Kalendarium

<< Listopad 2017 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

MCK SOKÓŁ TV

MY, MAŁOPOLANIE
MY, MAŁOPOLANIE - koncert laureatów 40. Małopolskiego Festiwalu ...
Odsłon69Zobacz więcej ...
III Kongres Kultury Regionów

III Kongres Kultury Regionów

NOWORODAK, czyli transmisyjna płodność dziedzictwa ...
Odsłon698Zobacz więcej ...
Karpaty OFFer 2017

IX Międzynarodowy Multimedialny Festiwal Sztuki - Małopolska Karpaty OFFer

Odsłon379Zobacz więcej ...
Konferencja prasowa

Konferencja prasowa przed koncertem Szczawnickiego Chóru Kameralnego

Odsłon380Zobacz więcej ...
Święto Dzieci Gór 2017

25. Święto Dzieci Gór (18 filmów)

Odsłon617Zobacz więcej ...

Wykaz uczestników od 1973

I POWIATOWY PRZEGLĄD TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1973

 Zespół Regionalny im. Jana Malinowskiego ze Szczawnicy
Amatorski Zespół Teatralny z Czerwiennego Górnego
Zespół Regionalny TATRY z Ratułowa
Zespół Regionalny HARNASIE im A. Gut-Stapińskiej z Poronina
Zespół Regionalny ŚWIT z Krempach
Orawski Zespół Regionalny z Zubrzycy Górnej
Zespół Regionalny z Cichego
Amatorski Zespół Teatralny im. J. Pitoraka z Bukowiny Tatrzańskiej
Amatorski Zespół KROKUSY z Podszkla
Mały Kabaret z Łapsz Niżnych
Kółko Teatralne z Łopusznej
HALNI z Jurgowa
Zespół Towarzystwa Czechów i Słowaków z Niedzicy
Amatorski Zespół Teatralny z Cieniawy


II POWIATOWY PRZEGLĄD TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1974
Zespół Regionalny im. J. Malinowskiego ze Szczawnicy
Scena Licealistów PDK w Nowym Targu
Amatorski Zespół Teatralny z Cieniawy
Zespół Regionalny z Zębu
Amatorski Zespół Teatralny im. J. Pitoraka z Bukowiny Tatrzańskiej
STEFANY z Leśnicy
Amatorski Zespół Teatralny ze Skrzypnego
Amatorski Zespół Teatralny z Ochotnicy
Zespół Teatralny z Łopusznej
JANOSIK ze Szczawnicy
Zespół Regionalny „CICHOWIANIE” z Cichego Górnego
KROKUSY z Podszkla


III POWIATOWY PRZEGLĄD TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1975

KROKUSY z Podszkla
JANOSIK ze Szczawnicy
Amatorski Zespół Teatralny im. J. Pitoraka z Bukowiny Tatrzańskiej
"RZAS-PRAS, ABO BODEJ TA BODEJ z Kluszkowiec
Zespół Regionalny im. Bartusia Obrochty z Zakopanego
Amatorski Zespół Teatralny z Piekielnika
Zespół Teatralny Komitetu Rodzicielskiego z Piekielnika
Zespół Towarzystwa Miłośników Teatru im. H. Modrzejewskiej z Zakopanego
Zespół Liceum Ekonomicznego z Nowego Targu
Koło Dramatyczne SAMSOBIESTEREM z Nowego Targu
DRANIE z Lipnicy Wielkiej Murowanicy
Zespół POD STRZECHĄ z Arkuszowa


I WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1976

Zespół POD STRZECHĄ z Krauszowa
DRANIE z Lipnicy Wielkiej Murowanicy
Koło Dramatyczne SAMSOBIESTEREM z Nowego Targu
Amatorski Zespół Teatralny z Piekielnika
Zespół Regionalny im. Bartusia Obrochty z Zakopanego
TRZAS-PRAS, ABO BODEJ TA BODEJ z Kluszkowiec
KROKUSY z Podszkla
ZŁOTE KASKI z Krzeczowa
Zespół Młodzieżowy ze Skawy Dolnej
Teatr Ziemi Pienińskiej ze Szczawnicy
Amatorski Zespół Teatralny ze Skomielnej Białej
Amatorski Zespół Teatralny JUHASI z Czarnego Dunajca
 

II WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1977

Młodzieżowy Zespół Teatralny TKT z Szalowej
Zespół Regionalny POLONIORZE im. St. Nędzy Chotarskiego z Kościeliska
Amatorski Zespół Teatralny z Łososiny Górnej
Amatorski Zespół Teatralny ze Skomielnej Białej
Amatorski Zespół Teatralny JUHASI z Czarnego Dunajca
Zespół Regionalny SPISZACY z Łapszy Nożnych
Zespół Teatralny przy WDK w Barcicach
Zespół Teatralny TKT z Szalowej
Zespół Teatralny OCHOTNICA z Ochotnicy Dolnej
HARKABUZ z Harkabuza  
Amatorski Zespół Teatralny z Cieniawy
KROKUSY z Podszkla


III WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1978

Amatorski Zespół Teatralny CICHOWIANIE z Cichego Górnego
Amatorski Zespół Teatralny z Łużnej
ORAWSCY SUCHAJE z Harkabuza
Amatorski Zespół Teatralny ze Skawy
Teatr Robotniczy im. B. Barbackiego z Nowego Sącza
Zespół Ludowy PIEKNOGÓRZANIE z Szymbarku
Zespół Regionalny im. Klimka Bachledy z Zakopanego
Zespół Teatralny z Barcic
Amatorski Zespół Teatralny z Kobylanki
Amatorski Zespół Teatralny z Szalowej
Zespół Regionalny SPISZACY z Łapsz Niżnych
Amatorski Zespół Teatralny z Barcic
Amatorski Zespół Teatralny ze Skomielnej Białej
Amatorski Zespół Teatralny JUHASI z Czarnego Dunajca
Amatorski Zespół Teatralny KROKUSY z Podszkla
Amatorski Zespół Teatralny im. J. Pitoraka z Bukowiny Tatrzańskiej


