Kalendarium

<< Lipiec 2017 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

MCK SOKÓŁ TV

Święto Dzieci Gór 2017 - spot

 Spot promujący 25. Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych ŚWIĘTO ...

Odsłon70Zobacz więcej ...
'Tradycyjne zabawki i zabawy dziecięce' - wernisaż

 Wystawa towarzyszy jubileuszowemu 25. Międzynarodowemu Festiwalowi Dziecięcych Zespołów ...

Odsłon51Zobacz więcej ...
SuperSam

Dokumentacja wystawy "SuperSam", która była czynna w Galerii Sztuki Współczesnej ...

Odsłon113Zobacz więcej ...
XVII Międzynarodowy Konkurs Sztuki Wokalnej im. Ady Sari

 XVII Międzynarodowy Konkurs Sztuki Wokalnej im. Ady Sari (6 filmów).

Odsłon98Zobacz więcej ...
Wywiad z Krystyną Jandą

Wywiad z Krystyną Jandą na zakończenie XIX Międzynarodowego Festiwalu im. Ady Sari

Odsłon245Zobacz więcej ...

godz. 9.00 - 13.00, sala edukacyjna, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ 

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

godz. 9.00 - 13.00, sala im. S. Flisa, MCK

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

godz. 16.00, sala edukacyjna, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

szczegóły

sala im. L. Lipińskiego, MCK SOKÓŁ 

szczegóły

sala edukacyjna, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

szczegóły

godz. 9.00 - 13.00, sala edukacyjna, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ 
Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

 godz. 9.00 - 13.00, sala im. S. Flisa, MCK SOKÓŁ 

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

godz. 10.00 - 12.00, Galeria Sztuki BWA JATKI w Nowym Targu

warsztaty inspirowane wystawą pt: PODRÓŻE W CZASIE I PRZESTRZENI

prowadzenie: Bernadetta Wijas i Anna Dziubas

Galeria SOKÓŁ

towarzyszy  25. edycji Międzynarodowego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych ŚWIĘTO DZIECI GÓR

godz. 9.00 - 15.00, sala edukacyjna, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

 

godz. 9.00 - 13.00, sala im. S. Flisa, MCK SOKÓŁ 

Warsztaty dla grup zorganizowanych.

szczegóły

godz. 8.30  i 11.00, sala im. L. Lipińskiego, MCK SOKÓŁ 

szczegóły

godz. 9.00 - 13.00, sala im. R. Sichrawy, MCK SOKÓŁ 

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

godz. 8.30 i 11.00, sala im. L. Lipińskiego i 10.00, sala im. D. Szaflarskiej, MCK SOKÓŁ

szczegóły

godz. 9.00 - 11.00, sala im. S. Flisa, MCK SOKÓŁ

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

godz. 9.00 - 15.00, sala edukacyjna, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

godz. 8.30, sala im. L. Lipińskiego, MCK SOKÓŁ

szczegóły

godz. 11.00, sala im. L. Lipińskiego, MCK SOKÓŁ 

szczegóły

godz. 11.00, sala im. B. Barbackiego, MCK SOKÓŁ 

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

godz. 9.00 - 13.00, sala im. S. Flisa, MCK SOKÓŁ

Warsztaty dla grup zorganizowanych

godz. 9.00 - 13.00, sala im. R. Sichrawy, MCK SOKÓŁ

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

godz. 9.00 - 13.00, sala im. S. Flisa, MCK SOKÓŁ

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

godz. 15.00, Regionalne Centrum Kulturalno - Biblioteczne w Brzesku

Prowadzenie: Jacek Milczanowski

godz. 16.00, sala edukacyjna, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

szczegóły

godz. 19.00, sala im. L. Lipińskiego, MCK SOKÓŁ

retransmisja w ramach cyklu TRANS-OPERA

szczegóły

godz. 9.00 - 13.00, sala im. S. Flisa, MCK SOKÓŁ

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

 godz. 16.00 - 24.00, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ,Sądecka Mała Galeria, Teatr Nowy

godz. 18.00, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

Artyści: Sylwester Ambroziak, Antoni Grabowski, Ewa Harsdorf, Piotr Józefowicz, Jan Kucz, Stanisław Kulon, Grzegorz Majchrowski, Katarzyna Szarek, Ryszard Woźniak Czas trwania wystawy: 9 czerwca - 23 lipca 2017

godz. 18.00, Galeria Sztuki BWA JATKI w Nowym Targu

Wystawa trwa do 28 czerwca

Artyści: Sylwester Ambroziak, Antoni Grabowski, Ewa Harsdorf, Piotr Józefowicz, Jan Kucz, Stanisław Kulon, Grzegorz Majchrowski, Katarzyna Szarek, Ryszard Woźniak

Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

godz. 10.00, sala edukacyjna, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

eliminacje powiatowe dla p. suskiego Organizator: Gminny Ośrodek Kultury, Promocji i Sportu w Jordanowie
Toporzysko  (gmina Jordanów) 

eliminacje powiatowe dla p. limanowskiego Organizator: Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Laskowej
Laskowa

godz. 9.00 - 15.00, sala edukacyjna, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

Warsztaty dla grup zorganizowanych

szczegóły

sala im. L. Lipińskiego, MCK SOKÓŁ
finał wojewódzki

godz. 18.00, sala im. D. Szaflarskiej, MCK SOKÓŁ

slajdowisko: Arek Ziemba

szczegóły

[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.