Kalendarium

<< Listopad 2017 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

MCK SOKÓŁ TV

MY, MAŁOPOLANIE
MY, MAŁOPOLANIE - koncert laureatów 40. Małopolskiego Festiwalu ...
Odsłon67Zobacz więcej ...
III Kongres Kultury Regionów

III Kongres Kultury Regionów

NOWORODAK, czyli transmisyjna płodność dziedzictwa ...
Odsłon692Zobacz więcej ...
Karpaty OFFer 2017

IX Międzynarodowy Multimedialny Festiwal Sztuki - Małopolska Karpaty OFFer

Odsłon378Zobacz więcej ...
Konferencja prasowa

Konferencja prasowa przed koncertem Szczawnickiego Chóru Kameralnego

Odsłon378Zobacz więcej ...
Święto Dzieci Gór 2017

25. Święto Dzieci Gór (18 filmów)

Odsłon616Zobacz więcej ...

MUZYKI LUDOWE

Dorośli:
BŁANKOWIANY z Piwnicznej-Zdroju - III nagroda (2014)
BOCHNIANIE z Bochni - I nagroda (2000, 2001)
CIOSKI z Nowego Sącza - dyplom uczestnictwa (2014)
CIUPAGA z Łącka - II nagroda (2009), nagroda główna „Złote Basy” (2010)
DOLINA DUNAJCA z Nowego Sącza - I nagroda (1980, 1983, 1987, 2007), II nagroda (2006)
DOLINA POPRADU z Piwnicznej - wyróżnienie (1981), I nagroda (1992)
DOLINA SŁOMKI ze Stronia - III nagroda (2012), II nagroda (2013), I nagroda (2014, 2016),
FOREŚCIACY z Gorlic - III nagroda (1989), wyróżnienie (1989, 1990)
GORCANIE z Niedźwiedzia – II nagroda (2016)
GORCE z Kamienicy - wyróżnienie (1980), I nagroda (1996, 2001, 2003, 2007, 2013), III nagroda (1998), II nagroda (1988, 1989, 1999, 2006, 2012), nagroda główna „Złote Basy” (2009)
JAKUBKOWIANIE z Łososiny Dolnej - I nagroda (2005), nagroda główna „Złote Basy” (2007), wyróżnienie (2011), II nagroda (2016)
JURKOWIANIE z Jurkowa - wyróżnienie (1980), II nagroda (1983)
KACZORY z Poręby Wielkiej - II nagroda (2007)
KASINIANIE z Kasiny Wielkiej - III nagroda (1980), nagroda główna (1981), I nagroda (1982,1983,1991,1992,1993), II nagroda (1984)
KICERZOKI z Brunar - III nagroda (1988, 1991), II nagroda (1989), wyróżnienie (1990)
KLĘCZANY z Klęczan - wyróżnienie (2011, 2013, 2014), III nagroda (2012, 2016)
KOŁODZIEJE z Krynicy - (1981)
KORONKA z Bobowej - III nagroda (1980, 1985, 2000), II nagroda (1986, 1987),I nagroda (1990), wyróżnienie (1999)
KOWALNIA ze Stróż - I nagroda (2006), III nagroda (2010)
KRUŻLOWIANIE z Krużlowej - wyróżnienie (2013)
KUŹNIA U KOWALA z Kowalowej - III nagroda (2000)
LACHY z Nowego Sącza - II nagroda (1980, 2005), nagroda główna (1981), I nagroda (1986, 2012), wyróżnienie (2014), III nagroda (2015)
LASKOWIOKI z Laskowej - III nagroda (2005), II nagroda (2008, 2009), I nagroda (2010, 2014, 2016), nagroda główna „Złote Basy” (2012)
LIMANOWIANIE z Limanowej - I nagroda (2011, 2013), III nagroda (2015, 2016)
LIPNICZANIE z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - wyróżnienie (1980, 2001), nagroda główna (1981), III nagroda (1986, 2007, 2015), II nagroda (1999), wyróżnienie (2014)
ŁĄCKO z Łącka - II nagroda (1985)
ŁOSOSINKA z Łososiny Dolnej - wyróżnienie (2011)
ŁUŻNA z Łużnej - I nagroda (1990), II nagroda (1991, 1992), III nagroda (1996, 1998), wyróżnienie (1999),
ŁUŻNIOKI z Łużnej - II nagroda (2001, 2003), III nagroda (2002)
MICHALCZOWA z Michalczowej - wyróżnienie (2011)
MSZALNICZANIE z Mszalnicy - II nagroda (1988)
MUSZYNIACY z Muszyny - III nagroda (1986, 1987)
Muzyka Bocheńskich z Nowego Sącza - I nagroda (1984), II nagroda (2001)
Muzyka Braci Wojtanków z Zembrzyc - III nagroda (2009)
Muzyka Franciszka Kurzei z Kiczni - nagroda główna (1981), I nagroda (1982, 1998), II nagroda (2011)
