Kalendarium

<< Sierpień 2018 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

MCK SOKÓŁ TV

8. Festiwal KinoJazda

W dniach 24 - 28 września 2018 zapraszamy do kina SOKÓŁ  ...

Odsłon28Zobacz więcej ...
X Małopolska Karpaty OFFer - okrągłe święto karpackiej kultury

 Spot promujący X edycję Międzynarodowego Multimedialnego Festiwalu Sztuki Małopolska - Karpaty ...

Odsłon36Zobacz więcej ...
26. Święto Dzieci Gór - koncerty

Materiał zarejestrowany podczas festiwalu obejmuje koncert inauguracyjny, koncerty główne ...

Odsłon121Zobacz więcej ...
Święto Dzieci Gór w Telewizji Małopolska

Pół tysiąca dzieci z różnych krajów świata. Wspólne śpiewy, zabawy ...

Odsłon102Zobacz więcej ...
W Nowym Sączu trwa Święto Dzieci Gór | TVP Kraków

Święto Dzieci Gór w TVP 3 Kraków.

Odsłon90Zobacz więcej ...

Wykaz uczestników finału od 1995 do 2014

1995 

Grupa Teatralna UMPLE - TUMPLE ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Gorlicach
Teatr VERBO ze Szkoły Podstawowej w Pasierbcu
Teatrzyk CUDACZEK ze Szkoły Podstawowej w Hałuszowej
Teatr PLUS ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce
TEATR UŚMIECHU ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Nowym Sączu
Teatrzyk ISKIERECZKA ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Sączu
 
1996

Teatr BRZDĄC z Kluszkowiec
Teatr BAJKA z Gliczarowa Dolnego
Teatr UŚMIECH ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Białym Dunajcu
Teatr JUNIOR z Rabki
Teatr FUKS z Zakopanego
Zespół Teatralny ze Szkoły Podstawowej w Laskowej
Teatr ORZESZEK z Gorlickiego Centrum Kultury
Teatr PROMYCZEK z Gorlickiego Centrum Kultury
Teatr OK z Gminy Gorlice-Dominikowice
Teatr Muzyczny MAJA ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Sączu
Teatrzyk Kukiełkowy z Piwnicznej
SUPER BIS z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu
KOŁKI z Gminnego Ośrodka Kultury w Nawojowej
UDUCHOWIENI KOLEJARZE z Zasadniczej Szkoły Zawodowej PKP w Nowym Sączu
Teatr SZKOLNE JAJO ze Szkoły Podstawowej w Paszynie
Teatr ISKIERECZKA ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Sączu 
 

1997 

Teatr Muzyczny MAJA ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego
w Nowym Sączu
Teatr MARCINEK ze Szkoły Podstawowej w Marcinkowicach
Teatr ŻACZEK z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piwnicznej
Teatrzyk ze Szkoły Podstawowej nr 17 w Nowym Sączu
Teatr ISKIERKA ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Sączu
Warsztaty Terapii Zajęciowej PHPU IMA w Nowym Sączu
Zespół Teatralny ze Szkoły Podstawowej w Jadamwoli
Teatr ORZESZEK ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gorlicach
Teatr ze Szkoły Podstawowej w Krużlowej Wyżnej
Gorlicka Grupa Teatralna PROMIEŃ
Teatr BRZDĄC ze Szkoły Podstawowej w Kluszkowcach
Kabaret NICPONIE ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Limanowej
Teatr ARLEKIN z Rabki
Teatr UŚMIECH ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Białym Dunajcu
Studio Teatralne z Nowego Targu
  

1998

 
Grupa Teatralna MAŁOLATY z Krużlowej Niżnej

TEATRZYK SPOD ŁAWKI z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Gorlicach
Grupa Teatralna ze Szkoły Podstawowej w Bobowej
Teatr MASKA z Gorlickiego Centrum Kultury
Teatr UŚMIECH ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Białym Dunajcu
Teatr BRZDĄC ze Szkoły Podstawowej w Kluszkowcach
Warsztaty Teatralne ze Szkoły Podstawowej w Stasikówce
Teatrzyk ŚWIETLIKI ze Szkoły Podstawowej w Skomielnej Białej
Teatr BIEDRONECZKA z Miejskiego Ośrodka Kultury w Rabce
Teatr Muzyczny MAJA ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Nowym Sączu
Teatrzyk DRZAZGA ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Nowym Sączu
Dziecięcy Teatrzyk BASZTA z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Muszynie
Teatr OLSZANKI ze Szkoły Podstawowej w Olszanie
Teatr ISKIERECZKA ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Sączu
Teatr ZIELONA PÓŁNUTKA ze Szkoły Podstawowej w Piątkowej
 
