Kalendarium

<< Maj 2018 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

MCK SOKÓŁ TV

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków pn. "Człowiek, wiedza, twórcze działanie...".

Odsłon156Zobacz więcej ...
29. edycja Regionalnego Konkursu na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

Do udziału w Konkursie, którego głównym celem jest podtrzymywanie, kultywowanie ludowych ...

Odsłon203Zobacz więcej ...
Tradycja przez Pokolenia - Na Spiszu

TRADYCJA PRZEZ POKOLENIA to zainicjowany w 2013 cykl spotkań w formie ...

Odsłon273Zobacz więcej ...
I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych PER ORGANO A QUATTRO MANI

I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych PER ORGANO A QUATTRO MANI 

Festiwal ...

Odsłon344Zobacz więcej ...
5. Studium Folklorystyczne - taniec Krakowiaków

Krótka relacja z egzaminu z tańca regionalnego Krakowiaków.

 

 

Odsłon503Zobacz więcej ...

Larte Organica 2002 - 2010

2010

Marco Aurelio Lischt - Brazylia 
Tobias Horn - Niemcy
Keiko Inoue - Japonia
Emanuele Cardi - Włochy-Sycylia

 

2009
Gerhard Gnann - Niemcy
Matteo Messori - Włochy
Florian Wilkes - Niemcy
Mirosława Semeniuk-Podraza - Polska

2008
Ennio Cominetti – Włochy
Henryk Gwardak - Polska-Finlandia
Hock Bertalan - Węgry
Marek Kudlicki - Polska-Austria

   

 2007

 

Johan Hermans (organy) - Belgia                                                                                  
Josef Miltschitzky (organy) - Niemcy
Susanne Jutz-Miltschitzky (sopran) - Niemcy
Kaja Danczowska (skrzypce)
Krzysztof Sadłowski (gitara)
Malwina Lipiec (harfa)
Marco d'Avola (organy) - Włochy
Julian Gębalski(organy)
Ireneusz Wyrwa (organy)
Orkiestra Akademii Beethovenowskiej

   

 2006 

 

Kimiko Nakayama – Japonia
Zbigniew Kruczek – Belgia
Gregory D’Agostino – USA
Ralf Rick - Niemcy

 

 

 2005 

 

Per Ahlman – Szwecja
Daniele Pasini (flet) Włochy
Enrico Pasini (organy) – Włochy
Gustavo Delgado Parra – Meksyk
Ofelia Gómez Castellanos – Meksyk
Béatrice Piertot – Francja

 

 

 2004 

 

Fredrik Albertsson - Szwecja
Juan Paradell Solé - Hiszpania-Włochy
Anne Schneider - Brazylia
Marek Wolak - Polska
Wieland Meinhold - Niemcy

 

 

 2003 

 

Karol Gołębiowski - Belgia
Mirosław Pietkiewicz – Polska
Ferdinand Klinda - Słowacja
Krzysztof Latała - Polska

 

 

2002 

Gustavo Delgado Parra - Meksyk 
Cristina García Banegas – Urugwaj
Mirosława Semeniuk-Podraza (organy) - Polska
Mieczysław Szlezer (skrzypce) - Polska
Michelle Leclerc - Francja

 

Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.