Kalendarium

<< Listopad 2017 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

MCK SOKÓŁ TV

MY, MAŁOPOLANIE
MY, MAŁOPOLANIE - koncert laureatów 40. Małopolskiego Festiwalu ...
Odsłon36Zobacz więcej ...
III Kongres Kultury Regionów

III Kongres Kultury Regionów

NOWORODAK, czyli transmisyjna płodność dziedzictwa ...
Odsłon674Zobacz więcej ...
Karpaty OFFer 2017

IX Międzynarodowy Multimedialny Festiwal Sztuki - Małopolska Karpaty OFFer

Odsłon362Zobacz więcej ...
Konferencja prasowa

Konferencja prasowa przed koncertem Szczawnickiego Chóru Kameralnego

Odsłon364Zobacz więcej ...
Święto Dzieci Gór 2017

25. Święto Dzieci Gór (18 filmów)

Odsłon603Zobacz więcej ...

W Klubie AXIS tańczyli...

KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO AXIS
MAŁOPOLSKIEGO CENTRUM KULTURY SOKÓŁ
W NOWYM SĄCZU
Rok założenia 1984
 

 

 

Adamczyk Konrad

Adamczyk Monika

Adamski Michał (1999 – 2004)

Baczyńska Daria

Baczyński Dawid

Bałuszyńska Joanna

Baran Paulina

Bartkowska Oliwia

Baziak Kamil

Bednarek Anna

Biały Andrzej (1984-1990)

Biały Janusz – tancerz zawodowy (1984 – 1988)

Bigosiński Jędrzej

Bochenek Klaudia

Bochenek Mariusz

Bodziony Edyta

Bogacz Dariusz

Buchowicz Mariusz

Bulanda Konrad

Bulzak Mateusz

Burzym Iwona

Chochorowska Aneta

Chochorowska Joanna

Chochorowski Rafał

Chochorowski Wiktor

Chronowski Jarosław

Chronowski Maciej

Chudoba Katarzyna

Cisoń Daniel

Demczak Paulina

Dobosz Ewelina

Dobosz Michał

Dragan Dariusz (1984 – 1988)

Dziewięcki Jakub

Dziubiński Borys

Fiałek Marek

Fiut Karolina

Franczak Artur

Franczyk Aleksander (1984-1990)

Gargas Robert

Gaweł Paulina (1999-2008)

Gliński Daniel

Gładysz Adrian  

Głodkiewicz Magdalena (1984-1986)

Głód Paweł

Gorgoy Margarita (1984-1985)

Góra Anna

Gurbowicz Daniel

Jagielski Dominik

Janik Bartosz

Janisz Bernadetta

Jarosz Lucyna

Jasiński Mariusz (1997 – 2006)

Kaczwińska Małgorzata (1985-1988)

Kalemba Agnieszka

Kałużna Katarzyna - tancerka zawodowa (1987 – 1991)

Kałużny Agata

Karpiel  Agata (1999-2009)

Kądziołka Agnieszka (1984-1985)

Kierczyńska Magdalena

Kilański Witold (1984-1986)

Kiryłów Dorota

Kler Dariusz (1993 – 2002)

Knop Magdalena (1995 – 2004)

Kochanowicz Inez

Kokot Kamila

Kołodziej Zbigniew - tancerz zawodowy (1985 – 1991)

Konieczny Michał

Kornaś Joanna

Kornaś Urszula

Kozub Bogdan

Kozub Nicole

Kozub Paweł

Kozubińska Izabela

Krawczyk Patryk

Kronenberger Martyna

Król Danuta (1984-1987)

Kruczek Karolina

Kudłacz Agnieszka

Kulig Marcin

Kuliś Edyta

Kuliś Krzysztof (1995 – 2003)

Kunz Kinga

Kurdziel Anna (1986-1990)

Kutak Piotr

Kuźma Mateusz

KwakBartosz

Lachowski Miłosz

Lasota Szymon (2011-2008)