IV WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1979

Amatorski Zespół Teatralny ze Skomielnej Białej
Amatorski Zespół Teatralny JUHASI z Czarnego Dunajca
Amatorski Zespół Teatralny SAMSOBIESTEREM z Nowego Targu
Amatorski Zespół Teatralny z Łososiny Górnej
Amatorski Zespół Teatralny CICHOWIANIE z Cichego Górnego
Zespół Regionalny SPISZACY z Łapsz Niżnych
Dziecięcy Zespół Teatralny MALI SIUMANY z Chochołowa
Dziecięcy Zespół Teatralny przy Klubie Rolnika w Skawie
Amatorski Zespół Teatralny ze Skawy
Amatorski Zespół Teatralny BACÓWKA z Nowego Targu



V WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1980

Amatorski Zespół Teatralny ze Skomielnej Białej
Zespół Regionalny PODHALANIE z Ludźmierza
Dziecięcy Zespół Teatralny MALI SIUMANY z Chochołowa
Amatorski Zespół Teatralny PODEGRODZIE z Podegrodzia
ZORYMBIANKI z Krempach
Amatorski Zespół Teatralny CHOCHOŁOWIANIE z Chochołowa
Zespół Obrzędu Ludowego z Gorlic
GAWĘDA ze Spytkowic
Zespół Regionalny z Łużnej


VI WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1981

Zespół Regionalny SPISZACY z Łapsz Niżnych
Zespół Ludowy PIĘKNOGÓRZANIE z Szymbarku
Amatorski Zespół Teatralny CICHOWIANIE z Cichego Górnego
GAWĘDA ze Spytkowic
PŁOMIEŃ z Łososiny Górnej
Amatorski Zespół Teatralny ze Skomielnej Białej
Zespół Obrzędu Ludowego z Zagórzan
Teatr Góralski z Zakopanego
Amatorski Zespół Teatralny JUHASI z Czarnego Dunajca
Amatorski Zespół Teatralny z Podwilka


VII WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1982

Zespół Regionalny z Łużnej
Amatorski Zespół Teatralny z Przysietnicy
Amatorski Zespół Teatralny JANOSIKI z Siar
Amatorski Zespół Teatralny KROKUSY z Podszkla
Amatorski Zespół Teatralny ze Skomielnej Białej
GAWĘDA ze Spytkowic
Grupa Teatralna MOK w Nowym Sączu
Zespół Obrzędu Ludowego KGW z Zagórzan
Dziecięcy Zespół Teatralny MALI SIUMANY z Chochołowa
Zespół Regionalny im. Jana Malinowskiego ze Szczawnicy
Amatorski Zespół Teatralny z Podwilka


VIII WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1983

Amatorski Zespół Teatralny im. J. Pitoraka z Bukowiny Tatrzańskiej
Amatorski Zespół Teatralny KROKUSY z Podszkla
Amatorski Zespół Teatralny z Ochotnicy Górnej
Amatorski Zespół Teatralny ze Skomielnej Białej
Amatorski Zespół Teatralny z Podtopienia


IX WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1984

SKOŁCANIE ze Starego Bystrego
KORDOŃ z Lipnicy Małej
Amatorski Zespół Teatralny z Nawojowej
Amatorski Zespół Teatralny ECHO ŁOMNICY z Łomnicy Zdroju
Zespół Regionalny z Łużnej
Zespół Regionalny BUDORZE z Zakopanego
Amatorski Zespół Teatralny im. J. Pitoraka z Bukowiny Tatrzańskiej
TEATR PRZY KAWIE ze Stronia
Amatorski Zespół Teatralny ze Skomielnej Białej
Dziecięcy Zespól Regionalny z Łapsz Niżnych
Dziecięcy Zespół Regionalny MALI PODHALANIE z Ludźmierza
Zespól Regionalny SPISZACY z Łapsz Niżnych
Amatorski Zespół Teatralny z Lisięcic
Zespół Regionalny LACHY z Nowego Sącza


X WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1985

Amatorski Zespół Teatralny z Nawojowej
Amatorski Zespół Teatralny ze Skomielnej Białej
Zespół Regionalny LASKŁOWIOKI z Laskowej
Zespół Regionalny PODHALANIE z Ludźmierza
Zespół Regionalny BUDORZE z Zakopanego
Zespół Regionalny WATRA z Lubnia
SKOŁCANIE ze Starego Bystrego
PYZOWIANY z Pyzówki
Dziecięcy Zespół Regionalny MALI PODHALANIE z Ludźmierza


XI WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1986

Zespół Regionalny POGÓRZE z Siedlec
Zespół Regionalny PISARZOWIANIE z Pisarzowej
Zespół Regionalny z Łużnej
Zespól Regionalny Związku Podhalan SIUMNI z Chochołowa
Zespół Regionalny LASKŁOWIOKI z Laskowej
Amatorski Zespół Teatralny z Podwilka
Zespół Regionalny OSTRYSOWIANIE z Harkabuza
Zespól Regionalny Związku Podhalan TURNIE ze Starego Bystrego
Zespól Regionalny Związku Podhalan BRZEGOWANIE z Brzegów
Amatorski Zespół Teatralny ze Skomielnej Białej
Zespół Obrzędu Ludowego z Zagórzan
Amatorski Zespół Teatralny KGW z Dominikowic
Zespól Regionalny Związku Podhalan z Białki Tatrzańskiej
Młodzieżowy Zespół Regionalny ŚLEBODNi z Gronia
Amatorski Zespól Teatralny im. J. Pitoraka z Bukowiny Tatrzańskiej


