Kalendarium

<< Wrzesień 2017 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

MCK SOKÓŁ TV

III Kongres Kultury Regionów

Zapowiedź III Kongresu Kultury Regionów z udziałem heligonisty - Michała Pastucha.

Odsłon27Zobacz więcej ...
III Kongres Kultury Regionów

III Kongres Kultury Regionów

NOWORODAK, czyli transmisyjna płodność dziedzictwa
Odsłon101Zobacz więcej ...
Karpaty OFFer 2017

IX Międzynarodowy Multimedialny Festiwal Sztuki - Małopolska Karpaty OFFer

Odsłon88Zobacz więcej ...
Konferencja prasowa

Konferencja prasowa przed koncertem Szczawnickiego Chóru Kameralnego

Odsłon116Zobacz więcej ...
Święto Dzieci Gór 2017

25. Święto Dzieci Gór (18 filmów)

Odsłon363Zobacz więcej ...

Kontakt

 
Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ 
ul. Długosza 3, 33-300 Nowy Sącz 


tel. +48 18 448 26 10 (sekretariat)
fax + 48 18 448 26 11 
poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

tel. + 48 18 448 26 00 (kasa/recepcja)
 

kontakt[at]mcksokol.pl

NIP: 734 001 94 27 
 

Biuro Organizacyjne w Tarnowie
Rynek 16, 33-100 Tarnów
tel./fax +48 14 626 07 61

 

Oddział Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ
ul. Długosza 3, 33 - 300 Nowy Sącz
tel. +48 18 534 06 70
Godziny otwarcia ekspozycji - tutaj


Galeria JATKI - BWA w Nowym Targu
ul. Kościuszki 4, 34-400 Nowy Targ
tel. +48 18 266 94 82

 

Instytut Europa Karpat
ul. Narutowicza 9a, 33-300 Nowy Sącz
tel./fax +48 18 443 43 07

Biura czynne w dniach:
poniedziałek - piątek 8.00 - 16.00

 

 

 

 

Antoni MALCZAK
tel. 18 448 26 10
a.malczak[at]mcksokol.pl
Dyrektor
Małgorzata KALARUS
tel. 18 448 26 10
m.kalarus[at]mcksokol.pl
Zastępca dyrektora
koordynator Działu Animacji i Dziedzictwa Kulturowego, Kierownik Biura Międzynarodowego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych ŚWIĘTO DZIECI GÓR

 

 

 

KINO SOKÓŁ

 

Diana KAMYKOWSKA-GACEK
tel. 18 448 26 32
d.kamykowska[at]mcksokol.pl
Kierownik Kina SOKÓŁ

Główny Specjalista ds. programowania i organizacji działalności kina

Beata LACH

tel. 18 448 26 27
b.lach[at]mcksokol.pl

specjalista ds. upowszechniania sztuki filmowej

Natalia LISOWSKA
tel. 18 448 26 50
n.lisowska[at]mcksokol.pl

specjalista ds. upowszechniania sztuki filmowej
koordynator projektu Akademia Przedszkolaka FILMINEK, BON KULTURY

Karol SZAFRANIEC

tel. 18 448 26 27
k.szafraniec[at]mcksokol.pl
prelegent DKF "KOT"

Klaudia TOKARCZYK

tel. 18 534 06 60
k.tokarczyk[at]mcksokol.pl

Referent ds. klientów strategicznych

Marta WITEK
tel. 18 448 26 09
m.witek[at]mcksokol.pl

Zastępca kierownika kina

Starszy specjalista do spraw upowszechniania sztuki filmowej

Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży KinoJazda, Młodzieżowa Akademia Filmowa, 
Interdyscyplinarny Program Edukacji Medialnej KinoSzkoła, DKF KOT, Podróżniczy Klub Filmowy, Spotkania z Klasyką Kina

 

 

Dorota ABRAM

Młodszy instruktor 

ds. organizacji imprez

 

Artur ADAMOWICZ 
Operator
aparatury kinowej
 

Krzysztof GŁUKOWSKI
Starszy operator
aparatury kinowej

Barbara GWIŻDŻ
Kasjer, referent – recepcjonista

 

 

Jerzy GWIŻDŻ
Główny specjalista do spraw obsługi aparatury kinowej

 

Paweł HEBENSTREIT 
Bileter

Jerzy KOPYCZYŃSKI 
Starszy operator
aparatury kinowej

Helena MARSZAŁEK
Kasjer - bileter

Agata PAWŁOWSKA

Kasjer, referent – recepcjonista 

Dorota ZIELIŃSKA
Kasjer, referent – recepcjonista

 

Ludmiła ZIELIŃSKA

Kasjer - bileter 

 

 

 

 

 

