Kalendarium

<< Październik 2018 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

MCK SOKÓŁ TV

IV Kongres Kultury Regionów

IV Kongres Kultury Regionów - zwiastun

Odsłon135Zobacz więcej ...
8. Festiwal KinoJazda 2018 - relacja

8. Festiwal KinoJazda 2018 - relacja

Odsłon39Zobacz więcej ...
Koncerty Wolności - relacja

9 września w pięciu miejscowościach Małopolski: Brzesku, Dobczycach, ...

Odsłon83Zobacz więcej ...
IV Zjazd Karpacki

IV ZJAZD KARPACKI w 80. rocznicę Święta Gór w Nowym Sączu - wydarzenie ...

Odsłon194Zobacz więcej ...
5 edycja Studium Kapelmistrzowskiego - egzamin

Zainaugurowaną we wrześniu 2016 roku 5 edycję Studium Kapelmistrzowskiego ukończyło 23 absolwentów, ...

Odsłon96Zobacz więcej ...

Osiagnięcia

2012
14 - 15 stycznia - XXXVIII TTT o Puchar Prof. Mariana Wieczystego (Kraków)

9 miejsce - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. C) - 14-15 lat

6 miejsce - Kinga Kunz, Rafał Chochorowski (kl. E) - pow. 15 lat

54 miejsce -Urszula Kornaś, Patryk Krawczyk (kl. D) - pow. 15 lat

7 miejsce - Natalia Stafińska, Kamil Orzeł (kl. D) - pow. 15 lat

 

31 marca -  XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ (Nowy Sącz)

1 miejsce - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. C) - 14-15 lat

5 miejsce - Natalia Struk, Kamil Kosal (kl. E) - 10 - 11 lat
2 miejsce - Urszula Kornaś, Patryk Krawczyk (kl. D) - pow. 15 lat
6 miejsce - Kinga Kunz, Rafał Chochorowski (kl. D) - pow. 15 lat

5 miejsce - Natalia Stafińska, Kamil Orzeł (kl. C) - pow. 15 lat

7 miejsce - Beata Tokarz, Bartosz Świderski (kl. E) - pow. 15 lat


21 - 22 kwietnia - Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNIA 2012

1 miejsce - Beata Tokarz, Bartosz Świderski (kl. E) - pow. 15 lat

7 miejsce - Urszula Kornaś, Patryk Krawczyk (kl. D) - pow. 15 lat

4 miejsce - Natalia Stafińska, Kamil Orzeł (kl. C) - pow. 15 lat


22 kwietnia - Ogólnopolski TTT w Mysłowicach

7 miejsce - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. B LA) - 14-15 lat

 

29 kwietnia - Ogólnopolski Turniejk Tańca Towarzyskiego w Mielcu
1 miejsce - Beata Tokarz, Bartosz Świderski (kl. E) - pow. 15

 

6 - 7 października - Mistrzostwa i Puchar Okręgu Małopolskiego (Skawina)

4 miejsce (6 października) - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. B ) - 14-15 lat

6 miejsce 7 października) - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. B ) - 14-15 lat

9 miejsce - Natalia Struk, Kamil Kosal (kl. E) - 10 - 11 lat

 

27 października - Ogólnopolski Turniejk Tańca Towarzyskiego w Trzebini

 

1 miejsce - Natalia Struk, Kamil Kosal (kl. E) - 10 - 11 lat

5 miejsce - Paulina Baran. Jan Wojtas ( kl. E) - 14 - 15 lat

1 miejsce - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. B ) - 14-15 lat

 

17 listopada - Turniej Tańca w Dębicy

1 miejsce (ST) - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. B ) - 14-15 lat

4 miejsce (LA) - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. B ) - 14-15 lat

 

17 listopada - VII OTTT o Puchar Burmistrza Mszany Dolnej

4 miejsce - Natalia Struk, Kamil Kosal (kl. E) - 10 - 11 lat

2 miejsce - Paulina Baran. Jan Wojtas ( kl. E) - 14 - 15 lat

7 miejsce (LA) i 9 miejsce (ST) - Urszula Kornaś, Patryk Krawczyk (kl. C) - pow. 15 lat

3 miejsce (LA) - Natalia Stafińska, Kamil Orzeł (kl. C) - pow. 15 lat

 

18 listopada - Turniej Tańca w Bochni

1 miejsce - Natalia Stafińska, Kamil Orzeł (kl. C) - pow. 15 lat

 

24 listopada - Turniej Tańca w Łańcucie
1 miejsce - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. B) - 14 - 15 lat

 

25 listopada - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar JM  Rektora AGH (Kraków)

3 miejsce - Paulina Baran, Jan Wojtas (kl. E) - 14 - 15 lat

 

2 grudnia - Festiwal Tańca ZIMA 2012
3 miejsce - Natalia Struk, Kamil Kosal (kl. E) - 10 - 11 lat
4 i 2 miejsce - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. B) - 14 - 15 lat


2 grudnia - VI OTTT o puchar Prezydenta Dąbrowy Górniczej
2 miejsce - Paulina Baran, Jan Wojtas (kl. B) - 14 - 15 lat

 

 

 

2011

8 października - Turniej Tańca LELIWA 2011
5 miejsce - Urszula Kornaś, Patryk Krawczyk (kl. D) - pow. 15 lat

4 miejsce - Kinga Kunz, Rafał Chochorowski (kl. E) - pow. 15 lat

 

15 października - Turniej Tańca PLĄS 2011
1 miejsce - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. C) - 14-15 lat
 

5 listopada - Turniej Tańca ZŁOTA PARA
1 miejsce - Dominika Mliczek, Jakub Potyrała (kl. C) - 14-15 lat
3 miejsce - Urszula Kornaś, Patryk Krawczyk (kl. D) - pow. 15 lat


11 grudnia - Ogólnopolski Turnieju Tańca „FANTAZJA 2011”

1 miejsce - Dominika Mliczek i Jakub Potyrała (kl. C) - 14-15 lat

2 miejsce - Natalia Stafińska, Kamil Orzeł (kl. D) - pow. 15 lat

 

11 grudnia - Turnieju Tańca w Rzeszowie

1 miejsce - Dominika Mliczek i Jakub Potyrała (kl. C)

 

Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.