Kalendarium

<< Maj 2018 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

MCK SOKÓŁ TV

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków

8. Małopolskie Warsztaty dla Akustyków pn. "Człowiek, wiedza, twórcze działanie...".

Odsłon165Zobacz więcej ...
29. edycja Regionalnego Konkursu na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

Do udziału w Konkursie, którego głównym celem jest podtrzymywanie, kultywowanie ludowych ...

Odsłon207Zobacz więcej ...
Tradycja przez Pokolenia - Na Spiszu

TRADYCJA PRZEZ POKOLENIA to zainicjowany w 2013 cykl spotkań w formie ...

Odsłon281Zobacz więcej ...
I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych PER ORGANO A QUATTRO MANI

I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych PER ORGANO A QUATTRO MANI 

Festiwal ...

Odsłon347Zobacz więcej ...
5. Studium Folklorystyczne - taniec Krakowiaków

Krótka relacja z egzaminu z tańca regionalnego Krakowiaków.

 

 

Odsłon506Zobacz więcej ...

powiat nowotarski

  1. Gminna Orkiestra Dęta z Szaflar - Józef Pańszczyk,  OSP, 34-424 Szaflary
  2. Orkiestra OSP w Jabłonce - Rdušan Ribat, OSP, 34-480 Jabłonka
  3. Miejski Big-Band w Nowym Targu - Józef Pańszczyk, Urząd Miasta, 34-400 Nowy Targ
  4. Orkiestra OSP w Krościenku nad Dunajcem - Andrzej Walkowski, OSP, 34-450 Krościenko n/D
  5. Orkiestra Dęta OSP w Lipnicy Małej - Edward Adamczyk, OSP, 34-482 Lipnica Mała
  6. Orkiestra Dęta OSP w Lipnicy Wielkiej - Mirosław Smoleń,  OSP, 34-483 Lipnica Wielka
  7. Orkiestra OSP w Maniowych - Stanisław Wojtaszek,  OSP, 34-436 Maniowy
  8. Orkiestra Dziecięca Stow. Słowaków w Polsce w Nowej Białej - Emil Cerwas, Towarzystwo Słowaków, 34-433 Nowa Biała
  9. Orkiestra OSP Czarny Dunajec- Stanisław Rut, OSP, 34-400 Nowy Targ
  10. Orkiestra Dęta OSP w Ochotnicy Dolnej - Leszek Mieczkowski, OSP, 34-452 Ochotnica Dolna
  11. Orkiestra Dęta Towarzystwa Słowaków Kacwin - Stanisław Wojtaszek, Towarzystwo Słowaków, 34-436 Maniowy
  12. Wiejska Orkiestra Dęta w Kacwinie - Antoni Malec, OSP, 34-532 Jurgów
  13. Orkiestra Dęta w Podwilku - Jan Palenik,  Parafia Rzymsko-Katolicka, 34-722 Podwilk
  14. Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Kluszkowcach - Józef Pańszczyk, OSP, 34-440 Kluszkowce
  15. Orkiestra Dęta OSP w Spytkowicach - Jacek Klinowski, OSP, 34-745 Spytkowice
  16. Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Krempachach - Franciszek Pacyga,OSP, 34-433 Nowa Biała
  17. Orkiestra Dęta w Rabce - Jacek Klinowski, OSP, 34-700 Rabka
  18. Orkiestra Dęta w Zubrzycy Dolnej - Jan Solawa, OSP, 34-484 Zubrzyca Górna
  19. Orkiestra OSP w Zubrzycy Górnej - Franciszek Pawlak, OSP, 34-484 Zubrzyca Górna
Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.