Marta DUSZA

specjalista ds. upowszechniania sztuki filmowej 

 

     

  

 

 

DZIAŁ ANIMACJI I DZIEDZICTWA KULTUROWEGO

 

Sekcja Animacji Kultury

 

Małgorzata MIKULSKA
tel. 18 448 26 56
m.mikulska[at]mcksokol.pl 

Główny specjalista ds. animacji kultury

Kierownik Sekcji Animacji Kultury 

Małopolski Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK, program edukacyjno-kulturalny LABIRYNT HISTORII, instruktorskie warsztaty teatralne i recytatorskie

Magdalena BARAN
tel. 18 448 26 34
m.baran[at]mcksokol.pl
Specjalista ds. animacji kultury

Małopolski Festiwal Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY, cykl MY, MAŁOPOLANIE, Ogólnopolskie Studium dla Kapelmistrzów i Tamburmajorów Orkiestr Dętych, warsztaty kapelmistrzowskie
 

Edyta GIZA

tel. 48 18 448 26 41
e.giza[at]mcksokol.pl

Specjalista ds. animacji kultury 
Klub Tańca Towarzyskiego AXIS, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ, Międzyszkolny Turniej Tańca Towarzyskiego TUPTUŚ, Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - rejon sądecki, warsztaty recytatorskie AKADEMIA SŁOWA, warsztaty w ramach BONU KULTURY
Zbigniew KOŁODZIEJ
tel. 18 448 26 38, 604 433 737
z-kolodziej[at]wp.pl 
Trener i choreograf Klubu Tańca Towarzyskiego AXIS, projekt PIERWSZY TANECZNY KROK, turnieje tańca towarzyskiego
Ilona STANASZEK
Biuro Organizacyjne w Tarnowie
tel./fax 14 626 07 61 
i.stanaszek[at]mcksokol.pl 
Główny specjalista ds. teatru

Małopolski Przegląd Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki (Żabno), Konfrontacje Teatrów Dzieci i Młodzieży TEATRALNE LUSTRA (Brzesko), Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - rejon tarnowski, instruktorskie warsztaty teatralne OD SŁOWA DO TEATRU, DRUGA STRONA LUSTER, TEATRALNE SPOTKANIA METODYCZNE, LALKOWY TEATR WYOBRAŹNI, warsztaty recytatorskie ZAUFAJIE SŁOWU, warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży TEATRALNE TROPY

 

 

 


Sekcja Dziedzictwa Kulturowego

 

Jadwiga ADAMCZYK
tel. 18 448 26 25
j.adamczyk[at]mcksokol.pl
Główny specjalista ds. muzyki ludowej
Kierownik Sekcji Dziedzictwa Kulturowego
cykl szkoleń Nasze Dziedzictwo, Karpacki Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych (Rabka), Warsztaty Instruktorskie przy Święcie Dzieci Gór, Ogólnopolskie Seminarium Folklorystyczne przy Festiwalu Folklorystycznym LIMANOWSKA SŁAZA (Limanowa)


Marek HARBACZEWSKI
tel. 18 448 26 29 
m.harbaczewski[at]mcksokol.pl
Starszy specjalista ds. tańca ludowego

Małopolski Konkurs Obrzędów, Obyczajów i Zwyczajów Ludowych POGÓRZAŃSKIE GODY (Łużna), cykl szkoleń NASZE DZIEDZICTWO, współorganizacja imprez

Benedykt KAFEL
tel. 18 448 26 24
b.kafel[at]mcksokol.pl
Główny specjalista ds. folkloru
kultura ludowa
komisje przeglądów folklorystycznych

Monika KURZEJA
tel.  18 448 26 46
m.kurzeja[at]mcksokol.pl
Specjalista ds. promocji niematerialnego dziedzictwa kulturowego

TRADYCJA PRZEZ POKOLENIA, koordynator projektu BON KULTURY, współorganizacja imprez i szkoleń

Beata ROMPAŁA
Biuro Organizacyjne w Tarnowie
tel. 18 534 06 85
b.rompala[at]mcksokol.pl
Główny specjalista ds. upowszechniania kultury ludowej
Małopolski Przegląd Grup Kolędniczych o Lipnicką Gwiazdę (Lipnica Murowana), Konkurs na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy (Tarnów), Przegląd Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych Regionu Krakowskiego KRAKOWIACZEK (Łoniowa), Regionalny Przegląd Zespołów Folklorystycznych, Kapel Ludowych, Grup Śpiewaczych i Śpiewaków Ludowych im. Jędrzeja Cierniaka KRAKOWSKI WIANEK (Szczurowa), cykl szkoleń Nasze Dziedzictwo

 

