Kalendarium

<< Lipiec 2014 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

MCK SOKÓŁ TV

22. Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych ŚWIĘTO DZIECI GÓR

Święto Dzieci Gór 2014 (13 filmów)

Odsłon236Zobacz więcej ...
Spot promujący Święto Dzieci Gór 2014

Spot promujący Święto Dzieci Gór 2014 

Odsłon169Zobacz więcej ...
XXX Sejmik Wiejskich Zespołów Teatralnych w Bukowinie Tatrzańskiej

Sejmik Wiejskich Zespołów Teatralnych 2014 (3 filmy)

Odsłon341Zobacz więcej ...
XXXVII Małopolski Festiwal Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY

ECHO TROMBITY 2014 (9 filmów)

Odsłon867Zobacz więcej ...
XXXVIII Karpacki Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych (3)

Zespół Regionalny Mali Lipniczanie 

Odsłon444Zobacz więcej ...

 19 maja (sobota) 

godz. 19.30
otwarcie XII Konkursu Sztuki Wokalnej im. Ady Sari oraz losowanie kolejności występowania uczestników

godz. 20.00
INAUGURACYJNY RECITAL MISTRZOWSKI
MAŁGORZATA WALEWSKA
– mezzosopran
Anna Marchwińska – fortepian
w programie: pieśni oraz arie operowe

 20 maja (niedziela) 

godz. 10.00 - 13.00 oraz 15.00 - 18.00
przesłuchania I etapu

 21 maja (poniedziałek)

godz. 10.00 - 13.00 oraz 15.00 - 18.00
przesłuchania I etapu

godziny wieczorne
ogłoszenie wyników I etapu

 22 maja (wtorek) 

godz. 10.00 - 13.00 oraz 15.00 - 18.00
przesłuchania II etapu

godz. 20.00
Koncert Jazzowy: MUSORGSKI DIS-COVERED
Elizabeth KULMAN (Austria) – mezzosopran
PAGO LIBRE:
Arkady SHILKLOPER (Rosja) - waltornia, sakshorn, trombita (róg alpejski)
Tscho THEISSING (Austria) - skrzypce, śpiew
John WOLF BRENNAN (Irlandia/Szwajcaria) - fortepian
G
eorg BREINSCHMID (Austria) – kontrabas
prowadzenie: Lidia Jazgar
w programie: pieśni Modesta Musorgskiego

 23 maja (środa) 

godz. 10.00 - 13.00 oraz 15.00 - 18.00
przesłuchania II etapu

godziny wieczorne
ogłoszenie wyników II etapu

 25 maja (piątek) 

godz. 18.00
przesłuchania III etapu z towarzyszeniem orkiestry Opery Krakowskiej
Piotr SUŁKOWSKI
– dyrygent
Tomasz TOKARCZYK
- dyrygent
prowadzenie: Regina Gowarzewska i Piotr Nędzyński

godziny nocne
ogłoszenie wyników III etapu

 26 maja (sobota)

godz. 19.30

KONCERT LAUREATÓW XII MIęDZYNARODOWEGO KONKURSU SZTUKI WOKALNEJ IM. ADY SARI
ORKIESTRA OPERY KRAKOWSKIEJ
Piotr SUŁKOWSKI
– dyrygent
Tomasz TOKARCZYK
- dyrygent
prowadzenie: Regina Gowarzewska i Piotr Nędzyński

 27 maja (niedziela) 

godz. 18.00
NADZWYCZAJNY KONCERT CHÓRU LEGE ARTIS z Sankt Petersburga (Rosja),
Boris ABALYAN
– dyrektor artystyczny i dyrygent
prowadzenie: Anna Woźniakowska

miejsca koncertów i przesłuchań:
sala im. Lucjana Lipińskiego - Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, ul. Długosza 3


patronat medialny:

             

           

  •  

     

     

[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.