Kalendarium

<< Maj 2018 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

MCK SOKÓŁ TV

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków pn. "Człowiek, wiedza, twórcze działanie...".

Odsłon174Zobacz więcej ...
29. edycja Regionalnego Konkursu na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

Do udziału w Konkursie, którego głównym celem jest podtrzymywanie, kultywowanie ludowych ...

Odsłon212Zobacz więcej ...
Tradycja przez Pokolenia - Na Spiszu

TRADYCJA PRZEZ POKOLENIA to zainicjowany w 2013 cykl spotkań w formie ...

Odsłon289Zobacz więcej ...
I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych PER ORGANO A QUATTRO MANI

I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych PER ORGANO A QUATTRO MANI 

Festiwal ...

Odsłon354Zobacz więcej ...
5. Studium Folklorystyczne - taniec Krakowiaków

Krótka relacja z egzaminu z tańca regionalnego Krakowiaków.

 

 

Odsłon515Zobacz więcej ...

Osiagnięcia

2012
14 - 15 stycznia - XXXVIII TTT o Puchar Prof. Mariana Wieczystego (Kraków)

9 miejsce - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. C) - 14-15 lat

6 miejsce - Kinga Kunz, Rafał Chochorowski (kl. E) - pow. 15 lat

54 miejsce -Urszula Kornaś, Patryk Krawczyk (kl. D) - pow. 15 lat

7 miejsce - Natalia Stafińska, Kamil Orzeł (kl. D) - pow. 15 lat

 

31 marca -  XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ (Nowy Sącz)

1 miejsce - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. C) - 14-15 lat

5 miejsce - Natalia Struk, Kamil Kosal (kl. E) - 10 - 11 lat
2 miejsce - Urszula Kornaś, Patryk Krawczyk (kl. D) - pow. 15 lat
6 miejsce - Kinga Kunz, Rafał Chochorowski (kl. D) - pow. 15 lat

5 miejsce - Natalia Stafińska, Kamil Orzeł (kl. C) - pow. 15 lat

7 miejsce - Beata Tokarz, Bartosz Świderski (kl. E) - pow. 15 lat


21 - 22 kwietnia - Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNIA 2012

1 miejsce - Beata Tokarz, Bartosz Świderski (kl. E) - pow. 15 lat

7 miejsce - Urszula Kornaś, Patryk Krawczyk (kl. D) - pow. 15 lat

4 miejsce - Natalia Stafińska, Kamil Orzeł (kl. C) - pow. 15 lat


22 kwietnia - Ogólnopolski TTT w Mysłowicach

7 miejsce - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. B LA) - 14-15 lat

 

29 kwietnia - Ogólnopolski Turniejk Tańca Towarzyskiego w Mielcu
1 miejsce - Beata Tokarz, Bartosz Świderski (kl. E) - pow. 15

 

6 - 7 października - Mistrzostwa i Puchar Okręgu Małopolskiego (Skawina)

4 miejsce (6 października) - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. B ) - 14-15 lat

6 miejsce 7 października) - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. B ) - 14-15 lat

9 miejsce - Natalia Struk, Kamil Kosal (kl. E) - 10 - 11 lat

 

27 października - Ogólnopolski Turniejk Tańca Towarzyskiego w Trzebini

 

1 miejsce - Natalia Struk, Kamil Kosal (kl. E) - 10 - 11 lat

5 miejsce - Paulina Baran. Jan Wojtas ( kl. E) - 14 - 15 lat

1 miejsce - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. B ) - 14-15 lat

 

17 listopada - Turniej Tańca w Dębicy

1 miejsce (ST) - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. B ) - 14-15 lat

4 miejsce (LA) - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. B ) - 14-15 lat

 

17 listopada - VII OTTT o Puchar Burmistrza Mszany Dolnej

4 miejsce - Natalia Struk, Kamil Kosal (kl. E) - 10 - 11 lat

2 miejsce - Paulina Baran. Jan Wojtas ( kl. E) - 14 - 15 lat

7 miejsce (LA) i 9 miejsce (ST) - Urszula Kornaś, Patryk Krawczyk (kl. C) - pow. 15 lat

3 miejsce (LA) - Natalia Stafińska, Kamil Orzeł (kl. C) - pow. 15 lat

 

18 listopada - Turniej Tańca w Bochni

1 miejsce - Natalia Stafińska, Kamil Orzeł (kl. C) - pow. 15 lat

 

24 listopada - Turniej Tańca w Łańcucie
1 miejsce - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. B) - 14 - 15 lat

 

25 listopada - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar JM  Rektora AGH (Kraków)

3 miejsce - Paulina Baran, Jan Wojtas (kl. E) - 14 - 15 lat

 

2 grudnia - Festiwal Tańca ZIMA 2012
3 miejsce - Natalia Struk, Kamil Kosal (kl. E) - 10 - 11 lat
4 i 2 miejsce - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. B) - 14 - 15 lat


2 grudnia - VI OTTT o puchar Prezydenta Dąbrowy Górniczej
2 miejsce - Paulina Baran, Jan Wojtas (kl. B) - 14 - 15 lat

 

 

 

2011

8 października - Turniej Tańca LELIWA 2011
5 miejsce - Urszula Kornaś, Patryk Krawczyk (kl. D) - pow. 15 lat

4 miejsce - Kinga Kunz, Rafał Chochorowski (kl. E) - pow. 15 lat

 

15 października - Turniej Tańca PLĄS 2011
1 miejsce - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. C) - 14-15 lat
 

5 listopada - Turniej Tańca ZŁOTA PARA
1 miejsce - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. C) - 14-15 lat
3 miejsce - Urszula Kornaś, Patryk Krawczyk (kl. D) - pow. 15 lat


11 grudnia - Ogólnopolski Turnieju Tańca „FANTAZJA 2011”

1 miejsce - Dominika Mliczek i Jakub Potyrała (kl. C) - 14-15 lat

2 miejsce - Natalia Stafińska, Kamil Orzeł (kl. D) - pow. 15 lat

 

11 grudnia - Turnieju Tańca w Rzeszowie

1 miejsce - Dominika Mliczek i Jakub Potyrała (kl. C)

 

Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.