Aleksander SMAGA
tel. 18 448 26 26
a.smaga[at]mcksokol.pl
Główny specjalista ds. muzyki
Juror przeglądów konkursów, dokumentacja, digitalizacja i archiwizacja zbiorów z zakresu muzyki ludowej,
Konkurs Muzyk, Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych i Drużbów Weselnych DRUZBACKA (Podegrodzie)
Małopolskie Warsztaty dla Akustyków

 

Marta SMÓLCZYŃSKA
tel. 18 448 26 24
m.smolczynska[at]mcksokol.pl
Specjalista ds. upowszechniania kultury ludowej
kultura ludowa
kierownik V Studium Folklorystycznego, cykl szkoleń Nasze Dziedzictwo, organizacja wystaw twórców ludowych, współorganizacja imprez

Anna TUREWICZ
tel. 18 448 26 05
a.turewicz[at]mcksokol.pl
Starszy specjalista ds. upowszechniania kultury ludowej
Ogólnopolskie Spotkania Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych PASTUSZKOWE KOLĘDOWANIE (Podegrodzie), POSIADY TEATRALNE na Orawie, Międzywojewódzki Sejmik Wiejskich Zespołów Teatralnych (Bukowina Tatrzańska), Małopolski Przegląd Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich (Jabłonka na Orawie)

 

 

 

Pracownia Audiowizualna

 

Maksymilian ZIĘBA 

tel. 18 448 26 23

m.zieba[at]mcksokol.pl

Główny specjalista – elektroakustyk

Kierownik Pracowni Audiowizualnej

Wojciech KLIMCZAK
tel. 18 448 26 23
w.klimczak[at]mcksokol.pl
Realizator dźwięku

 

Krzysztof PAZGAN

tel. 18 448 26 23

k.pazgan[at]mcksokol.pl

specjalista ds. dokumentacji i montażu video

 
Paweł AUGUSTYN

tel. 18 448 26 23

p.augustyn[at]mcksokol.pl

operator dźwięku i montażu filmów

 

 

 

  

  

 

ODDZIAŁ GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ BWA SOKÓŁ

   

Liliana OLECH
tel. 18 448 26 28 
l.olech[at]mcksokol.pl 
Główny specjalista ds. upowszechniania sztuki profesjonalnej
Dyrektor Galerii Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

Kierownik Biura Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Sztuki Wokalnej im. Ady Sari

 

Sekcja Muzyki i Teatru

 

Mira WIKTOROWSKA
tel. 18 448 26 30
m.wiktorowska[at]mcksokol.pl 
Główny specjalista ds. upowszechniania muzyki i teatru

Kierownik Sekcja Muzyki i Teatru
festiwale: Pamiętajcie o Ogrodach, L'Arte Organica,
koordynator cyklu TRANS-OPERA oraz projektu DOSTĘPna_TRANSOPERA - transmisje i retransmisje oper i baletów z renomowanych światowych teatrów i festiwali

Katarzyna PATER

tel. 18 448 26 51

k.pater@mcksokol.pl

Specjalista ds. upowszechniania muzyki oraz edukacji muzycznej

 

 

 

 

 Sekcja Sztuk Wizualnych

 

prof. Andrzej Szarek - Szef Rady Programowej
dr hab. Dariusz Juruś - Członek Rady Programowej
Andrzej Biernacki -
Członek Rady Programowej

 


Ewa RAMS
tel. 18 534 06 63 
e.rams[at]mcksokol.pl
Starszy specjalista ds. organizacji wystaw

Katarzyna KOŻUCH

tel. 18 448 26 03, 18 534 06 79
k.kozuch[at]mcksokol.pl
Specjalista ds. organizacji wystaw

Aleksandra ANZEL
tel. 18 534 06 64
a.anzel[at]mcksokol.pl

Specjalista ds. edukacji

 

Anna BUKOWSKA

tel. 18 534 06 70

anna.bukowska[at]mcksokol.pl

opiekun ekspozycji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria JATKI - BWA Nowy Targ

 

Anna DZIUBAS
tel. 18 266 94 82
a.dziubas[at]mcksokol.pl
Kierownik Galerii Sztuki JATKI-BWA w Nowym Targu
główny specjalista

Jacenta KOWALSKA
tel. 18 266 94 82 
j.kowalska[at]mcksokol.pl
Starszy referent

 

 

 

ODDZIAŁ INSTYTUT EUROPA KARPAT

 

Małgorzata BRODA
tel./fax 18 443 43 07
dyrektor[at]europakarpat.pl
promocja[at]europakarpat.pl
Główny specjalista – koordynator projektów

