Kalendarium

<< Lipiec 2018 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

MCK SOKÓŁ TV

26. Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych ŚWIĘTO DZIECI GÓR

26. edycja Festiwalu ŚWIĘTO DZIECI GÓR odbędzie się w dniach 22 - 29 lipca 2018 r. w Nowym ...

Odsłon48Zobacz więcej ...
Bajdurek 2018

33. Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK

Odsłon45Zobacz więcej ...
8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków pn. "Człowiek, wiedza, twórcze działanie...".

Odsłon317Zobacz więcej ...
29. edycja Regionalnego Konkursu na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

Do udziału w Konkursie, którego głównym celem jest podtrzymywanie, kultywowanie ludowych ...

Odsłon333Zobacz więcej ...
Tradycja przez Pokolenia - Na Spiszu

TRADYCJA PRZEZ POKOLENIA to zainicjowany w 2013 cykl spotkań w formie ...

Odsłon462Zobacz więcej ...
prowadzenie: Jerzy Świtek (animator kultury)
 
szczegóły - tutaj

godz. 11.30 - 15.00, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

 

szczegóły - tutaj

godz. 9.00 - 11.30, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

 

szczegóły - tutaj

 godz. 12.30 - 14.30, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

 

szczegóły - tutaj

godz. 18.00, sala im. R. Sichrawy, MCK SOKÓŁ

 

szczegóły - tutaj

godz. 11.00 - 15,00, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

 

szczegóły - tutaj

MCK SOKÓŁ

prowadzenie: Jerzy Świtek (animator kultury)

godz. 19.15, Bazylika św. Małgorzaty w Nowym Sączu

WIELKIE FORMATY 

Kristel Aer (Tallinn / Estonia) - recital organowy

Anna Woźniakowska - prowadzenie

 
szczegóły - tutaj

godz. 18.00, Galeria Sztuki BWA JATKI w Nowym Targu

Spotkanie z cyklu MAM WAM COŚ DO POWIEDZENIA

2018, Bukowiańskie Centrum Kultury DOM LUDOWY w Bukowinie Tatrzańskiej

godz. 9.00 - 11.30, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

godz. 12.30 - 14.30, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

godz. 19.15, Bazylika św. Małgorzaty w Nowym Sączu

 

Z ZACHOWANIEM PARYTETU

Grazia Salvatori (Bari / Włochy) - recital organowy

Anna Woźniakowska - prowadzenie

 

szczegóły - tutaj

Rozpoczęcie festiwalu:
godz. 10.30 - msza festiwalowa (Bazylika św. Małgorzaty)
godz. 19.30 - korowód zespołów (ul. Barska – Rynek)
godz. 20.00 - koncert inauguracyjny (Rynek)
godz. 22.00 - pokaz sztucznych ogni (Rynek)
 
szczegóły - tutaj
DZIEŃ UKRAIŃSKO - LACHOWSKI
godz. 11.00 - prezentacja zespołów (Rynek)
godz. 19.00 - koncert główny (hala widowiskowa MOSiR, ul. Nadbrzeżna 34)
 
szczegóły - tutaj

godz. 18.00 - 21.00, plac przed Halą MOSiR, ul. Nadbrzeżna 34

Kiermasz twórczości ludowej i rękodzieła artystycznego

 

szczegóły - tutaj

Nowy Sącz 

DZIEŃ ESTOŃSKO - SPISKI

godz. 11.00 - prezentacja zespołów (Rynek)

godz. 19.00 - koncert główny (hala widowiskowa MOSiR, ul. Nadbrzeżna 34)

 
szczegóły - tutaj

Nowy Sącz

DZIEŃ BUŁGARSKO - PODHALAŃSKI

godz. 11.00 - prezentacja zespołów (Rynek)

godz. 19.00 - koncert główny (hala widowiskowa MOSiR, ul. Nadbrzeżna 34)

 
szczegóły - tutaj

godz. 19.00, Deptak w Krynicy-Zdroju

WYSTĘPY ZESPOŁÓW NA ESTRADZIE PLENEROWEJ

 

szczegóły - tutaj

Nowy Sącz

DZIEŃ GRUZIŃSKO - KRAKOWSKI

godz. 11.00 - prezentacja zespołów (Rynek)

godz. 19.00 - koncert główny (hala widowiskowa MOSiR, ul. Nadbrzeżna 34)

 

szczegóły - tutaj

godz. 12.00 - 14.00, MCK SOKÓŁ 

"Na ludowo… kolorowo!" - warsztaty etnodizajnu

 

szczegóły - tutaj

Nowy Sącz

DZIEŃ CZESKO - POGÓRZAŃSKI

godz. 11.00 - prezentacja zespołów (Rynek)

godz. 19.00 - koncert główny (hala widowiskowa MOSiR, ul. Nadbrzeżna 34)

 

szczegóły - tutaj

 godz. 17.00, Rynek w Bieczu

 WYSTĘPY ZESPOŁÓW NA ESTRADZIE PLENEROWEJ

 

szczegóły - tutaj

Nowy Sącz 

DZIEŃ TAJLANDZKO - SŁOWACKO - ŻYWIECKI

godz. 11.00 - prezentacja zespołów (Rynek)

godz. 19.00 - koncert główny (hala widowiskowa MOSiR, ul. Nadbrzeżna 34)

 

szczegóły - tutaj

godz. 18.00, Amfiteatr „Pod Wierzbą” w Krościenku 

WYSTĘPY ZESPOŁÓW NA ESTRADZIE PLENEROWEJ

 

szczegóły - tutaj

godz. 18.00, Amfiteatr „Zapopradzie” w Muszynie 

WYSTĘPY ZESPOŁÓW NA ESTRADZIE PLENEROWEJ

 

szczegóły - tutaj

godz. 19.00, scena letnia w Gródku n/Dunajcem

WYSTĘPY ZESPOŁÓW NA ESTRADZIE PLENEROWEJ

 

szczegóły - tutaj

Zakończenie festiwalu

godz. 11.00 - msza festiwalowa (Bazylika św. Małgorzaty)

godz. 12.00 - pożegnanie miasta (Rynek)

godz. 19.00 - koncert finałowy (hala widowiskowa MOSiR, ul. Nadbrzeżna 34)

 

szczegóły - tutaj

[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.