Kalendarium

<< Lipiec 2018 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

MCK SOKÓŁ TV

26. Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych ŚWIĘTO DZIECI GÓR

26. edycja Festiwalu ŚWIĘTO DZIECI GÓR odbędzie się w dniach 22 - 29 lipca 2018 r. w Nowym ...

Odsłon47Zobacz więcej ...
Bajdurek 2018

33. Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK

Odsłon44Zobacz więcej ...
8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków pn. "Człowiek, wiedza, twórcze działanie...".

Odsłon317Zobacz więcej ...
29. edycja Regionalnego Konkursu na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

Do udziału w Konkursie, którego głównym celem jest podtrzymywanie, kultywowanie ludowych ...

Odsłon333Zobacz więcej ...
Tradycja przez Pokolenia - Na Spiszu

TRADYCJA PRZEZ POKOLENIA to zainicjowany w 2013 cykl spotkań w formie ...

Odsłon462Zobacz więcej ...

Witamy 35 nowych Studentów!

Witamy 35 nowych Studentów!

2 i 12 września br. w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Saczu odbyły się egzaminy kwalifikacyjne na 5. edycję Studium Folklorystycznego. 

2 września komisja w składzie: Małgorzata Kalarus – Zastępca Dyrektora (przewodnicząca) oraz Maria Brylak-Załuska (etnograf), Wiesława Hazuka (choreograf), Jadwiga Adamczyk (muzyk) i Marta Smólczyńska (sekretarz) do grona studentów zakwalifikowała 29 osób.
 
Dla kandydatów, którzy z ważnych powodów nie mogli stawić się na egzaminie w dniu 2 września - a swoją nieobecność zgłosili i usprawiedliwili we wcześniejszym piśmie skierowanym do Dyrektora Antoniego Malczaka - ustalono drugi termin egzaminu wstępnego na dzień 12 września

Komisja egzaminacyjna powołana przez Dyrektora Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ: Małgorzata Kalarus – Zastępca Dyrektora (przewodnicząca) oraz Maria Brylak-Załuska (etnograf), Jadwiga Adamczyk (muzyk), Marek Harbaczewski (choreograf) i Marta Smólczyńska (sekretarz), sprawdziła orientację w dziedzinie kultury ludowej kandydatów, ich umiejętności rytmiczno-taneczne oraz predyspozycję i motywację do prowadzenia zespołu regionalnego.

Jej decyzją w gronie Słuchaczy 5. Studium Folklorystycznego znalazło się ostatecznie 35 osób.  
 
Pełna Lista Kandydatów (w kolejności alfabetycznej):

 

1.
Bogusław Banaś
2.
Wiesława Boruta
3.
Magdalena Bulanda
4. Katarzyna Chodoń
5. Andrzej Ciężadlik
6. Agnieszka Curzydło-Podgórny
7.
Paweł Dąbrowski
8.
Maciej Dziubas
9. Karolina Fic
10.
Patryk Grzędziak
11.
Teresa Gut-Siuty
12.
Krzysztof Kosecki
13.
Michał Kowal
14.
Tobiasz Krzysztof
15.
Halina Machel-Gaura
16. Dorota Marek
17.
Alicja Masny
18.
Joanna Michalik
19.
Agata Mika
20.
Zofia Mikołajczyk
21.
Anna Olesińska
22.
Katarzyna Pazgan
23.
Karolina Piechówka
24.
Paulina Pochroń
25.
Katarzyna Słabaś
26. Paulina Sobol
27.
Mariusz Solarz
28.
Zofia Sowa
29.
Anna Stanuch
30.
Anna Surówka
31.
Mateusz Szczurek
32. Grzegorz Tokarczyk
33.
Patrycja Wojtarowicz
34.
Aleksandra Zoń
35. Monika Zych
 
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
 
02.09.2017
 
12.09.2017
Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.