka, II nagroda (2012), III nagroda (2013), I nagroda (2014)
Wójcik Bogdan z Porąbki Uszewskiej - trąbka, II nagroda (2009)
Wójcik Mateusz z Nawojowej - klarnet, wyróżnienie (2007)
Zajda Aleksandra z Juszczyna – skrzypce, dyplom uczestnictwa (2016)
Zajda Karol z Juszczyna - heligonka, I nagroda (2014), II nagroda (2013), wyróżnienie (2012)
Zawiliński Jan z Mokrej Wsi - harmonia, III nagroda (1986)
Zawiślan Małgorzata z Dąbrowy – skrzypce, dyplom uczestnictwa (2014)
Zięcina Stanisław z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - skrzypce, III nagroda (2001, 2002)
Zygmunt Łukasz z Podegrodzia - klarnet, II nagroda (2008)
Żarowski Mieczysław z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - heligonka, wyróżnienie (1992) 
Żarowski Tomasz z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - klarnet, II nagroda (2009), III nagroda (2011), dyplom uczestnictwa (2014)
Żmuda Marzena z Olszówki - skrzypce, II nagroda (2009), I nagroda (2011)
Żychowski Kazimierz z Cieklina - cymbały, III nagroda (2011, 2012, 2014), II nagroda (2009, 2013), wyróżnienie (2016)
Żydek Marian i Jan Pietraszek z Gorlic - duet klarnetów, III nagroda (1990)


Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.