XII WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1987

Zespół Regionalny PISARZOWIANIE z Pisarzowej
Towarzystwo Miłośników Teatru im. H. Modrzejewskiej z Zakopanego
Zespół Regionalny POGÓRZE z Siedlec
Zespół Regionalny MAŁE LACHY z Nowego Sącza
Zespół Regionalny OSTRYSOWIANIE z Harkabuza
Amatorski Zespół Teatralny przy KGW z Dominikowic
Zespół Regionalny z Zagórzan
Zespół Regionalny ŚLEBODNI z Gronia - Leśnicy
Zespół Regionalny LASKŁOWIOKI z Laskowej
Zespół Regionalny BRZEGOWANIE z Brzegów
Dziecięcy Zespół Regionalny ZAWATERNIK z Leśnicy
Zespół Teatralny KORDOCI z Lipnicy Małej
Dziecięcy Zespół Regionalny im. Zośki Gracy od Tatara z Białego Dunajca
Zespół Regionalny TOPORZANIE z Tenczyna


XIII WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1988

Dziecięcy Zespół Regionalny im. Zośki Gracy od Tatara z Białego Dunajca
Dziecięcy Zespół Regionalny ZAWATERNIK z Leśnicy
Teatrzyk Amatorski z Lipnicy Małej
Amatorski Zespół Teatralny im. J. Pitoraka z Bukowiny Tatrzańskiej
Zespół Regionalny PISARZOWIANIE z Pisarzowej
Zespół Regionalny TURNIE ze Starego Bystrego
Dziecięcy Zespół Regionalny SAŁAŚNIOK z Czarnego Dunajca
Zespół Regionalny LASKŁOWIOKI z Laskowej
Dziecięcy Zespół Regionalny MALI BRZEGOWANIE z Brzegów
Zespół Teatralny TATRZAŃSKIE STOKROTKI z Gliczarowa Dolnego
Zespół Regionalny TOPORZANIE z Tenczyna 
Amatorski Zespół Teatralny ze Skomielnej Białej
Zespół Regionalny HALNY z Zakopanego


XIV WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1989

Zespół Regionalny LASKŁOWIOKI z Laskowej
Zespół Obrzędu Ludowego z Bobowej
Dziecięcy Zespół Regionalny MALI BRZEGOWANIE z Brzegów
Zespół Regionalny z Bukowiny Tatrzańskiej
Amatorski Zespół Teatralny z Mordarki
Amatorski Zespół Teatralny ze Skomielnej Białej
Amatorski Zespół Teatralny z Ludźmierza
Amatorski Zespół Teatralny z Tymbarku
Zespół Regionalny z Pisarzowej
Zespół Regionalny HOLNY z Zakopanego
Zespół Regionalny TURNIE ze Starego Bystrego
Zespół Regionalny TOPORZANIE z Tęnczyna 
Amatorski Zespół Teatralny z Dominikowic
Zespół Regionalny z Murzasichla


XV WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1990

Zespół Regionalny LASKŁOWIOKI z LaskowejAmatorski Zespół Teatralny ze Skomielnej Białej
Amatorski Zespół Teatralny z Mordarki
Zespół Regionalny ŁOPUŚNIANIE z Łopusznej
Zespół Regionalny ORAWSKIE ROZTOKI z Lipnicy Wielkiej
Zespół Obrzędu Ludowego KGW z Dominikowic
Zespół Obrzędu Ludowego z Bobowej
Zespół Regionalny TURNIE ze Starego Bystrego


XVI WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1991

Zespół Regionalny SPOD KICEK z Mordarki
Zespół Regionalny z Łużnej
Zespół Obrzędu Ludowego z Bobowej
Zespół Regionalny LASKŁOWIOKI z Laskowej
Zespół Regionalny ZBÓJNICEK z Zębu
Amatorski Zespół Teatralny z Szalowej
Zespół Regionalny im. J. Plucińskiego SPISZACY z Łapsz Niżnych


XVII PRZEPATRZOWINY TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1992

Dziecięcy Zespół Teatralny z Niedzicy
Zespół Regionalny ŁOPUŚNIANIE z Łopusznej
Amatorski Zespół Teatralny ze Skomielnej Białej
Zespół Regionalny z Łużnej
Zespół Regionalny PISARZOWIANIE z Pisarzowej
Zespół Regionalny BUDORZE z Zakopanego
Zespół Regionalny SPOD KICEK z Mordarki


XVIII PRZEPATRZOWINY TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1993

Amatorski Zespół Teatralny ze Skomielnej Białej
Zespół Regionalny SPOD KICEK z Mordarki
Zespół Regionalny LASKŁOWIOKI z Laskowej
Zespół Obrzędu Ludowego z Bobowej
Dziecięcy Zespół Teatralny z Niedzicy
Góralski Zespół Regionalny ODROWĄŻANIE z Odrowąża
Zespół Regionalny ORAWA z Lipnicy Wielkiej
Zespół Regionalny Teatralny ISKRA z Krempach


XIX PRZEPATRZOWINY TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1994

Zespół Regionalny SPOD KICEK z Mordarki
Szkolny Zespół Góralski z Maruszyny
Zespół Regionalny NAWOJOWIACY z Nawojowej
Kabaret TRUTEŃ ze Skawy
Dziecięcy Zespół Regionalny LASKŁOWIOKI z Laskowej
Góralski Zespół Regionalny ODROWĄŻANIE z Odrowąża
Amatorski Zespół Teatralny ze Skomielnej Białej
Zespół Obrzędu Ludowego z Bobowej
Amatorski Teatr Towarzystwa Miłośników Ziemi Bobowskiej z Bobowej
Amatorski Zespół Teatralny z Szalowej
Dziecięcy Zespół Regionalny ORAWSKIE DZIECI z Lipnicy Wielkiej
Góralski Zespół Regionalny PODHALANIE z Ludźmierza
Zespół Tadeusza Gumiaka z Piwnicznej
Góralski Zespół Regionalny ŚWARNI z Nowego Targu 
Góralski Zespół Regionalny ŁOPUŚNIANIE z Łopusznej