Dyrektor Instytutu EUROPA KARPAT
 

Monika BATKO
tel./fax 18 534 06 72
instytut[at]europakarpat.pl

koordynacja projektów

Magdalena PASZEK 
tel./fax 18 534 06 72
m.paszek[at]mcksokol.pl
Referent ds. administracyjnych

współorganizacja imprez, współpraca w projektach

 

 

 

DZIAŁ MARKETINGU I PROMOCJI

 

Piotr GRYŹLAK
tel. 18 448 26 52
p.gryzlak[at]mcksokol.pl
Kierownik działu marketingu i promocji
Elżbieta PYSZCZAK
tel. 18 448 26 37
e.pyszczak[at]mcksokol.pl
Starszy Specjalista ds. sponsoringu, marketingu i promocji

Joanna RACZEK-BARAN
tel. 18 448 26 37
j.raczek[at]mcksokol.pl
Referent ds. marketingu i promocji

Anita SERAFIN
tel. 18 448 26 53
a.serafin[at]mcksokol.pl
Specjalista ds. marketingu i promocji

Lucyna WITKOWSKA
tel. 18 448 26 36 
l.witkowska[at]mcksokol.pl
Specjalista ds. promocji i reklamy

Małgorzata WOJDYLAK-OGORZAŁY
tel. 18 448 26 40
m.wojdylak[at]mcksokol.pl
Specjalista ds. marketingu, promocji i reklamy

 

 


DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY

  

Teresa ŁUKASIK
tel. 18 448 26 14
t.lukasik[at]mcksokol.pl
Główna księgowa
Kierownik działu

Mirosław TUREK
tel. 18 448 26 18
m.turek[at]mcksokol.pl
Główny specjalista ds. księgowych

Zastępca kierownika Działu Finansowo-Księgowego i Zamówień Publicznych

Urszula CHRONOWSKA
tel. 18 448 26 17
u.chronowska[at]mcksokol.pl
Główny specjalista ds. księgowych
Joanna DUDZIK
tel. 18 534 06 75
j.dudzik[at]mcksokol.pl
Specjalista ds. zamówień publicznych
Monika KAFEL
tel. 18 448 26 08
m.kafel[at]mcksokol.pl
Referent ds. księgowych - kasjer
Anna PIWOWAR
tel. 18 448 26 19
a.piwowar[at]mcksokol.pl
Referent ds. księgowych

Aneta REMBIASZ
tel. 18 448 26 55
a.rembiasz[at]mcksokol.pl
Specjalista ds. księgowych

Agata STACHOŃ
tel. 18 448 26 16
a.stachon[at]mcksokol.pl
Specjalista ds. księgowych

  

 

 

DZIAŁ LOGISTYKI

 

Andrzej WAŃCZYK
tel. 18 448 26 20
a.wanczyk[at]mcksokol.pl
Kierownik działu
wynajem sal, obsługa techniczna imprez, techniczne utrzymanie budynków - remonty, inwestycje

Krzysztof WOLAK
tel. 18 448 26 21
k.wolak[at]mcksokol.pl
Starszy specjalista ds. administracyjnych

Zastępca kierownika działu

 

Jan BODZIONY 

Pracownik gospodarczy 

 

Tomasz DOMINIK
Realizator światła

Dorota FECKO 

Pracownik gospodarczy 

Tomasz JANUS 

Pracownik gospodarczy 

Monika KROK  

Pracownik gospodarczy 

 

Janusz KUŹMA 

Kierowca

Romuald NIEWCZAS
Informatyk

Wojciech PAWLIK 
Montażysta wystaw

Sylwester ROSIEK
Operator aparatury oświetleniowej 

 

Marta RUCHAŁA
Pracownik gospodarczy

Irena ŚLAGA
Pracownik gospodarczy 

Elżbieta TALAR
Pracownik gospodarczy

 

 

 

 

Jarosław CHOROBIK
Pracownik gospodarczy

 

      

 

 

 

ZESPÓŁ DS. PRACOWNICZYCH I OBSŁUGI KANCELARYJNEJ

 

Urszula ZIELIŃSKA
tel. 18 448 26 10, 448 26 15
u.zielinska[at]mcksokol.pl
Główny specjalista – kierownik zespołu ds. pracowniczych i obsługi kancelaryjnej
sekretariat, sprawy pracownicze i socjalne

Agnieszka CHRONOWSKA
tel. 18 448 26 10
a.chronowska[at]mcksokol.pl
Referent ds. administracyjnych


Andrzej TURSKI

tel. 18 448 26 15
Inspektor BHP

 

Wiesław ŻYGŁOWICZ
tel. 18 448 26 01 
w.zyglowicz[at]mcksokol.pl
Specjalista ds. archiwizacji i dokumentalizacji dziedzictwa kulturowego Małopolski

 

Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.