1999 

Zespół BIEDRONECZKA z Miejskiego Ośrodka Kultury w Rabce
Zespół Teatralny ŚNIEŻKA ze Szkoły Podstawowej w Ratułowie
Zespół BRZDĄCE z Młodzieżowego Centrum Kultury „Jutrzenka” w Zakopanem
Zespół ŁUKOWIACZEK z Łukowicy
Zespół PROSCENIUM z Libuszy
Zespół PROMIEŃ 2 z Gorlickiego Centrum Kultury
Zespół PRAKSA z Gorlickiego Centrum Kultury
Teatr Muzyczny MAJA ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Nowym Sączu
Teatrzyk Lalkowy ŻACZEK z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Piwnicznej
Teatrzyk UŚMIECHU ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Nowym Sączu
Zespół Teatralny ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Sączu
Zespół MŁODZIKI ze Szkoły Podstawowej w Olszanie
Zespół Teatralno-Taneczny KOŁKI z Nawojowej
SCENA M Kolejowego Stowarzyszenia Animatorów Kultury w Nowym Sączu
 
laureaci Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki w Żabnie:
Dziecięcy Zespół Teatralny SKRZAT z Gminnego Ośrodka Kultury w Szczucinie
Zespół Teatralny KRECIK ze Szkoły Podstawowej w Joninach
Zespół TUPTUSIE ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Tarnowie
  

2000 

Grupa Teatralna GNIAZDO ze Świetlicy Socjoterapeutycznej w Bieczu
Grupa Teatralna ze Szkoły Podstawowej przy GCK
Teatr Dzieci Głuchych ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Sączu
Teatrzyk ISKIERECZKA gr. III ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Sączu
Warsztaty Teatralne gr. I ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Sączu
Warsztaty Teatralne gr. II ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Sączu
Teatr UŚMIECHU ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Nowym Sączu
Teatr MATEUSZ ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Nowym Sączu
Zespół Teatralny ORLĘTA SZESNASTKI ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Nowym Sączu
Teatrzyk SKRZAT z Olszany
Teatr FIGIELEK z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Muszynie
Grupa Teatralna KOŁKI z Gminnego Ośrodka Kultury w Nawojowej
Teatrzyk STOKROTKA ze Szkoły Podstawowej w Krużlowej
Zespół Teatralny ze Szkoły Podstawowej w Załucznem
Kabaret MAŁOLAT z Gimnazjum nr 1 w Rabce
 
laureaci Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki w Żabnie
Teatrzyk Lalkowy TUPTUSIE ze Stowarzyszenia Inicjatyw Teatralnych w Tarnowie
Zespół Teatralny WESOŁA GROMADKA ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Tarnowie
Teatrzyk IGRASZKA z Miejskiego Ośrodka Kultury w Bochni
 
laureat Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych MASKA w Tarnowie:
Teatrzyk IGRASZKA z Miejskiego Ośrodka Kultury w Bochni
  

2001

Teatrzyk KLASA 5 a ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Sączu
Teatr Muzyczny MAJA ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Nowym Sączu
Teatrzyk MASKARADA z Zespołu Szkół w Wielogłowach
Teatrzyk HELENKI z Zespołu Szkół w Chełmcu
Teatrzyk SKRZATY ze Szkoły Podstawowej w Olszanie
Teatrzyk z Gimnazjum w Załucznem
Teatrzyk TRZYNASTKA ze Szkoły Podstawowej w Odrowążu Podhalańskim
Zespół Teatralny MALI WIERCHOWIANIE z Bukowiny Tatrzańskiej
Teatrzyk MALI UJANOWICZANIE ze Szkoły Podstawowej w Ujanowicach
Zespół Teatralny GIMNAZJALNE DRABY z Gimnazjum Publicznego w Sadku-Kostrzy
Teatrzyk BAJKOWE BRACTWO ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Bieczu
Grupa Teatralna GNIAZDO ze Świetlicy Socjoterapeutycznej w Bieczu
Teatrzyk TRZPIOTY z Gorlickiego Centrum Kultury
Teatrzyk RÓŻANE DZIEWCZYNY z Gorlickiego Centrum Kultury
Teatr Klasy 5 a ze Szkoły Podstawowej w Kleczy Dolnej
Teatr JEDYNKI z Gimnazjum nr 1 w Wadowicach
laureat Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki w Żabnie:
Zespół Teatralny WESOŁA GROMADKA ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Tarnowie
 
laureat Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych MASKA w Tarnowie:
Zespół Teatralny GALIMATIAS ze Szkoły Podstawowej w Żabnie
  