XX PRZEPATRZOWINY TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1995

Zespół Teatralny BLEKOTY OD GORCA z Ochotnicy Dolnej
Zespól Regionalny JASKÓŁKI ze Spytkowic
Teatrzyk NA FOLWARK z Łętowni
Zespół Regionalny SPOD KICEK z Mordarki
Zespół Regionalny im. Ludwika Łojasa „ŁOPUŚNIANIE” z Łopusznej
Amatorski Zespół Teatralny im. J. Pitoraka z Bukowiny Tatrzańskiej
Amatorski Zespół Teatralny im. Franciszka Macioła ze Skomielnej Białej
Zespół Regionalny PIENINY z Krościenka
Zespół Regionalny LASKŁOWIOKI z Laskowej
Zespół Regionalny PISARZOWIANIE” z Pisarzowej
Zespół Regionalny ŚWARNI z Nowego Targu
Zespół Regionalny ISKRA z Krempach
Kabaret TRUTEŃ ze Skawy
Zespół Regionalny im. Klimka Bachledy z Zakopanego
Zespół Regionalny SPISZACY z Łapsz Niżnych
Zespół Obrzędu Ludowego z Bobowej
Zespól Regionalny NAWOJOWIACY z Nawojowej
Amatorski Zespół Teatralny SAMI SWOI z Łososiny Górnej


XXI PRZEPATRZOWINY TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1996

Kółko Teatralne przy Bibliotece Publicznej w Białym Dunajcu
Zespół Szkolny z Gliczarowa Dolnego
Zespół Regionalny z Kamienicy
Zespół Regionalny ZBÓJNICEK z Zębu
Teatrzyk NA FOLWARKU z Łętowni
Kabaret TRUTEŃ ze Skawy
Zespół Regionalny CZARDASZ z Niedzicy
Amatorski Zespół Teatralny z Łomnicy Zdroju
Zespół Regionalny LASKŁOWIOKI z Laskowej
Zespół Regionalny PISARZOWIANIE z Pisarzowej
Zespół Regionalny CHOCHOŁOWIANIE” z Chochołowa
Zespół Regionalny KASINIANIE  ZAGÓRZANIE z Kasiny Wielkiej
Amatorski Zespół Teatralny im. J. Pitoraka z Bukowiny Tatrzańskiej
Zespół Regionalny BESKIDY z Gorlic
Zespół Regionalny SPOD KICEK z Mordarki
Zespół Obrzędu Ludowego z Bobowej


XXII PRZEPATRZOWINY TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1997

Kółko Teatralne przy Bibliotece Publicznej w Białym Dunajcu
Zespół Regionalny BACHLEDÓWKA z Czerwiennego
Zespół MANIOWIANIE im. ks. A. Siudy z Maniów
Teatrzyk BIAŁA MYSZ z Sidziny
Amatorski Zespół Teatralny z Szalowej
Zespół DRABY z Łososiny Dolnej
Amatorski Zespół Teatralny im. J. Pitoraka z Bukowiny Tatrzańskiej
Zespół Regionalny MAŁE FLISAKI ze Sromowiec Niżnych
Zespół BOGINKI z Bielanki
Dziecięcy Zespół Regionalny PIECUCHY z Nawojowej
Dziecięcy Zespół Regionalny LASKŁOWIOKI z Laskowej
Teatrzyk NA FOLWARKU z Łętowni
Zespół MAŁY EKRAN z Harkabuza
Zespół Regionalny ŚWARNI z Nowego Targu
Zespół Regionalny CHOCHOŁOWIANIE z Chochołowa
Zespół Regionalny TATRY z Ratułowa
Zespół Regionalny GORCE z Kamienicy
Zespół Regionalny PISARZOWIANIE z Pisarzowej
Zespół Regionalny SPOD KICEK z Mordarki


XXIII PRZEPATRZOWINY TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1998
Zespół Regionalny JASKÓŁKI ze Spytkowic
Młodzieżowy Zespół Teatralny z Łukowicy
Dziecięcy Zespół Regionalny PIECUCHY z Nawojowej
TEATRZYK NA FOLWARKU z Łętowni
Zespół Regionalny DUNAJEC z Niedzicy
Zespół Regionalny LIMANOWIANIE z Limanowej
Kółko Teatralne przy Bibliotece Publicznej w Białym Dunajcu
Zespół Regionalny BACHLEDÓWKA z Czerwiennego
Amatorski Zespół Teatralny z Szalowej
Zespół Regionalny ZORNICA z Zakopanego
Amatorski Zespół Teatralny im. J. Pitoraka z Bukowiny Tatrzańskiej
Zespół Regionalny PISARZOWIANIE z Pisarzowej
Zespół Regionalny SPOD KICEK z Mordarki
Zespół DRABY z Łososiny Dolnej
Zespół Regionalny ZIELONY JAWOR z Krempach
Dziecięcy Zespół Regionalny MAŁA KOLIBA z Sidziny
Teatrzyk BIAŁA MYSZ z Sidziny
Dziecięcy Zespół Regionalny TATRY z Ratułowa
Dziecięcy Zespół Regionalny HONIELNIK z Czerwiennego
Zespół Regionalny CHOCHOŁOWIANIE z Chochołowa
Zespół Regionalny ŚWARNI z Nowego Targu
Zespół Obrzędu Ludowego z Bobowej
Zespół Regionalny im. Zofii Solarzowej z Białego Dunajca


