Kalendarium

<< Luty 2018 >>
Kino
PnWtŚrCzPtSobNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

MCK SOKÓŁ TV

5. Studium Folklorystyczne - taniec Krakowiaków

Krótka relacja z egzaminu z tańca regionalnego Krakowiaków.

 

 

Odsłon58Zobacz więcej ...
MY, MAŁOPOLANIE
MY, MAŁOPOLANIE - koncert laureatów 40. Małopolskiego Festiwalu ...
Odsłon455Zobacz więcej ...
III Kongres Kultury Regionów

III Kongres Kultury Regionów

NOWORODAK, czyli transmisyjna płodność dziedzictwa ...
Odsłon1062Zobacz więcej ...
Karpaty OFFer 2017

IX Międzynarodowy Multimedialny Festiwal Sztuki - Małopolska Karpaty OFFer

Odsłon795Zobacz więcej ...
Konferencja prasowa

Konferencja prasowa przed koncertem Szczawnickiego Chóru Kameralnego

Odsłon714Zobacz więcej ...

powiat limanowski

  1. Orkiestra Dęta OSP w Dobrej - Ryszard Przechrzta, OSP Dobra, 34-632 Dobra
  2. Orkiestra Dęta "Echo Podhala" w Limanowej - Ludwik Mordarski, Miejski Dom Kultury, 34-600 Limanowa
  3. Orkiestra Dęta przy Parafii Matki Bożej Bolesnej w Limanowej - Stanisław Pajor Parafia Rzymsko-Katolicka, 34-600 Limanowa
  4. Żeńska Orkiestra Dęta przy Parafii MB Bolesnej - Stanisław Pajor Parafia Rzymsko-Katolicka, 34-600 Limanowa
  5. Młodzieżowa Orkiestra Dęta przy Parafii w Jaworznem - Emanuel Banasik, Parafia Rzymsko-Katolicka, 34-602 Laskowa - Roman Kogutowicz, GOK Laskowa, 34-602 Laskowa
  6. Parafialna Orkiestra Dęta w Laskowej, Parafia Rzymsko-Katolicka, 34-600 Limanowa
  7. Orkiestra Dęta przy Parafii w Pasierbku
  8. Orkiestra Dęta "Echo Gór" z Kasinki Małej - Franciszek Leżański, Kasinka Mała, 33-730 Mszana Dolna
  9. Orkiestra OSP w Mszanie Dolnej - Piotr Rataj, OSP, 33-730 Mszana Dolna
  10. Gminna Orkiestra Dęta w Przyszowej  - Stanisław Plata, 34-604 Przyszowa
  11. Orkiestra OSP w Mszanie Górnej - Michał Mysza, OSP Mszana Górna, 33-730 Mszana Dolna
  12. Orkiestra Dęta OSP "Tymbarski Ton" w Tymbarku - Kinga Jurowicz,  OSP Tymbark, 34-650  Tybmbark
  13. Orkiestra Dęta przy Parafii w Krosnej - Józef Kołodziej Parafia Rzymsko-Katolicka, 34-603 Ujanowice
  14. Orkiestra Dęta w Kasinie Wielkiej - Adam Rusnarczyk,  OSP, 34-731 Kasina Wielka
  15. Orkiestra OSP Słopnice - Wincenty Curzydło, OSP, 34-615 Słopnice
  16. Parafialna Orkiestra dęta w Jodłowniku - Leonard Surówka,  Parafia Rzymsko-Katolicka, 34-620 Jodłownik
  17. Parafialna Orkiestra dęta w Szczyrzycu - Leonard Surówka, Parafia Rzymsko-Katolicka, 34-623 Szczyrzyc
Dodaj na Wykop Dodaj na Facebook Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Śledzika
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wróć ...
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.