2002

 
Teatr SCENA M z Domu Kultury Kolejarza w Nowym Sączu

Teatr RYTM ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Sączu
Teatrzyk DRZAZGA ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Nowym Sączu
Teatrzyk PRZYJACIELE EKOLUDKA ze Szkoły Podstawowej w Żbikowicach
Teatrzyk MARCINEK ze Szkoły Podstawowej w Marcinkowicach
Teatrzyk BĄBELEK z Gorlickiego Centrum Kultury
Grupa Teatralna ze Świetlicy Socjoterapeutycznej GNIAZDO w Bieczu
Teatr BAJKA z Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowicy
Teatr CZAMIKI ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Męcinie
Teatr AWARIA z Gimnazjum w Rabce
Teatr DZIKUSY z Miejskiego Ośrodka Kultury w Rabce
Teatr BEZ NAZWY z Gimnazjum w Załucznem
Zespół Teatralny Gimnazjum w Maniowach
Teatr TRZYNASTKA ze Szkoły Podstawowej w Odrowążu Podhalańskim
Zespół Teatralny ze Szkoły Podstawowej w Toporzysku
Teatr Małych Form MINIBE ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Andrychowie
Teatrzyk GROSZKI ze Szkoły Podstawowej nr 1 W Wadowicach
 
laureat Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki w Żabnie:
Teatr RAZ-DWA-TRZY z Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach
 
laureat Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych MASKA w Tarnowie:
Zespół Teatralny SKRZAT z Samorządowego Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie
  

2003

Teatr ISKIERECZKA gr. I ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Sączu
Teatr ISKIERECZKA gr. II ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Sączu
Teatr TRZY ŚWINKI z Zespołu Szkół w Lipnicy Wielkiej
Teatr 4 x M z Zespołu Szkół w Lipnicy Wielkiej
Teatr CUDOKI SZUROKI z Domu Kultury Kolejarza w Nowym Sączu
Teatr TRZPIOTY z Gorlickiego Centrum Kultury
Zespół TEATRALNE CO NIECO z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Korczynie
Teatr BAJKA z Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowicy
Teatr CZAMIKI ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Męcinie
Teatr BEZ NAZWY z Gimnazjum w Załucznem
Teatr TRZYNASTKA ze Szkoły Podstawowej w Odrowążu Podhalańskim
Teatr DZIKUSY z Miejskiego Ośrodka Kultury w Rabce
Zespół Teatralny Gimnazjum w Maniowach
Zespół Teatralny CHICHOTEK ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Miechowie
Zespół Teatralny z Gimnazjum w Książu Wielkim
Teatr KLASA TEATRALNA z Gimnazjum w Kluczach
Teatr ARLEKIN ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Olkuszu
Teatrzyk Dziecięcy JO-JO z Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Wieliczce
Zespół teatralny BAJ ze Szkoły Podstawowej w Suchorabie
Teatr Małych Form KUDŁA z Gimnazjum nr 28 w Krakowie
Zespół Teatralny ze Szkoły Podstawowej w Stadnikach
Zespół Teatralny ZUM ze Szkoły Podstawowej w Wiśniowej
Teatr PLUMBUM z Miejskiego Ośrodka Kultury Zamek w Suchej Beskidzkiej
Zespół Teatralny PARAWAN ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej
Teatr PIĄTAKI ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kętach
Szkolne Koło Teatralne MALI AKTORZY ze Szkoły Podstawowej w Dąbrówce
Teatr Dziecięcy MC KWADRAT z Młodzieżowego Centrum Kultury „Baszta” w Andrychowie
Zespół Teatralny TEATROMANIAKI z Zespołu Szkół Publicznych w Wysokiej
Zespół Teatralny MAŁA INTEGRA ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Trzebini
Klasa Integracyjna II a ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chrzanowie
 
laureat Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki w Żabnie:
Teatr lalkowy SZKRABY z Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach
laureat Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych MASKA w Tarnowie:
Zespół Teatralny IGRASZKA z Miejskiego Domu Kultury w Bochni
  