XXIV PRZEPATRZOWINY TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 1999

Dziecięcy Zespół Regionalny HONIELNIK z Czerwiennego
Dziecięcy Zespół Regionalny JASKÓŁKI ze Spytkowic
Zespół Regionalny DUNAJEC z Niedzicy
Zespół Teatralny LUBCZANIE z Lubczyc
Amatorski Zespół Teatralny im. J. Pitoraka z Bukowiny Tatrzańskiej
Zespół Regionalny SPOD KICEK z Mordarki
Dziecięcy Zespół Regionalny SZAFLARZANIE z Szaflar
Zespół Teatralny Koła Gospodyń Wiejskich z Dursztyna
Amatorski Zespół Teatralny z Łomnicy Zdroju
Zespół Teatralny TURONIE z Korzennej
Amatorski Zespół Teatralny z Szalowej
Zespół Regionalny ŚWARNI z Nowego Targu
Zespół Regionalny ZIELONY JAWOR z Krempach
Teatr Ludowy TRADYCJA z Okleśnej
Zespół Regionalny GDOWIANIE z Gdowa
Zespół Regionalny PISARZOWIANIE z Pisarzowej


XXV PRZEPATRZOWINY TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 2000

Dziecięcy Zespół Regionalny MALI MIĘTUSIANIE z Cichego
Zespół Regionalny Bachledówka z Czerwiennego
Zespół Teatralny MALI LIBUSZOKI z Libuszy
Zespół JASKÓŁKI ze Spytkowic
Zespół Regionalny SUKMANIACY z Sukmania
Zespół Regionalny SPOD KICEK z Mordarki
Amatorski Zespół Teatralny im. J. Pitoraka z Bukowiny Tatrzańskiej
Zespół Regionalny SIUCHAJE z Poronina
Zespół Regionalny CZARDASZ z Niedzicy
Zespół Regionalny DUNAJEC z Niedzicy
Teatr Ludowy TRADYCJA z Okleśnej
Zespół Regionalny GDOWIANIE z Gdowa
Zespół Regionalny PISARZOWIANIE z Pisarzowej
Amatorskie Kółko Teatralne PROWDA z Szaflar
Zespół Regionalny ZBÓJNICEK z Zębu
Teatrzyk Dziecięcy SOSENKI z Wójtowej
Amatorski Zespół Teatralny z Szalowej
Gościnny występ Kabaretu TRUTEŃ ze Skawy


XXVI PRZEPATRZOWINY TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 2001

Amatorski Zespół Teatralny PROWDA z Szaflar
Zespół Regionalny NAWOJOWIACY z Nawojowej
Zespół Kabaretowo - Teatralny OSP Muszynka
Zespół JASKÓŁKI ze Spytkowic
Teatr Regionalno Lalkowy z Poronina
Dziecięcy Zespół Regionalny TATRY z Ratułowa
Zespół Regionalny SPOD KICEK z Mordarki
Zespół WÓJTOWIACY z Wójtowej
Zespół Regionalny ŁOBZOWIANIE z Łobzowa
Kółko Teatralne z Białego Dunajca
Dziecięcy Zespół SOSENKI z Wójtowej
Dziecięcy Zespół Góralski HONIELNIK z Czerwiennego
Zespół POGÓRZE BIECKIE z Biecza
Zespół Regionalny PISARZOWIANIE z Pisarzowej
Zespół Regionalny MALI WIERCHOWIANIE z Bukowiny Tatrzańskiej
Zespół Regionalny PIENINY z Krościenka
Zespół Regionalny BIAŁODUNAJCANIE im. Z. Gracy
Zespół Regionalny TOMASZOWIANIE z Tomaszowic
Zespół Regionalny FRYDMANIANIE z Frydmana
Gościnny występ Kabaretu TRUTEŃ ze Skawy


XXVII PRZEPATRZOWINY TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 2002

Amatorski Zespół Teatralny z Niecieczy
Dziecięcy Zespół Regionalny WATRA z Bańskiej Wyżnej
Dziecięcy Zespół Regionalny BACHLEDÓWKA z Czerwiennego
Regionalny Zespół Młodzieżowy WATRA z Czarnego Dunajca
Dziecięcy Zespół Regionalny im. Zośki Gracy z Białego Dunajca
Regionalny Zespół Młodzieżowy DUNAJEC z Niedzicy
Amatorski Zespół Teatralny z Szalowej
Amatorski Zespół Teatralny im. J. Pitoraka z Bukowiny Tatrzańskiej
Zespół Regionalny SPOD KICEK z Mordarki
Zespół Regionalny im Ludwika Łojasa z Łopusznej
Zespół Regionalny PCIMIANIE z Pcimia
Zespół Regionalny WILCZKOWIANKI z Wilczkowic
Zespół BRZESZCZANKI z Brzeszczy
Zespół Regionalny GDOWIANIE z Gdowa
Dziecięcy Zespół Regionalny HONIELNIK z Czerwiennego
Dziecięcy Zespół SOSENKI z Wójtowej
Dziecięcy Zespół Regionalny TATRY z Ratułowa
Grupa Śpiewacza SUŁOSZOWIANKI z Sułoszowa
Ludowy Zespół WÓJTOWIACY z Wójtowej
Teatr Ludowy TRADYCJA z Okleśnej
Amatorski Zespół Teatralny PROWDA z Szaflar
Amatorski Zespół Teatralny KLISZCZACY z Tokarni
Zespół Regionalny ŚWARNI z Nowego Targu
Młodzieżowy Zespół Regionalny KORDOŃ z Lipnicy Małej
Zespół Regionalny PISARZOWIANIE z Pisarzowej


XXVIII PRZEPATRZOWINY TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 2003