Muzyka GOK w Dębnie - II nagroda (1999), I nagroda (2000)
Muzyka Jurczaków z Kasiny Wielkiej - wyróżnienie (1982), II nagroda (1989)
Muzyka Józefa Króla ze Starego Sącza - wyróżnienie (2010)
Muzyka im. Stanisława Ciężadlika i Józefa Krzysztofa z Mszany Dolnej - nagroda główna „Złote Basy” (2015)
Muzyka Kazimierza Talara z Łącka - I nagroda (2013, 2015)
Muzyka Piotra Kuliga z Roztoki Ryterskiej - III nagroda (2013, 2015), II nagroda (2012)
Muzyka Rodzinna Cudków ze Szczyrzyca - I nagroda (1999)
Muzyka Rodzinna Grucelów z Piwnicznej - II nagroda (1983, 1984, 1986, 1987, 1988), I nagroda (1989, 1990, 1992, 1993, 1998, 1999, 2000, 2001)
Muzyka Rodzinna Kaczorów z Poręby Wielkiej - I nagroda (2002, 2005)
Muzyka Rodzinna Wojciecha Boguckiego z Podegrodzia - I nagroda (2000, 2002, 2005)
Muzyka Sądecka z Łącka - II nagroda (1998)
Muzyka Stanisława Ciężadlika z Mszany Dolnej - wyróżnienie (1980), II nagroda (1984), III nagroda (1987), nagroda specjalna (1988), I nagroda (1989)
Muzyka Szambelanów z Korzennej - (1983)
Muzyka z Kamionki Wielkiej - II nagroda (2001)
Muzyka z Łososiny Dolnej - III nagroda (2001, 2002)
Muzyka z Ochotnicy Dolnej - wyróżnienie (1980)
NAWOJOWIACY z Nawojowej - II nagroda (2001)
NISKOWIOKI z Niskowej - II nagroda (2009), III nagroda (2013)
PIĄTKOWIOKI z Piątkowej - II nagroda (2007, 2012)
PIECUCHY z Nawojowej - III nagroda (2012, 2013), wyróżnienie (2014, 2015)
PISARZOWIANIE z Pisarzowej - IV nagroda (1984), III nagroda (1994) 
PNIOKI z Sadku-Kostrzy - wyróżnienie (2010), III nagroda (2011, 2012, 2013), II nagroda (2014, 2015), nagroda główna „Złote Basy” (2016)
PODEGRODZIE z Podegrodzia - II nagroda (1982, 1983, 1999, 2001, 2008, 2011, 2014), III nagroda (1984), I nagroda (1985, 1986, 1987, 1993, 1998, 2002, 2005, 2009, 2012, 2015)
POGÓRZANIE z Gorlic - wyróżnienie (1985), II nagroda (1991)
POGÓRZANIE z Jastrzębi - II nagroda (1999)
PORĘBIANIE z Poręby Wielkiej - wyróżnienie (1980, 1981, 1985, 2011, 2013), III nagroda (1982, 1984, 1986, 1987), dyplom uczestnictwa (2014)
PRZYSZOWIANIE z Przyszowej - I nagroda (2003, 2015), II nagroda (2002,  2005, 2008, 2011), III nagroda (2007, 2009), wyróżnienie (2012)
ROZTOCZANKA z Roztoki Ryterskiej - (1981), wyróżnienie (1990, 1991)
ROŻNOWIOKI z Rożnowa - III nagroda (2005, 2007, 2008, 2010, 2012), II nagroda (2006, 2009, 2011)
SABASÓWKA z Biecza - II nagroda (2002)
SĄDECZANIE z Nowego Sącza - III nagroda (1980), I nagroda (1991), II nagroda (1993)
SKALNIK z Kamionki Wielkiej - II nagroda (2000, 2005, 2010, 2011), I nagroda (2002, 2006, 2008), wyróżnienie (2012)
SKRZYPKI z Jankowej - wyróżnienie (2013) 
SŁOPNICKI ZBYRCOK ze Słopnic - II nagroda (2013), III nagroda (2014)
SŁOPNICZANIE ze Słopnic - II nagroda (1991, 1993, 1994), III nagroda (1992, 1999, 2001, 2013)
SPOD KICEK z Mordarki - II nagroda (1990, 2015), I nagroda (1992, 1993, 1994, 1999, 2000, 2001, 2005, 2007, 2009, 2011, 2016), nagroda główna „Złote Basy” (2013)
SPOD KRZOKÓW z Bobowej - III nagroda (2002)
STAROSĄDECZANIE ze Starego Sącza - wyróżnienie (2010)
SZCZYRZYCANIE ze Szczyrzyca - III nagroda (1989, 1992, 1993, 2001, 2010, 2012), II nagroda (1990, 2015, 2016), I nagroda (2008), wyróżnienie (2013), dyplom uczestnictwa (2014)
SZUMIĄCA WODA z Roztoki Ryterskiej - wyróżnienie (2008), III nagroda (2009), II nagroda (2011)