2004

 

Teatr MARIONETKA ze Szkoły Podstawowej w Siedliskach
Teatr Ruchu FORMA z Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie
Teatr Dziecięcy MC KWADRAT z CKiW w Andrychowie
Teatr NIHIL NOVI z Gimnazjum w Wiśniowej
Teatr BAJDURKI z Domu Kultury w Kętach
Teatr MAŁA INTEGRA ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Trzebini
Teatr MASZKARON ze Szkoły Podstawowej w Przebieczanach
Teatr BOS z Domu Kultury w Zagórzu
Teatr WPADKA z Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu
Teatr SUPEŁEK ze Szkoły Podstawowej w Żmiącej
TEATR WIELKICH MAŁYCH SPRAW z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Męcinie
Teatr ISKIERECZKA ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Sączu
Teatr TRZY ŚWINKI z Zespołu Szkół w Lipnicy Wielkiej
Teatr TRZYNASTKA ze Szkoły Podstawowej w Odrowążu Podhalańskim
Teatr MIZERIA z Zespołu Szkół Gimnazjalnych w Frydmanie
Teatr DZIKUSY - Warsztaty Teatralne Teatru Lalek RABCIO
Teatr PLUM-BUM z Miejskiego Ośrodka Kultury Zamek w Suchej Beskidzkiej
 
laureat Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki w Żabnie:
Teatr TYCI-TYCI z Wożnik
 
laureaci Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych MASKA w Tarnowie:
Teatr MAŁY KRACH ze Szkoły Podstawowej w Miałcu
Teatr GADUŁY z Gimnazjum Publicznego w Radgoszczy
  

2005

  

ANIMEK z Zespołu Szkół Integracyjnych nr 7 w Krakowie
ARLEKIN z Zespołu Szkół w Osielcu
CUDOKI-SZUROKI z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu
NIC ŚMIESZNEGO z Zespołu Szkół - Gimnazjum w Laskowej
PANTOMIMA ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Libiążu
RAZ DWA TRZY ze Szkoły Podstawowej nr 123 w Krakowie
STOKROTKI ze Szkoły Podstawowej w Tęczycy
Teatr BEZ NAZWY z Gimnazjum w Załucznem
Teatr Małych Form KLASA X ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie
Teatr Ruchu FORMA z Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie
Teatr URWIS ze Szkoły Podstawowej w Kluszkowcach
WESOŁE MINKI ze Szkoły Podstawowej w Jankowej
Zespół Teatralny z Gimnazjum w Maniowach
ZUMEK ze Szkoły Podstawowej w Wiśniowej
 
laureat Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki w Żabnie:
Teatr TUPTUSIE ze Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Teatralnych przy Szkole Podstawowej nr 18 w Tarnowie
 
laureaci Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych MASKA w Tarnowie:
Zespół Teatralny GADUŁY z Gimnazjum Publicznego w Radgoszczy
Teatr TUPTUSIE (grupa starsza) ze Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Teatralnych przy Szkole Podstawowej nr 18 w Tarnowie
 
2006

  

Teatr Ruchu „Forma” z Wiejskiego Domu Kultury w Inwałdzie (Centrum Kultury Wypoczynku w Andrychowie)
CZARY MARY ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chrzanowie
Grupy teatralna Domu Kultury Podłęże
KLEKS z Gminnego Ośrodka Kultury w Iwanowicach
TYCI-TYCI z Zespołu Szkół w Mordarce
NIC ŚMIESZNEGO z Gimnazjum Publicznego w Laskowej
PLUM BUM z Miejskiego Ośrodka Kultury w Suchej Beskidzkiej
Teatrzyk „Bajka” z Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 4 w Krakowie
Studio teatralne „Wyjątek” z Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie
ZUM ze Szkoły Podstawowej w Wiśniowej
Szkolny Teatrzyk Dziecięcy „Arlekin” ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Olkuszu
TRZYNASTKA ze Szkoły Podstawowej w Odrowążu Podhalańskim
Grupa teatralna z Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu
ISKIERECZKA z Gimnazjum nr 11 w Nowym Sączu
FIKU-MIKU ze Szkoły Podstawowej w Rąbkowej
KROPKA ze Szkoły Podstawowej w Januszowej
WESOŁE MINKI ze Szkoły Podstawowej w Jankowej
ORZESZEK II z Gorlickiego Centrum Kultury
 
Laureat Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki w Żabnie:
Teatr BAJU-BAJ z Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku
 
Laureat Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych MASKA w Tarnowie:

Starsza grupa Teatru TUPTUSIE ze Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Teatralnych przy Szkole Podstawowej nr 18 w Tarnowie.


