Kalendarium

<< Czerwiec 2018 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

MCK SOKÓŁ TV

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków pn. "Człowiek, wiedza, twórcze działanie...".

Odsłon259Zobacz więcej ...
29. edycja Regionalnego Konkursu na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

Do udziału w Konkursie, którego głównym celem jest podtrzymywanie, kultywowanie ludowych ...

Odsłon293Zobacz więcej ...
Tradycja przez Pokolenia - Na Spiszu

TRADYCJA PRZEZ POKOLENIA to zainicjowany w 2013 cykl spotkań w formie ...

Odsłon387Zobacz więcej ...
I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych PER ORGANO A QUATTRO MANI

I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych PER ORGANO A QUATTRO MANI 

Festiwal ...

Odsłon434Zobacz więcej ...
5. Studium Folklorystyczne - taniec Krakowiaków

Krótka relacja z egzaminu z tańca regionalnego Krakowiaków.

 

 

Odsłon623Zobacz więcej ...

Jesienne sukcesy taneczne par KTT AXIS

Jesienne sukcesy taneczne par KTT AXIS

Szczęśliwie dla par KTT AXIS rozpoczął się początek sezonu tanecznego 2017/2018. W trwających od września do listopada licznych turniejach na terenie województw małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego, tancerze z działającego przy MCK SOKÓŁ Klubu wielokrotnie stawali na podium zdobywając upragnione punkty umożlwiające uzyskanie kolejnych klas tanecznych.

17 września, Jurajski Festiwal Tańca w Zabierzowie
Julia Serafin i Piotr Łabuda – I miejsce w kat. 14-15 E
 
30 września, 24. OTTT o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu
Julia Serafin i Piotr Łabuda – I miejsce w kat. 14-15 E+F
Martyna Baran i Filip Burnagiel – III miejsce w kat. 14-15 C
Adrianna Bochenek i Michał Buchowicz – III miejsce w kat. 12-13 F
Natalia Struk i Kamil Kosal – nagroda główna w kombinacji 10 tańców LA i ST w klasie B 
 
7 października, XLI OTTT FLAMENCO 2017 w Siemianowicach Śląskich
Julia Fecko i Wiktor Tomasiak – V miejsce w kat. 14-15 D ST i VI miejsce w kat. 14-15 C LA
 
14 października, XXVIII OTTT KLASA LELIWA 2017 w Tarnowie
Weronika Struk i Bartosz Buchowicz – I miejsce w kat. 10-11 H
Julia Serafin i Piotr Łabuda – V miejsce w kat. 14-15 E
Adrianna Bochenek i Michał Buchowicz – VI miejsce w kat. 12-13 F
 
22 października, OTT PODKARPACIE OPEN w Łańcucie
Julia Serafin i Piotr Łabuda – II miejsce w kat. 14-15 E
 
19 listopada, OTTT KRAKÓW 2017 w Krakowie
Julia Serafin i Piotr Łabuda – III miejsce w kat. 14-15 E i awans do klasy D
Adrianna Bochenek i Michał Buchowicz – VII miejsce w kat. 12-13 F
 
26 listopada, STARDANCE 2017 o Puchar Wójta Gminy Skrzyszów
Adrianna Bochenek i Michał Buchowicz – IV miejsce w kat. 12-13 F
Julia Fecko i Wiktor Tomasiak – VI miejsce w kat. 14-15 C LA
 
Serdecznie gratulujemy!
Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.