Kalendarium

<< Październik 2018 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

MCK SOKÓŁ TV

IV Kongres Kultury Regionów

IV Kongres Kultury Regionów - zwiastun

Odsłon148Zobacz więcej ...
8. Festiwal KinoJazda 2018 - relacja

8. Festiwal KinoJazda 2018 - relacja

Odsłon41Zobacz więcej ...
Koncerty Wolności - relacja

9 września w pięciu miejscowościach Małopolski: Brzesku, Dobczycach, ...

Odsłon86Zobacz więcej ...
IV Zjazd Karpacki

IV ZJAZD KARPACKI w 80. rocznicę Święta Gór w Nowym Sączu - wydarzenie ...

Odsłon199Zobacz więcej ...
5 edycja Studium Kapelmistrzowskiego - egzamin

Zainaugurowaną we wrześniu 2016 roku 5 edycję Studium Kapelmistrzowskiego ukończyło 23 absolwentów, ...

Odsłon98Zobacz więcej ...

Wykaz uczestników finału od 2015

 


2015
 
ARLEKIN z Zespołu Szkół w Osielcu
BAJDURKI z Domu Kultury w Kętach
BEZIMIENNI z Zespołu Szkół Samorządowych nr 3 w Limanowej
CUDOKI-SZUROKI z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu
Grupa teatralna AKTONAUCI oraz Formacja choreograficzna KOLORY - grupa PURPLE z Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
Grupa teatralna działająca przy Domu Kultury w Wolbromiu
Grupa Teatralna uczniów klas młodszych ze Szkoły Podstawowej w Odrowążu
Klasa II B ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Trzebini
KOLIBA przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Orawce
Kółko teatralne ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wolbromiu
MAŁY KRACH ze Szkoły Podstawowej w Radgoszczy - Filia Małec
MINI JERZYKI z Zespołu Szkół Społecznych nr 1 - Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Krakowie
MISZMASZ z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzesku
ORZESZEK z Gorlickiego Centrum Kultury
PAUZA z Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach we współpracy ze Szkołą Podstawową w Krygu
SŁONECZNE WZGÓRZE z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Zelkowie
STONOGA z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzesku
SUFLEREK z Zespołu Szkół w Mętkowie
Teatr FANTAZJA & SCENA APOLLO ze Szkoły Podstawowej im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach
Teatr im. Ks. Kardynała Karola Wojtyły z Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu
Teatr Krótkich Opowieści z Wiejskiego Domu Kultury w Głogoczowie
Teatr Ruchu MINI FORMA z Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie
WYJĄTEK Mówiątek Śpiewątek ze Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie
Zespół Teatralny z Gimnazjum we Frydmanie
 
Laureaci Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki w Żabnie:
GALIMATIAS ze Szkoły Podstawowej w Żabnie
TUPTUSIE (grupa średnia) ze Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Teatralnych w Tarnowie

 

2016
 
BAJDURKI z Domu Kultury w Kętach
BAJKOLUDKI ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego w  Odrowążu Podhalańskim
BOCHENEK z Miejskiego Domu Kultury w Bochni
CHICHOTEK ze Szkoły Podstawowej nr 2 w  Miechowie
Dziecięce Studio Teatralne WYJĄTEK Mówiątek Śpiewątek ze Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie
ENTUZJAŚCI MELPOMENY z Gimnazjum im. Księcia kard. Adama Stefana Sapiehy w Bysinie
FIKU-MIKU ze Szkoły Podstawowej w Rąbkowej
GALIMATIAS (gr. starsza) z Gminnego Centrum Kultury w  Żabnie
ISKIERECZKA z Gimnazjum nr 11 im. A. Mickiewicza w Nowym Sączu
JEDYNKA z Gimnazjum nr 1 im. Jana III Sobieskiego w  Libiążu
KLEKS z Gminnego Zespołu Szkół w Iwanowicach
MAŁY PRETEKST z Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Mszanie Dolnej
MASKA ze Szkoły Podstawowej w Jachówce
ORZESZEK z Gorlickiego Centrum Kultury w  Gorlicach
PAUZA z Młodzieżowego Domu Kultury w  Gorlicach (we współpracy z ZS w Krygu)
PESTKA z Młodzieżowego Domu Kultury na Al. 29 Listopada 102 w Krakowie
PRACOWNIA KATA z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w  Bieczu
PROMYCZKI z Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Duszy Chrystusa Pana w Krakowie
TEATR IM. KS. KARDYNAŁA KAROLA WOJTYŁY z  Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu w Myślenicach
URSA ze Szkoły Podstawowej w Suchorabie
 