2007

OLSZANIACZEK ze Szkoły Podstawowej w Olszanie
GWIAZDECZKI ze Szkoły Podstawowej w Krużlowej Wyżnej
ORZESZEK z Gorlickiego Centrum Kultury
SCENA APOLLO ze Szkoły Podstawowej w Niepołomicach
GRACJA ze Szkoły Podstawowej w Ratułowie
Zespół teatralny przy Szkole Podstawowej w Myślachowicach
BAJDURKI z Domu Kultury w Kętach
Teatr Lalki ALI BANIA z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Babicach
TO-TO ze Szkoły Podstawowej w Żbikowicach
MARIONETKA ze Szkoły Podstawowej w Siedliskach
TRZYNASTKA ze Szkoły Podstawowej w Odrowążu Podhalańskim
ZUM ze Szkoły Podstawowej w Wiśniowej)
KLEKS z Gminnego Ośrodka Kultury w Iwanowicach
Teatr Ruchu FORMA z Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie
ISKIERECZKA z Gimnazjum nr 11 w Nowym Sączu
NIHIL NOVI z Gimnazjum w Wiśniowej

Laureat Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki w Żabnie:
NOWI GOTOWI z Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Remedium” w Tymbarku
TUPTUSIE
– grupa młodsza ze Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Teatralnych przy Szkole Podstawowej nr 18 w Tarnowie
 
Laureat Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych MASKA w Tarnowie:

TUPTUSIE – grupa starsza ze Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Teatralnych przy Szkole Podstawowej nr 18 w Tarnowie

 

2008

 

 

NIESFORKI z Zespołu Szkół w Korzennej
WYJŚCIE AWARYJNE z Zespołu Szkół w Strzeszynie
ARLEKIN z Zespołu Szkół w Osielcu
FIGIELEK z Prywatnej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej w Krakowie
TRZYNASTKA ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego w Odrowążu Podhalańskim
CUDZYSŁÓW z Gimnazjum Publicznego nr 53 Sióstr Prezentek w Krakowie
BEZ NAZWY z Gimnazjum w Załucznem
MALI MOGILANIE z Gminnego Ośrodka Kultury w Mogilanach
SAMO-WOLKA z Gimnazjum w Woli Batorskiej
CUDOKI-SZUROKI z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu
ESY FLORESY z Gorlickiego Centrum Kultury
PROFUNDIS z Gimnazjum im. Henryka Łasaka w Skomielnej Białej
BAJDURKI z Domu Kultury w Kętach
MINIBE ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie
KLASA II B ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Libiążu
TEATR DZIECIĘCY NR 24 ze Szkoły Podstawowej nr 24 w Krakowie
Grupa teatralna ze Szkoły Podstawowej w Rodakach
BEZ MASKI z Zespołu Szkół nr 1 w Choczni

Laureat Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki w Żabnie:
TUPTUSIE – grupa starsza ze Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Teatralnych w Tarnowie

Laureat Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych MASKA w Tarnowie:
GWIAZDECZKI ze Szkoły Podstawowej w Jaworsku

 

2009

 

 

BAJTEK z Zespołu Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej
Koło Teatralne Zespołu Szkół w Łętowni
ARLEKIN z Zespołu Szkół w Osielcu

PESTKA z Młodzieżowego Domu Kultury w Krakowie
WIELOKROPEK z Prywatnej Katolickiej SP im. św. Jadwigi Królowej w Krakowie
CHICHOTEK ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Miechowie
BAJDURKI z Domu Kultury w Kętach
RUDUDU ze Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu
PISZCZAŁKA ze Szkoły Podstawowej w Gorenicach
Koło Teatralne Gimnazjum nr 5 w Nowym Sączu
CUDOKI-SZUROKI z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu
ESY FLORESY z Gorlickiego Centrum Kultury

Zespół Teatralny Szkoły Podstawowej w Zawadzie
TRZYNASTKA ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego w Odrowążu Podhalańskim
ZUM ze Szkoły Podstawowej w Wiśniowej
BAJ BAJ z Gimnazjum w Niegowici
Teatr Ruchu FORMA z Wiejskiego Domu Kultury w Inwałdzie
MANIA GRANIA z Zespołu Szkół nr 1w Bobowej