TRZCINICOKI z Trzcinicy - III nagroda (2001), I nagroda (2003, 2006, 2010, 2012, 2016), II nagroda (2005), nagroda główna „Złote Basy” (2008, 2014)
TRZEBUŃSKIE KLISZCZAKI z Trzebuni - wyróżnienie (2016)
TURBACYKI z Koniny - wyróżnienie (1980), II nagroda (1985, 2012, 2013), III nagroda (1986)
TWÓRCZOŚĆ z Nowego Sącza - I nagroda (1980)
Z WILKOWISKA - wyróżnienie (2016)
ZNAD SMOLNIKA z Męciny - wyróżnienie (2012, 2013, 2015), dyplom uczestnictwa (2014), III nagroda (2016)
Młodzież:
DOLINA POPRADU z Piwnicznej - II nagroda (1991)
DOLINA SŁOMKI ze Stronia - II nagroda (2009), I nagroda (2010)
DUCHAC z Suchej Beskidzkiej - I nagroda (2011), III nagroda (2015), II nagroda (2016)
FIYRLOKI z Łącka - dyplom uczestnictwa (2014)
GORCANIE gr. A z Niedźwiedzia - III nagroda (2012)
GORCANIE gr. B z Niedźwiedzia - III nagroda (2012) 
GORCANIE z Niedźwiedzia - wyróżnienie (2010), III nagroda (2011), II nagroda (2013),  I nagroda (2014)
GORCE z Kamienicy - II nagroda (2005)
JEDLICKA z Piwnicznej Zdroju - III nagroda (2011), I nagroda (2012, 2015), II nagroda (2014)
KAPELA GÓRALSKA Z ŁĄCKA - I nagroda (2016)
LIPNICZANIE z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - I nagroda (2008), III nagroda (2010, 2012), wyróżnienie (2013)
ŁĄCKO z Łącka - III nagroda (2010)
MALI MĘCINIANIE z Męciny - III nagroda (2007,2009)
MALI NAWOJOWIACY z Nawojowej - II nagroda (2001)
MALI PORĘBIANIE z Poręby Wielkiej - I nagroda (2008)
MALI LIPNICZANIE z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - II nagroda (2015), dyplom uczestnictwa (2016)
MALI ŁOSTOWIANIE z Łostówki - I nagroda (2015)
MAŁA ZIEMIA SUSKA z Suchej Beskidzkiej - II nagroda (2009, 2010/starsza, 2011, 2012), III nagroda (2010/młodsza), I nagroda (2013)
MAŁE LACHY z Nowego Sącza - I nagroda (2007), wyróżnienie (2010)
MAŁE ŁĄCKO z Łącka - III nagroda (2005)
MŁODA SZUMIĄCA WODA z Roztoki Ryterskiej - II nagroda (2011)
Muzyka Domu Kultury w Nowym Sączu - wyróżnienie (1981,1983), II nagroda (1985)
Muzyka Grupy Regionalnej z Michalczowej - I nagroda (2009)
Muzyka Rodzinna Krzysztofiaków z Koniny - I nagroda (2010)
Muzyka Rodzinna Liszków ze Stronia -  wyróżnienie (2007)
Muzyka szkółki muzykowania ludowego z Kamionki-Mszalnicy - II nagroda (2006)
Muzyka szkółki muzykowania ludowego z Kamionki Wielkiej i Mystkowa - II nagroda (2007)
Muzyka z Michalczowej - II nagroda (2006,2007)
Muzyka szkółki muzykowania ludowego z Michalczowej - II nagroda (2010)
Muzyka Zespołu Regionalnego ŚWINIARSKO ze Świniarska - III nagroda (2015)
MYSTKOWIANIE z Mystkowa - III nagroda (2002), I nagroda (2003,2006), II nagroda (2005,2008)
NAWOJOWIACY ze Szkółki Muzykowania Ludowego w Nawojowej - III nagroda (2005)
OD SREBRNIKA z Nawojowej - II nagroda (2006) 
PIĄTKOWIOKI z Piątkowej - I nagroda (2000,2002), III nagroda (2009)
PIECUCHY z Nawojowej - III nagroda (2016)
PIYROGI ŁOMNICOŃSKIE z Łomnicy Zdroju - wyróżnienie (2012)
PODEGRODZIE z Podegrodzia - I nagroda (2014), II nagroda (2013, 2016)
PORYMBIANIE z Poręby Wielkiej - III nagroda (2015)
SKOBLICKA z Suchej Beskidzkiej - III nagroda (2013), II nagroda (2015)
SZCZYRZYCANIE ze Szczyrzyca - wyróżnienie (2011, 2012, 2013), dyplom uczestnictwa (2014), III nagroda (2015, 2016)
Szkółka Muzykowania Ludowego z Nawojowej - II nagroda (2012)
SZUMIĄCA WODA z Roztoki Ryterskiej - II nagroda (2006)
TURBACYKI gr.1 z Koniny - II nagroda (2008)
ZE STRONIA - III nagroda (2014), wyróżnienie (2013, 2016), II nagroda (2015)
Dzieci:

DUCHAC z Suchej Beskidzkiej - I nagroda (2013) 
JEDLICKA z Piwnicznej Zdroju - III nagroda (2010)
ŁĄCKO z Łącka - I nagroda (2007)
ŁUKOWIACZEK z Łukowicy - III nagroda (2007)
MALI CORNI z Piwnicznej Zdroju - I nagroda (2015)
MALI LIPNICZANIE z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej - I nagroda (2006)
MALI ŁOSTOWIANIE z Łostówki - I nagroda (2015)
MALI MYSTKOWIANIE z Mystkowa - II nagroda (2001)
MALI PORĘBIANIE z Poręby Wielkiej - II nagroda (2007)
MALI SŁOPNICZANIE ze Słopnic - I nagroda (2002)
MALI SZCZYRZYCANIE ze Szczyrzyca - II nagroda (2011)
MAŁA ZIEMIA SUSKA z Suchej Beskidzkiej - II nagroda (2011), III nagroda (2012)
MAŁE ŁĄCKO z Łącka - III nagroda (1999)
Muzyka Ludowa ze Stronia - II nagroda (2008, 2010, 2011), III nagroda (2009)
Muzyka szkółki muzykowania ludowego z Michalczowej - II nagroda (2009)
OLSZOWIANIE z Olszówki - II nagroda (2008), I nagroda (2009, 2011)
PIYROGI ŁOMNICOŃSKIE z Łomnicy-Zdroju - II nagroda (2012, 2013)
PODEGRODZIE z Podegrodzia - I nagroda (2011), II nagroda (2015)
SĄDECZOKI z Nowego Sącza - II nagroda (2006) 
SZCZYRZYCANIE ze Szczyrzyca - wyróżnienie (1984,1990), II nagroda (1985, 1986, 1992, 1993, 2013), III nagroda (2012), dyplom uczestnictwa (2014)
TURBACYKI gr.2 z Koniny - III nagroda (2008)

 

Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.