Laureat 31. Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki w  Żabnie:
GALIMATIAS ze Szkoły Podstawowej w Żabnie

 

2017

 

ANDEGAWENI ze Szkoły Podstawowej w Bieńkówce

BAJDURKI z Domu Kultury w Kętach

BAJKA z Zespołu Szkół Publicznych w Radziszowie

FABRYKA TEATRU P-G z Zespołu Przedszkolno-Szkolno-Gimnazjalnego oraz Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku

FIGIELEK z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej w Krakowie

GAGATKI ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Staniątkach

GALIMATIAS ze Szkoły Podstawowej w Żabnie

GRUPA PROJEKT TEATR z Miejskiego Ośrodka Kultury w Mszanie Dolnej

Grupa Teatralna Domu Kultury w Wolbromiu

HYDRA z Zespołu Szkół im. Stanisława Konarskiego w Starej Wsi II

JEDYNKA z Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach

JEDYNKA z Gimnazjum nr 1 w Libiążu

KAGAMI MAŁE ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Tarnowie

KROKUSY ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Podszklu

KWADRAT z Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach

MINI JERZYKI z Zespołu Szkół Społecznych nr 1 w Krakowie

MOCNI z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu

POD WYRWIKOSZEM z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu

SMART z Gorlickiego Centrum Kultury w Gorlicach

SOLI DEO z Gimnazjum im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Tokarni

TEATR IM. KS. KARDYNAŁA KAROLA WOJTYŁY z Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu w Myślenicach

TEATR MASKARADA z Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu

TRZYNASTKA ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego w Odrowążu

WESOŁA GROMADKA ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego w Odrowążu

WYJŚCIE AWARYJNE z Zespołu-Szkolno Przedszkolnego w Strzeszynie

 

Laureaci 32. Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki w  Żabnie:

LALKARZE ze Spytkowic, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

TEATR TUPTUSIE – grupa młodsza ze Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Teatralnych w Tarnowie

 

 

2018

 

BAJDURKI z Domu Kultury w Kętach
BAJTEK z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Limanowej
DUSZKI z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. ks. Franciszka Blachnickiego w Nowym Sączu
Dziecięce Studio Teatralne WYJĄTEK MÓWIĄTEK ŚPIEWĄTEK ze Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie
ENTUZJAŚCI MELPOMENY ze Szkoły Podstawowej im. Księcia Kardynała Adama Stefana Sapiehy w Bysinie
GRUPA PANI VIOLI ze Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Władysława Broniewskiego w Trzebini
HYDRA ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Starej Wsi
I TO I OWO z Centrum Kultury w Gnojniku – świetlica w Lewniowej
JEDYNKA ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Libiążu
KAGAMI MAŁE ze Szkoły Podstawowej Nr 8 w Tarnowie
KANTYCZKI z Miejskiego Zespołu Szkół Nr 3 w Gorlicach
KRASNOLUDKI z Przedszkola Nr 2 w Myślenicach – Zespół Placówek Oświatowych Nr 1
KWADRAT z Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach
LALKARZE ze Spytkowic – Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
LEKCJE TEATRU KL. 4 z Zespołu Placówek Oświatowych „Scherzo” w Krakowie
NIZIOŁKI ze Szkoły Podstawowej im. Edwarda Kleszczyńskiego w Radziemicach
PORTASIE ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego w Gdowie
SAMI SWOI ze Szkoły Podstawowej im. Józefa Bieńka w Librantowej
Sekcja Teatralna działająca przy Domu Kultury w Wolbromiu
Szkolny Teatr SZPILA z Integracyjnej Szkoły Podstawowej w Radwanowicach
Teatr Małych Form ARLEKIN ze Szkoły Podstawowej im. Karola Szymanowskiego w Osielcu
TRZYNASTKA ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego w Odrowążu
 
Laureaci 33. Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki w Żabnie:
GALIMATIAS ze Szkoły Podstawowej w Żabnie

LALKARZE ze Spytkowic – Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.