Laureat Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki w Żabnie:
SKRZAT z Olszyn – Gminny Ośrodek Kultury w Rzepienniku Strzyżewskim

Laureat Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych MASKA w Tarnowie:
LAJT GROUP COMPANY ze Społecznego Gimnazjum Językowego im. ks. prof. Józefa Tischnera w Tarnowie

 

2010

APART z Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie
ARLEKIN ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Olkuszu
BAJDURKI z Domu Kultury w Kętach
Dziecięce Studio Teatralne WYJĄTEK Mówiątek Śpiewątek (Grupa A) z Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie
Dziecięce Studio Teatralne WYJĄTEK Mówiątek Śpiewątek (Grupa B) z Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie
ENTUZJAŚCI MELPOMENY z Gimnazjum im. Księcia Kard. A. S. Sapiehy w Bysinie
Gimnazjalny zespół teatralny Gminnego Centrum Kultury w Kluszkowcach
GWIAZDECZKI ze Szkoły Podstawowej im. St. Wyspiańskiego w Suchorabie
HORRORKI ze Szkoły Podstawowej w Zachełmnej
JAWORKI ze Szkoły Podstawowej w Jaworznej
KLEKS ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Iwanowicach
Koło teatralne Zespołu Szkół w Łętowni
Kółko Teatralne Klas I-III ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Grojcu
MINIBE ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie
RODZYNKI ze Szkoły Podstawowej w Nawojowej
Teatr Ruchu FORMA z Wiejskiego Domu Kultury w Inwałdzie
TRZYNASTKA ze Szkoły Podstawowej w Odrowążu Podhalańskim
VIOLONCZELA z Gorlickiego Centrum Kultury

Laureat Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki w Żabnie:
Teatr TUPTUSIE – grupa starsza ze Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Teatralnych w Tarnowie

  

2011

  

BOSKA TRUPA z Publicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek w Krakowie
F.T. DRAMAT z Gimnazjum im. Bohaterów Ziemi Nowobrzeskiej w Nowym Brzesku
GWIAZDECZKI ze Szkoły Podstawowej im. S. Wyspiańskiego w Suchorabie
IMAGINARIUM z Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie
KLASA VI z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej w Zakopanem
Koło Teatralne dla kl. IV-VI ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wolbromiu
KTO tam? z Teatru KTO z Krakowa       
POD PRETEKSTEM z Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Mszanie Dolnej
SŁONECZKA z Samorządowego Zespołu Szkół nr 1 w Chełmku
SMYKI z Zespołu Szkół Podstawowej i Gimnazjum im. ks. prof. J. Tischnera w Ratułowie
Teatr Ruchu FORMA z Wiejskiego Domu Kultury w Inwałdzie
TĘCZOWE GWIAZDECZKI z Przedszkola nr 14 w Nowym Sączu
MARZYCIELE ze Szkoły Podstawowej im. W. Orkana w Skomielnej Białej
VIOLONCZELA z Gorlickiego Centrum Kultury w Gorlicach
ZA JEDEN UŚMIECH ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowym Targu
ZABAWA W TEATR ze Szkoły Podstawowej w Baczynie

Laureat Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki w Żabnie:
TEATR LALKOWY TUPTUSIE – grupa młodsza ze Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Teatralnych w Tarnowie

  

2012

  

BAJDURKI z Domu Kultury w Kętach
BAJNUTKI ze Szkoły Podstawowej w Myślachowicach
CUDOKI - SZUROKI z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu
Dziecięce Studio Teatralne Wyjątek Mówiątek Śpiewiątek – grupa I ze Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie
Dziecięce Studio Teatralne Wyjątek Mówiątek Śpiewiątek – grupa II ze Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie
FIKOŁEK z Miejskiego Ośrodka Kultury ZAMEK w Suchej Beskidzkiej
KAGAMI ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. M. Konopnickiej w Tarnowie
MARIONETKA z Zespołu Szkół w Siedliskach
PROMYCZEK ze Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Krużlowej Wyżnej
SŁONECZKA ze Szkoły Podstawowej im. J. Korczaka w Laskowej
SMYKI z Zespołu Szkół im. ks. prof. J. Tischnera w Ratułowie
Szkolne Koło Teatralne Szkoły Podstawowej w Porębie Dzierżnej
Szkolne Koło Teatralne z Zespołu Szkół Publicznych nr 2 w Wadowicach
Teatr TUPTUSIE ze Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Teatralnych przy Szkole Podstawowej nr 18 w Tarnowie
TRÓJECZKA z Samorządowego Przedszkola im. św. Kingi w Podłężu
TRZY PO TRZY z Gminnego Ośrodka Kultury w Pcimiu
Uczniowie klasy VI Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krakowie
WYJŚCIE AWARYJNE z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzeszynie
Zespół Teatralny z Gimnazjum we Frydmanie