Dziecięcy Zespół Regionalny TATRY z Ratułowa 
Dziecięcy Zespół Regionalny HONIELNIK z Czerwiennego 
Zespół Regionalny WATRA z Czarnego Dunajca
Zespół Regionalny LASKOWIACY z Laskowej k/Zatora
Grupa Obrzędowa KGW ze Słopnic
Zespół Regionalny SKALNIOK z Zubrzycy Górnej
Zespół Regionalny Gimnazjum z Lipnicy Wielkiej na Orawie
Zespół Regionalny FRYDMANIANIE z Frydmana
Zespół Regionalny SPOD KICEK z Mordarki
Amatorski Zespół Teatralny ODROWĄŻANIE z Odrowąża Podhalańskiego
Zespół Regionalny MODLNICANIE z Modlnicy
Zespół Obrzędowy PRZECIESZYNIANKI z Przecieszyna
Zespół Regionalny MODLNIACZKI z Mydlnicy
Grupa Obrzędowa KGW z Zasadnego
Grupa Obrzędowa  KGW ze Zbludzy
Zespół KORCZYŃSKA BRAĆ z Korczyna
Zespół Regionalny GDOWIANIE z Gdowa 
Amatorski Zespół Teatralny PROWDA z Szaflar 
Zespół Regionalny KORONKA z Bobowej 
Zespół Regionalny PISARZOWIANIE z Pisarzowej
Zespół Regionalny LIPNIACY z Lipinek
Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka z Bukowiny Tatrzańskiej


XXIX PRZEPATRZOWINY TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 2004

Amatorski Zespół Teatralny NIECIECZANIE z Niecieczy 
Amatorski Zespół Teatralny PROWDA z Szaflar
Dziecięcy Zespół Regionalny TATRY z Ratułowa
Młodzieżowy Zespół Regionalny WATRA z Bańskiej Wyżnej
Zespół Regionalny LASKOWIACY z Laskowej k/Zatora
Amatorski Zespół Teatralny KGW ze Słopnic
Zespół Regionalny NAWOJOWIACY z Nawojowej
Zespół Regionalny ORAWA z Lipnicy Wielkiej
Zespół Regionalny SPOD KICEK z Mordarki
Zespół Regionalny KUMORATKI z Podwilka i Lipnicy Małej
Dziecięcy Zespół Regionalny HONIELNIK z Czerwiennego
Zespół Regionalny ŁUŻNIANIE z Łużnej
Teatr Ludowy TRADYCJA z Okleśnej
Zespół Regionalny WILCZKOWIANKI z Wilczkowic
Amatorski Zespół Teatralny ŁOBZOWIANIE z Łobzowa
Zespół Regionalny FRYDMANIANIE z Frydmana
Zespół Regionalny PISARZOWIANIE z Pisarzowej
Zespół Regionalny CZCHOWIACY z Czchowa
Zespół Obrzędowy KGW z Ryczówka 
Zespół Obrzędowy KGW z Zasadnego
Zespół Regionalny KORONKA z Bobowej
Zespół Regionalny ŚWARNI z Nowego Targu
Zespół Regionalny PIENINY z Krościenka


XXX PRZEPATRZOWINY TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 2005

Amatorski Zespół Teatralny NIECIECZANIE z Niecieczy 
Grupa Obrzędowa KGW z Ryczówka
Zespół Regionalny SKALNIOK z Zubrzycy Górnej
Dziecięcy Zespół Regionalny TATRY z Ratułowa
Zespół Regionalny MAJOWY WIERCH z Kacwina
Zespół Regionalny ZARZECZANKI z Zarzecza
Zespół Regionalny KUMORATKI z Podwilka i Lipnicy Małej
Grupa Obrzędowa KGW ze Słopnic
Grupa Obrzędowa KGW ze Zbludzy
Zespół Regionalny LIPNICZANIE z Lipnicy Wielkiej
Dziecięcy Zespół Regionalny HONIELNIK z Czerwiennego
Zespół Regionalny LASKOWIACY z Laskowej k/Zatora
Zespół Regionalny PAŚWISZCZANKI z Zasola
Zespół Regionalny BRZESZCZANKI z Brzeszcza
Zespół Regionalny JAWISZOWIANKI z Jawiszowic
Amatorski Zespół Teatralny PROWDA z Szaflar
Teatr Ludowy TRADYCJA z Okleśnej
Zespół Regionalny ZIELONY JAWOR z Krempach
Zespół Regionalny PRZECIESZYNIAKI z Przecieszyna
Zespół Regionalny PISARZOWIANIE z Pisarzowej


XXXI PRZEPATRZOWINY TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 2006

Teatr im. Józefa Pitoraka z Bukowiny Tatrzańskiej
Zespół Regionalny BACHLEDÓWKA z Czerwiennego
Zespół Folklorystyczny DULOWIACY z Dulowej
Dziecięcy Zespół Teatralny MAŁO PROWDA z Szaflar
Zespół Regionalny WILCZKOWIANKI z Wilczkowic
Młodzieżowy Zespół Regionalny MAJOWY WIERCH z Kacwina
Zespół Kabaretowy Teatru Ludowego TRADYCJA z Okleśnej
Zespół Regionalny PISARZOWIANIE z Pisarzowej
Zespół Regionalny PAŚWISZCZANIE z Zasola
Zespół Regionalny FRYDMANIANIE z Frydmana
Grupa Obrzędowa KGW ze Szczawy
Grupa Obrzędowa KGW z Męciny
Dziecięca Grupa Regionalna z Michalczowej
Teatr Ludowy KGW z Ryczówka
Zespół Regionalny WATRA z Czarnego Dunajca
Zespół Regionalny PRZECIESZYNIANKi z Przecieszyna
Grupa Obrzędowa KGW ze Słopnic
Dziecięcy Zespół Regionalny HONIELNIK z Czerwiennego
Zespół Regionalny BRZESZCZANKI z Brzeszcz
Zespół KORCZYŃSKA BRAĆ z Korczyna
Ludowy Zespół Śpiewaczy PODLIPIANKI z Podlipia
Zespół Regionalny ŁOBZOWIANIE z Łobzowa
Zespół Regionalny ZARZECZANKI z Zarzecza
Zespół Regionalny LASKOWIACY z Laskowej k. Zatora
Zespół Regionalny JAWISZOWIANKI z Jawiszowic