Legutko Michał

Leśnik Joanna

Lompart Urszula (1993-1997)

Lupa Aleksander

Łojewska Magdalena

Łukasiewicz Ewa

Łukasik Mateusz

Majda Michał (2003-2010)

Małek Jakub

Małek Wojciech

Mańka Mateusz

Matusik Edyta
Mąka Przemysław (2000-2011)
Michalik Kamil

Michalik Piotr

Michalska Alicja

Migacz Dariusz (1984-1999)

Migacz Justyna

Migacz Marcin

Migacz Rafał

Migut Agnieszka (1997 – 2006)

Migut Katarzyna (1996 – 2003)

Mirek Grzegorz

Mliczek Dominika

Młynarczyk Dorota

Młynarczyk Piotr

Muszyńska Agnieszka

Nieć Joanna

Niedzielska Ewa (1985-1987)

Niemiec Wojciech

Obrzut Robert

Ogórek Elżbieta (1985-1990)

Olędzki Grzegorz

Oracz Joanna

Orchel Elżbieta (1985-1991)

Orzeł Kamil

Orzeł  Izabela

Pajor Agnieszka

Pancerz Dominika (1996 – 1999)

Pasiut Cezary

Pasiut Karolina

Pasiut Maciej

Pasiut Patrycja (1996 – 2004)

Pasiut Szymon

Pawlak Dorota

Pawlik Michał

Pawłowska Anna (1985-1988)

Pawłowski Ryszard (1985-1988)

Pazgan Katarzyna

Pazgan Marcin

Pażucha Szymon (2004-2008)

Piechociński Roman (1984-1989)

Piprek Paweł

Podkanowicz Maciej

Potyrała Jakub

Pruchnicka Barbara

Prusak Maria

Ptak Jolanta (1986-1990)

Rak Amadeusz

Rembilas Anna

Rodak Katarzyna

Rodin Sergiusz

Rogal Katarzyna

Rogers-Dąbrowski Beniamin

Rosiek Anna

Rosiek Bogdan

Rosiek Edyta

Ruchała Jacek

Ruchała Renata

Serafin Jakub

Sikora Paweł

Sołtys Mateusz

Sowa Danuta

Spiegel Sylwia

Stafińska Natalia

Stawiarz Marek (1993-1997)

Stelmach Olga

Stojak Karolina

Studzińska Dorota

Stypuła Jadwiga (1999-2010)

Stypuła Joanna

Sułowski Konrad

Susuł Joanna

Syjud Wojciech

Szczepaniak Iwona (1994 – 2001)

Szczepaniak Janusz (1994 – 2006)

Szylar Joanna 

Szylar Katarzyna

Szymańska Anna

Śmierciak Mateusz

Śmierciak Mateusz

Świderski Bartosz

Świerad Iwona

Talar Kacper

Tarnawska Magdalena (1995 – 2003)

Tokarz Beata

Tomasiak Tomasz

Tucznio Aneta

Turek Justyna

Uroda Michał

Uroda Nina

Uryga Tomasz (1999-2009)

Waligóra Bernadeta

Waligóra Monika

Wartak Kinga

Wąsowicz Ewa

Wideł Małgorzata

Wojciechowski Konrad

Wojtas Jan

Wojtas Natalia

Wolak Tomasz (1996 – 2003)

Wójcik Joanna

Wróbel Agata

Zadęcka Ewa

Ziółko Karolina

Zugmunt Jakub

 

  

Lista uwzględnia jedynie osoby, które tańczyły turniejowo i posiadały klasy taneczne.
Ponieważ pamięć bywa zawodna, zapraszamy do weryfikacji / uaktualnienia listy byłych tancerek i tancerzy KTT AXIS oraz dat.
Przepraszamy za ewentualne błędy i nieścisłości.

 

Kontakt: z-kolodziej@wp.pl

Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.