Kalendarium

<< Maj 2018 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

MCK SOKÓŁ TV

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków pn. "Człowiek, wiedza, twórcze działanie...".

Odsłon180Zobacz więcej ...
29. edycja Regionalnego Konkursu na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

Do udziału w Konkursie, którego głównym celem jest podtrzymywanie, kultywowanie ludowych ...

Odsłon219Zobacz więcej ...
Tradycja przez Pokolenia - Na Spiszu

TRADYCJA PRZEZ POKOLENIA to zainicjowany w 2013 cykl spotkań w formie ...

Odsłon294Zobacz więcej ...
I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych PER ORGANO A QUATTRO MANI

I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych PER ORGANO A QUATTRO MANI 

Festiwal ...

Odsłon359Zobacz więcej ...
5. Studium Folklorystyczne - taniec Krakowiaków

Krótka relacja z egzaminu z tańca regionalnego Krakowiaków.

 

 

Odsłon527Zobacz więcej ...

Nasi absolwenci

Wykaz absolwentów III Studium Folklorystycznego:

  1. Katarzyna Bochenek /Mystków, pow. nowosądecki/
  2. Dorota Bodzioch /Porąbka Uszewska, pow. brzeski/
  3. Dominika Bodziony /Nowy Sącz/
  4. Krzysztof Bodziony /Podegrodzie, pow. nowosądecki/
  5. Elżbieta Citak /Kamienica, pow. limanowski/
  6. Iwona Czartowska /Kamienica, pow. limanowski/
  7. Katarzyna Dobrzyńska /Maniowy, pow. nowotarski/
  8. Halina Duda /Dulowa, pow. chrzanowski/
  9. Maria Dudek /Łąkta Górna, pow. bocheński/
  10. Monika Florek / Łomnica Zdrój, pow. nowosądecki/
  11. Mateusz Frys /Jodłownik, pow. limanowski/
  12. Iwona Gawlak /Mordarka, pow. limanowski/
  13. Bożena Gierczyk /Zasadne, pow. limanowski/
  14. Beata Grzegorzek /Rożnów, pow. nowosądecki/
  15. Irena Hyrc /Kamienica, pow. limanowski/
  16. Maria Jaworecka /Lipnica Wielka, pow. nowosądecki/
  17. Anna Kowalska-Wicherek /Maków Podhalański, pow. suski/
  18. Monika Kurzeja /Kicznia, pow. nowosądecki/
  19. Małgorzata Łukasik-Kogut /Nowy Sącz/
  20. Jarosław Mleczko /Łoniowa, pow. brzeski/
  21. Andrzej Mliczek /Michalczowa, pow. nowosądecki/
  22. Marzena Pajor /Świniarsko, pow. nowosądecki/
  23. Małgorzata Pęcek /Tokarnia, pow. myślenicki/
  24. Grzegorz Poręba /Nowy Sącz/
  25. Beata Rompała /Tarnów/
  26. Dariusz Rzeźnik /Piwniczna-Zdrój, pow. nowosądecki/
  27. Katarzyna Sarecka /Januszowa, pow. nowosądecki/
  28. Jarosław Sarecki /Januszowa, pow. nowosądecki/
  29. Marlena Sławecka /Nowy Sącz/
  30. Jacek Smaga /Stróża, pow. limanowski/
  31. Grażyna Smoleń /Niskowa, pow. nowosądecki/
  32. Wojciech Sułkowski /Podegrodzie, pow. nowosądecki/
  33. Sławomir Ślósarczyk /Janowice, pow. bielski, woj. śląskie/
  34. Adriana Tomczyk /Otfinów, pow. tarnowski/
  35. Józef Trojan /Kamionka Wielka, pow. nowosądecki/
  36. Bogusław Wójcik /Porąbka Uszewska, pow. brzeski/
  37. Magdalena Żak /Ostrowy nad Okszą, pow. kłobucki, woj. śląskie/
Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.