XXXII PRZEPATRZOWINY TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 2007

Teatr im. Józefa Pitoraka z Bukowiny Tatrzańskiej
Teatru Ludowy TRADYCJA z Okleśnej
Grupa Obrzędowa KGW z Męciny
Amatorski Zespół Teatralny PROWDA z Szaflar
Amatorski Zespół Teatralny z Szalowej
Grupa Teatralno-Kabaretowa TEKA z Osielca
Zespół Teatralny NIECIECZANIE z Niecieczy
Dziecięcy Zespół Regionalny TATRY z Ratułowa
Zespół Regionalny BIAŁODUNAJCANIE z Białego Dunajca
Zespół Regionalny MSZALNICZANIE z Mszalnicy
Zespół Regionalny LIPNICZANIE z Lipnicy Wielkiej k/Korzennej
Teatr Ludowy KGW z Ryczówka
Zespół Regionalny KOWALNIA ze Stróż
Zespół Regionalny OTFINOWIANIE z Otfinowa
Dziecięco-Młodzieżowa Grupa Regionalna SERDOCKI z Podszkla
Zespół Folklorystyczny GWOŹDZIEC z Gwoźdźca
Zespół Regionalny KORONKA z Bobowej
Zespół Regionalny TOMASZOWIANIE z Tomaszowic
Zespół Regionalny PAŚWISZCZANIE z Zasola
Zespół Regionalny PRZECIESZYNIANKI z Przecieszyna
Zespół Regiopnalny TRYBSKIE DZIECI z Trybsza


XXXIII PRZEPATRZOWINY TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 2008 

Amatorski Zespól Teatralny PROWDA z  Szaflar
Amatorski Zespół Teatralny im. F. Macioła ze Skomielnej Białej
Amatorski Zespół Teatralny KLUSZKOWIANIE  z Kluszkowiec
Amatorski Zespół Teatralny przy KGW w Kluszkowcach
Amatorski Zespół Teatralny z Łomnicy Zdroju
Amatorski Zespół Teatralny z Wiśniowej               
Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Regionalny SERDOCKI z Podszkla
Dziecięcy Zespół Regionalny HONIELNIK z Czerwiennego
Dziecięcy Zespół Regionalny MALI BIAŁCANIE z Białki Tatrzańskiej
Grupa  Obrzędowa KGW ze Słopnic
Grupa  Obrzędowa KGW ze Zbludzy
Grupa Obrzędowa KGW z Laskowej     
Grupa Obrzędowa Stowarzyszenia KGW z Męciny
Grupa Teatralna ORAWA z Lipnicy Wielkiej
Grupa Teatralno-Kabaretowa TeKa z Osielca
Ludowy Zespół Śpiewaczy PODLIPIANKI z Podlipia
Tatr Ludowy przy KGW w Ryczówku
Teatr Ludowy TRADYCJA z  Okleśnej
Zespól Regionalny KORONKA z Bobowej
Zespół CZUBROWIACY z Czubrowic
Zespół Folklorystyczno-Śpiewaczy POMORZANY z Olkusza
Zespół Folklorystyczny DULOWIACY z Dulowej
Zespół Folklorystyczny KARNIOWIANIE  z Karniowic
Zespół Folklorystyczny OTFINOWIANIE z Otfinowa
Zespół KTÓRY KOCHAM z Nawojowej
Gminny Zespół Regionalny WATRA z Czarnego Dunajca
Zespół Regionalny BRZESZCZANKI z Brzeszcz 
Zespół Regionalny CZARDASZ z Niedzicy
Zespół Regionalny PRZECIESZYNIANKI z Przecieszyna 
Zespół Śpiewaczy KĄPIELANKI  z Kąpieli Wielkich


XXXIV PRZEPATRZOWINY TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 2009 

Zespół CZUBROWIACY z Czubrowic
Teatr Integracyjny-Kukiełkowy NOWI GOTOWI z Tymbarku
Góralski Zespół SIUMNI z Chochołowa
Ludowy Zespół Śpiewaczy PODLIPIANKI z Podlipia
Grupa Obrzędowa KGW z Laskowej
Teatr Ludowy przy KGW w Ryczówku
Zespół Regionalny PODEGRODZIE z Podegrodzia
Amatorski Zespół Teatralny z Szalowej
Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Regionalny TATRY z Ratułowa
Dziecięcy Zespól Regionalny SERDOCKI z Podszkla
Dziecięcy Zespól Góralski MAŁE REGLE im. J. Jędrola z Poronina
Zespół Regionalny DUNAJEC z Niedzicy
Młodzieżowy Zespół Teatralny PROWDA z Szaflar
Grupa Teatralna Spójrz-My z Rabki
Stowarzyszenie ROTA z Zubrzycy Górnej
Zespól Regionalny BRZESZCZANKI z Brzeszcz
Grupa Obrzędowa KGW Jawiszowianki z Jawiszowic
Zespół Regionalny PRZECIESZYNIANKI z Przecieszyna
Zespół Regionalny PISARZOWIANIE z Pisarzowej
Zespół Regionalny CZARDASZ z Niedzicy
Zespół Folklorystyczny GWOŹDZIEC z Gwoźdźca
Grupa Teatralna ORAWA z Lipnicy Wielkiej 
Dziecięcy Zespół Regionalny HONIELNIK z Czerwiennego
Grupa Obrzędowa KGW z Olszówki
Zespół Śpiewaczy KĄPIELANKI z Kąpieli Wielkich
Teatr Ludowy TRADYCJA z Okleśnej
Grupa Obrzędowo-Kulturalna MIROWIANIE z Mirowa
Zespół Regionalny RUDNIANIE z Rudna
Grupa Obrzędowa KGW z Kamienicy
Grupa Obrzędowa Stowarzyszenia KGW z Męciny
Zespół Obrzędowy NASZA WOLA z Woli Batorskiej
Zespól Regionalny TOPORZANIE z Tenczyna
Grupa Obrzędowa KGW ze Słopnic