Laureat Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki w Żabnie:
Teatr Lalkowy GALIMATIAS ze Szkoły Podstawowej w Żabnie

  

2013

  

BAJNUTKI ze Szkoły Podstawowej w Myślachowicach
BAJTEK z Zespołu Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej
BOSKA TRUPA z Publicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek w Krakowie
ENTUZJAŚCI MELPOMENY z Gimnazjum im. Księcia Kardynała Adama Stefana Sapiehy w Bysinie
FIKU-MIKU ze Szkoły Podstawowej w Rąbkowej
GRACJA z Zespołu Szkół Podstawowej i Gimnazjum im. ks. prof. J. Tischnera w Ratułowie
JAGA ze Szkoły Podstawowej w Wojniczu
KANTYCZKI z Miejskiego Zespołu Szkół nr 3 w Gorlicach
Koło Teatralne Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Porębie Dzierżnej i Górnej
Koło Teatralne Zespołu Szkół - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Radziemicach
LALKARZE ze Spytkowic – pod patronatem Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu
PESTKA z Młodzieżowego Domu Kultury Al. 29 listopada 102 w Krakowie
RE-FORMAT ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kaczynie
SŁONECZKA z Samorządowego Zespołu Szkół nr 1 w Chełmku
SZPILECZKI ze Szkoły Podstawowej im. mjra Henryka Sucharskiego w Żbikowicach
TEATR FANTAZJA & SCENA APOLLO ze Szkoły Podstawowej w Niepołomicach
Teatr Małych Form ARLEKIN z Zespołu Szkół w Osielcu
WYJŚCIE AWARYJNE – Gimnazjum z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzeszynie

Laureaci XXVIII Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki w Żabnie:
GALIMATIAS gr. młodsza ze Szkoły Podstawowej w Żabnie
SKRZAT z Olszyn z Gminnego Ośrodka Kultury w Rzepienniku Strzyżewskim z/s w Rzepienniku Suchym

  

2014

  

ALE HECA ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Racławicach
BAJDURKI z Domu Kultury w Kętach
BAJTEK z Zespołu Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej
BOCHENEK z Miejskiego Domu Kultury w Bochni
FIKU-MIKU ze Szkoły Podstawowej w Rąbkowej
Grupa Warsztatowa Scena 5na3 z Młodzieżowego Domu Kultury na Al. 29 Listopada w Krakowie
JEDYNKA z Gimnazjum nr 1 w Myślenicach
KAGAMI z Tarnowa
Koło Teatralne Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Porębie Dzierżnej i Górnej
Koło Teatralne Zespołu Szkół w Radziemicach
KROPECZKI ze Szkoły Podstawowej nr 10 przy Zespole Szkół nr 2 w Chrzanowie
MARIONETKA z Zespołu Szkół w Siedliskach
MINI JERZYKI ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krakowie
NIZIOŁKI z Zespołu Szkół w Radziemicach
RUDUDU z Zespołu Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Czarnym Dunajcu
RUMCAJSY z Zespołu Szkół Podstawowej i Gimnazjum nr 2 w Cichem
Teatr FANTAZJA & SCENA APOLLO ze Szkoły Podstawowej im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach
Teatr Małych Form ARLEKIN z Zespołu Szkół w Osielcu
CUDOKI-SZUROKI z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu
Teatr Ruchu MINI FORMA z Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie
TEATR ZA JEDEN UŚMIECH ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowym Targu
TRZPIOTY z Gorlickiego Centrum Kultury
WYJŚCIE AWARYJNE - Gimnazjum z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzeszynie
WYJŚCIE AWARYJNE - Szkoła Podstawowa z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzeszynie
ZIELONA MANGUSTA ze Szkoły Podstawowej im. J. Kochanowskiego w Jodłówce-Wałkach
 
Laureat 29. Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki w Żabie: 
TEATR TUPTUSIE - grupa starsza ze Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Teatralnych w Tarnowie
Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.