Kalendarium

<< Listopad 2017 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

MCK SOKÓŁ TV

MY, MAŁOPOLANIE
MY, MAŁOPOLANIE - koncert laureatów 40. Małopolskiego Festiwalu ...
Odsłon53Zobacz więcej ...
III Kongres Kultury Regionów

III Kongres Kultury Regionów

NOWORODAK, czyli transmisyjna płodność dziedzictwa ...
Odsłon682Zobacz więcej ...
Karpaty OFFer 2017

IX Międzynarodowy Multimedialny Festiwal Sztuki - Małopolska Karpaty OFFer

Odsłon369Zobacz więcej ...
Konferencja prasowa

Konferencja prasowa przed koncertem Szczawnickiego Chóru Kameralnego

Odsłon370Zobacz więcej ...
Święto Dzieci Gór 2017

25. Święto Dzieci Gór (18 filmów)

Odsłon608Zobacz więcej ...

godz. 9.00 - 13.00, sala edukacyjna, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ 

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

godz. 9.00 - 13.00, sala im. S. Flisa, MCK

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

godz. 16.00, sala edukacyjna, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

szczegóły

sala im. L. Lipińskiego, MCK SOKÓŁ 

szczegóły

sala edukacyjna, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

szczegóły

godz. 9.00 - 13.00, sala edukacyjna, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ 
Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

 godz. 9.00 - 13.00, sala im. S. Flisa, MCK SOKÓŁ 

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

godz. 10.00 - 12.00, Galeria Sztuki BWA JATKI w Nowym Targu

warsztaty inspirowane wystawą pt: PODRÓŻE W CZASIE I PRZESTRZENI

prowadzenie: Bernadetta Wijas i Anna Dziubas

Galeria SOKÓŁ

towarzyszy  25. edycji Międzynarodowego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych ŚWIĘTO DZIECI GÓR

godz. 9.00 - 15.00, sala edukacyjna, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

 

godz. 9.00 - 13.00, sala im. S. Flisa, MCK SOKÓŁ 

Warsztaty dla grup zorganizowanych.

szczegóły

godz. 8.30  i 11.00, sala im. L. Lipińskiego, MCK SOKÓŁ 

szczegóły

godz. 9.00 - 13.00, sala im. R. Sichrawy, MCK SOKÓŁ 

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

godz. 8.30 i 11.00, sala im. L. Lipińskiego i 10.00, sala im. D. Szaflarskiej, MCK SOKÓŁ

szczegóły

godz. 9.00 - 11.00, sala im. S. Flisa, MCK SOKÓŁ

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

godz. 9.00 - 15.00, sala edukacyjna, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

godz. 8.30, sala im. L. Lipińskiego, MCK SOKÓŁ

szczegóły

godz. 11.00, sala im. L. Lipińskiego, MCK SOKÓŁ 

szczegóły

godz. 11.00, sala im. B. Barbackiego, MCK SOKÓŁ 

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

godz. 9.00 - 13.00, sala im. S. Flisa, MCK SOKÓŁ

Warsztaty dla grup zorganizowanych

godz. 9.00 - 13.00, sala im. R. Sichrawy, MCK SOKÓŁ

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

godz. 9.00 - 13.00, sala im. S. Flisa, MCK SOKÓŁ

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

godz. 15.00, Regionalne Centrum Kulturalno - Biblioteczne w Brzesku

Prowadzenie: Jacek Milczanowski

godz. 16.00, sala edukacyjna, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

szczegóły

godz. 19.00, sala im. L. Lipińskiego, MCK SOKÓŁ

retransmisja w ramach cyklu TRANS-OPERA

szczegóły

godz. 9.00 - 13.00, sala im. S. Flisa, MCK SOKÓŁ

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

 godz. 16.00 - 24.00, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ,Sądecka Mała Galeria, Teatr Nowy

godz. 18.00, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

Artyści: Sylwester Ambroziak, Antoni Grabowski, Ewa Harsdorf, Piotr Józefowicz, Jan Kucz, Stanisław Kulon, Grzegorz Majchrowski, Katarzyna Szarek, Ryszard Woźniak Czas trwania wystawy: 9 czerwca - 23 lipca 2017

godz. 18.00, Galeria Sztuki BWA JATKI w Nowym Targu

Wystawa trwa do 28 czerwca

Artyści: Sylwester Ambroziak, Antoni Grabowski, Ewa Harsdorf, Piotr Józefowicz, Jan Kucz, Stanisław Kulon, Grzegorz Majchrowski, Katarzyna Szarek, Ryszard Woźniak

Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

godz. 10.00, sala edukacyjna, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

eliminacje powiatowe dla p. suskiego Organizator: Gminny Ośrodek Kultury, Promocji i Sportu w Jordanowie
Toporzysko  (gmina Jordanów) 

eliminacje powiatowe dla p. limanowskiego Organizator: Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Laskowej
Laskowa

godz. 9.00 - 15.00, sala edukacyjna, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

sala im. L. Lipińskiego, MCK SOKÓŁ
finał wojewódzki

godz. 18.00, sala im. D. Szaflarskiej, MCK SOKÓŁ

slajdowisko: Arek Ziemba

szczegóły

[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.