XXXV PRZEPATRZOWINY TEATRÓW REGIONALNYCH
CZARNY DUNAJEC 2010

Amatorski Zespół Teatralny im. Fr. Macioła ze Skomielnej Białej (pow. myślenicki)
Młodzieżowy Zespół Teatralny  PROWDA z Szaflar (pow. nowotarski)
Zespół Regionalny OTFINOWIANIE z Otfinowa (pow. tarnowski)
Grupa Obrzędowa KGW z Męciny (pow. limanowski)
Teatr Regionalny KORONKA z Bobowej (pow. gorlicki)
Amatorski Zespół Teatralny NIECIECZANIE z Niecieczy (pow. tarnowski)
Orawska Grupa Teatralna im. Emila Kowalczyka z Lipnicy Wielkiej na Orawie (pow. nowotarski)
Teatr Ludowy TRADYCJA z Okleśnej (pow. chrzanowski)


XXXVI Przepatrzowiny Teatrów Regionalnych Małopolski 
CZARNY DUNAJEC 2011

Młodzieżowy Zespół Teatralny PROWDA z Szaflar (pow. nowotarski) - JAK DOKUCZYĆ WÓJTOWI reż. Dorota Adamczyk
Rodzinno-Środowiskowy Zespół Regionalny NASZ TATA z Babic (pow. chrzanowski) - HANKA ZNAD CHECHŁA reż. Mariusz Kozik
Amatorski Zespół Teatralny z Szalowej (pow. gorlicki) - GWAŁTU CO SIĘ DZIEJE reż.Stanisław Gawlik
Amatorski Zespół Teatralny NIECIECZANIE z Niecieczy (pow. tarnowski) - DZIELNY WOJAK reż. Maria Witkowska
Teatr Ludowy TRADYCJA z Okleśnej  (pow. chrzanowski) - KRĘĆ SIĘ KRĘĆ WRZECIONO… reż. Zbigniew Klatka              

Gościnnie:
Scena Młodych Tarnowskiego Teatru im. L. Solskiego z Tarnowa ILDEFONSJADA czyli niech żyje mistrz! reż. Małgorzata Krzysica


XXXVII Przepatrzowiny Teatrów Regionalnych Małopolski 
CZARNY DUNAJEC 2012

Młodzieżowy Zespół Teatralny PROWDA z Szaflar (pow. nowotarski) - RECEPTA NA ZDROWIE  reż. D. Adamczyk
Amatorski Zespół Teatralny NIECIECZANIE z Niecieczy (pow. tarnowski) – BIAŁE FARTUSZKI reż. M. Witkowska
Zespół Regionalny CZARDASZ z Niedzicy (pow. nowotarski) - WILIJO reż. M. Waniczek
Orawska Grupa Teatralna im. E. Kowalczyka z Lipnicy Wielkiej (pow. nowotarski) - WOLORZE  reż. R. Kowalczyk
Amatorski Zespół Teatralny im. J. Pitoraka z Bukowiny Tatrzańskiej (pow. tatrzański) - ZATRACENIEC  reż. B. Koszarek
Zespołu Regionalnego SPOD KICEK  z Mordarki (pow. limanowski) - ZALYCACKA reż. J. Tokarczyk
Amatorska Grupa Teatralna ze Szczawnicy (pow. nowotarski) - PRAWO PIERWSZEJ NOCY reż. M. Ciesielka
Zespół Folklorystyczny OTFINOWIANIE z Otfinowa (pow. tarnowski) - KULIG  wg. Leona Schillera reż. M. Witkowska 

Gościnnie:
Gminny Zespół Góralski WATRA z Czarnego Dunajca 


CZŁONKOWIE KOMISJI ARTYSTYCZNEJ od 1976 roku:
Włodzimierz BACHLEDA-ŻARSKI, Leon BARBACKI, Adam BARTOSZ, Ewa BĄCZYŃSKA, Henryk CYGANIK, Kamil CYGANIK, Piotr DĄBROWSKI, Ludwik GOŁĄB, 
Andrzej GÓRSZCZYK, Stanisław HNATIK, Jerzy HOJDA, Andrzej HOROSZKIEWICZ, Włodzimierz JASIŃSKI, Irena JUN, Wojciech JUN, Benedykt KAFEL, Małgorzata KOPYCIŃSKA, Krystyna KWAŚNIEWICZ, Ewa MARCINKÓWNA, Krystyna MROCZKOWSKA, Wojciech OLEJNIK, Franciszek PALKA, Barbara PESZAT-KRÓLIKOWSKA, 
Monika RASIEWICZ, Andrzej RÓG, Aleksander SMAGA, Andrzej STARZEC, Józef STASZEL, Ewa STAWOWCZYK, Marta STEBNICKA, Jacek SZCZĘK, Aleksandra SZURMIAK-BOGUCKA, Antoni ŚLEDZIEWSKI, Józef Edmund TITZ, Halina WAŁASZEWSKA, Stanisław ZATŁOKA, Jan ZDZIARSKI, Andrzej ŻUŁAWSKI 

 

Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.