Kalendarium

<< Październik 2018 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

MCK SOKÓŁ TV

IV Kongres Kultury Regionów

IV Kongres Kultury Regionów - zwiastun

Odsłon126Zobacz więcej ...
8. Festiwal KinoJazda 2018 - relacja

8. Festiwal KinoJazda 2018 - relacja

Odsłon38Zobacz więcej ...
Koncerty Wolności - relacja

9 września w pięciu miejscowościach Małopolski: Brzesku, Dobczycach, ...

Odsłon81Zobacz więcej ...
IV Zjazd Karpacki

IV ZJAZD KARPACKI w 80. rocznicę Święta Gór w Nowym Sączu - wydarzenie ...

Odsłon192Zobacz więcej ...
5 edycja Studium Kapelmistrzowskiego - egzamin

Zainaugurowaną we wrześniu 2016 roku 5 edycję Studium Kapelmistrzowskiego ukończyło 23 absolwentów, ...

Odsłon96Zobacz więcej ...

Eliminacje powiatowe dla p. gorlickiego i nowosądeckiego.
Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Uściu Gorlickim.

szczegóły

Eliminacje powiatowe dla p. dąbrowskiego i tarnowskiego.

Organizator: Ośrodek Kultury w Ryglicach.
szczegóły

Eliminacje dla powiatu suskiego.
Miejski Ośrodek Kultury ZAMEK w Suchej Beskidzkiej
szczegóły

 

godz. 12.00-13.00
Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ
szczegóły
 

godz. 17.00-18.30
Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ
szczegóły

Eliminacje dla miasta Krakowa i powiatu krakowskiego.
Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie
szczegóły

godz. 12.00-13.00, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ
szczegóły

godz. 17.00-18.30, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ
szczegóły

Eliminacje dla powiatu myślenickiego.
Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu w Myślenicach

szczegóły

Eliminacje dla miasta Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego.
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu
szczegóły

godz. 16.00 - 18.00, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ
szczegóły
 

godz. 12.00 - 13.00, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ
szczegóły

godz. 17.00 - 18.30, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ
szczegóły

Regionalne Centrum Kulturalno-Biblioteczne im. Jana Pawła II w Brzesku
szczegóły

Eliminacje dla powiatów oświęcimskiego i wadowickiego.
Dom Kultury w Kętach
szczegóły

godz. 12.00 - 13.00, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ
szczegóły

godz. 17.00 - 18.30, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ
szczegóły

Eliminacje dla powiatu gorlickiego.
Gorlickie Centrum Kultury w Gorlicach
szczegóły

godz. 16.00 - 18.00, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ
szczegóły

Eliminacje powiatowe dla p. nowotarskiego i tatrzańskiego.
Organizator: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
szczegóły

Eliminacje powiatowe dla p. oświęcimskiego i wadowickiego.
Organizator: Gminne Centrum Kultury w Polance Wielkiej
szczegóły

godz. 12.00 - 13.00, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ
szczegóły

godz. 17.00 - 18.30, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ
szczegóły

MCK SOKÓŁ
Wstęp: Karol Szafraniec
szczregóły

godz. 12.00 - 13.00, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ
szczegóły

godz. 17.00 - 18.30, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ
szczegóły

godz. 16.00 - 18.00, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ
szczegóły

start: godz. 18.00, seans: godz. 18.45, MCK SOKÓŁ
szczegóły

KRAKOWSKI WIANEK - Przegląd Zespołów Regionalnych, Kapel, Instrumentalistów, Grup Śpiewaczych  i Śpiewaków Ludowych im. Jędrzeja Cierniaka

Organizator: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu - Biuro Organizacyjne w Tarnowie, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Szczurowej
Park Kępińskich w Szczurowej
szczegóły

Eliminacje powiatowe dla p. brzeskiego i bocheńskiego.
Organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Wiśniczu
szczegóły

godz. 12.00 - 13.00, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ
szczegóły

godz. 17.00-18.30, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ
szczegóły

[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.